Přejít na obsah

Christopher Ward aneb anglický hodinky


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 4,1tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Tohle fórum a hlavně toto vlákno mi byl čert dlužen. Před chvílí jsem si objednal své první Wardy. Takže díky moc za info ohledně výprodeje a hlavně za rozšíření mých skromných obzorů 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 minutou, emgee napsal:

Tohle fórum a hlavně toto vlákno mi byl čert dlužen. Před chvílí jsem si objednal své první Wardy. Takže díky moc za info ohledně výprodeje a hlavně za rozšíření mých skromných obzorů 🙂

A co jsi objednal? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 minutami, Dokusan napsal:

A co jsi objednal? 

Držím se při zemi, C65 Trident Automatic, černé, na kůži. Ta jejich retro řada se mi líbí, navíc jsem je viděl i vyfocené zdejšími členy, což mě přesvědčilo. Oproti tvé sbírce samozřejmě nic moc, ale pro mě akorát 😉

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 8. 1. 2021 v 19:37, emgee napsal:

Držím se při zemi, C65 Trident Automatic, černé, na kůži. Ta jejich retro řada se mi líbí, navíc jsem je viděl i vyfocené zdejšími členy, což mě přesvědčilo. Oproti tvé sbírce samozřejmě nic moc, ale pro mě akorát 😉

Tak ty si mi ich vyfukol?!😀

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, peter_s napsal:

Tak ty si mi ich vyfukol?!😀

Inu, ve středu jsem příliš dlouho rozmýšlel a pak najednou nebylo z čeho vybírat, v pátek jsem si to raději pohlídal... Sorry 😇

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim boys, mam c65 trident automatic ombre chronometer,, a premyslam ako vlastne mam brat tu WR, 

 ktora je udavana do 150M. mam pocit ze ta korunka ide do prvej polohy vytiahnut relativne lahko.  Chcel by som ich vziat aj do bazenu, ale nechcem si ich znicit. 

Su tie udaje o udávanej WR podľava Vás realistické ? Alebo si mam kúpiť nejaký vyložene diver s 200kou aspoň? plánujem tento rok nejaký potápačský kurz.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Suhlasim :) a dakujem.

Konecne som sa dockal.

A sorry za tie fotky, aj napriek tomu ze som ich zmensil pod 1000px, tak to nieco po ceste takto domrvi. Asi Tapatalk.

 

Este dodam k colnemu konanie, co mi odpisali z DHL:

"Co sa tyka colneho dlhu, ten platit nebudete, nakolko odosielatel tam stanovi podmienku, kde colny dlh a poplatky spojene s colnym konanim budu preuctovane na neho a nie na Vas."

Takze CW stale na paradu! Aj co sa tyka rychlosti dodania, kvality hodiniek aj riesenia colnice potom co nadobro opustili EU.

 

Prislo uz nieco aj vam ostatnym?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...