Přejít na obsah

Christopher Ward aneb anglický hodinky


Doporučené příspěvky

před 6 minutami, Micey napsal:

Já černý C65 Trident Automat a nějakou nešťastnou C65 "Black gold" limitku, kterou se snažim zrušit, páč jsem myslel, že je to bronz a ono ne:)

Rose Gold PVD, to je dobrá uchylarna :)

Si to nech poslat, třeba se ti nakonec budou líbit. Mě by samotnyho zajímalo jak vypadají naživo (ale nechci je) 

Upraveno uživatelem Dokusan
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 4,1tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 6 minutami, Micey napsal:

Já černý C65 Trident Automat a nějakou nešťastnou C65 "Black gold" limitku, kterou se snažim zrušit, páč jsem myslel, že je to bronz a ono ne:)

Ja by som to nerušil. Keď už si to zaplatil počkaj čo ti prídu a potom ich vrátiš. 

Tiež mám pochybnosti ohľadom môjho výberu, ale tak pozriem naživo, nechám si to chvíľu uležať a potom sa rozhodnem či pošlem naspäť alebo si ich nechám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 26 minutami, Micey napsal:

@Diablo1st  Bejt to cokoli jinýho než PVD, kór zlatý, tak si to nechám dojít, ale todle prostě fakt ne:)

Pozrel som si recenziu a veru nevyzerá to zle. Vieš, či nebude komplikovanejšie zrušiť časť objednávky ako neskôr vrátiť. Navyše možno by sa ich tu na fóre niekto ujal 😉 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, gazdiq napsal:

Ja som nekupil nic, uvidime za rok co zas bude? byva podobny sale aj niekedy v lete?

Bývá v létě, a ještě bych nehazel flintu do žita. Oni tam něco doplní, než tu slevovou akci vypustí ven oficiálně 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, gazdiq napsal:

Ja som nekupil nic, uvidime za rok co zas bude? byva podobny sale aj niekedy v lete?

Aj v lete býva Summer sale, ale dosť záleží čo také by si chcel kúpiť. Zopár kúskov sa v tunajšom bazáre isto objaví.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, krutor napsal:

Vi se kdy to budou spoustet verejne? Vcera mi mail prisel ve dve, takze mam pocitat zitra zase tak? 🙂

Ja by som to tipoval na piatok okolo 17:00.

Viac razy sa stalo, že spustili nejakú akciu v podobnom čase, ale samozrejme sa môžem mýliť.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teoreticky sa da pocitat aj s tym, ze priebezne nieco pribudne. Niektori zrusia objednavky tesne po zaplateni, mozno este nieco najdu na sklade atd atd. Treba to priebezne sledovat.

Ja by som bral este tah na tie C65 trident diver, novy je za 200 eur :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...