Přejít na obsah

Christopher Ward aneb anglický hodinky


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 4,1tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Tak zkusím znovu, protože můj dotaz trochu zapadl v rámci clo-dph smršti... 

Jaké máte osobní zkušenosti s ChW Hybrid rubber strapem, potažmo Tropic rubber strapem? Případně měl jste někdo oba? Na oficiální stránce není moc fotek, ani informací. Např. jaký je mezi nimi rozdíl. Předem díky. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tieto nové Hybrid gumy sú úplne v pohode. Mal som možnosť ju skúsiť oproti starej verzii je to pokrok. Osobne by som sa nebál do nich ísť, ak preferuješ gumové strapy.

Rozdiel medzi Hybrid a Tropic je ten, že Hybrid je guma+cordura a Tropic je čisto guma so vzorom.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 7. 1. 2021 v 9:13, Micey napsal:

Já černý C65 Trident Automat a nějakou nešťastnou C65 "Black gold" limitku, kterou se snažim zrušit, páč jsem myslel, že je to bronz a ono ne:)

Krávo to je bordel.. ke zrušení se mi nikdo nevyjadřoval, nicméně neposlali to, ani s těma druhejma objednanejma, tak jsem si řikal, že to nějak řešej. No a včera mi napsala baba, že to ještě neposlali, páč je problém s těma druhejma, že si mysleli že je maj a ono ne. O tom, že jsem chtěl zrušit ty Black goldy vůbec nevěděla. Mezitim mi napsala druhá baba, že ty Black goldy zrušila. A první baba, že mi teda udělá objednávku na co chci nezlevněný a daj mi slevovej kredit 350 GBP, s tim, že ty co nemaj, zrušej. Abych to zkrátil.. prachy zatim pryč za troje hodinky a možná reálně objednaný jedny:)

 Mimochodem C65 Cranwell, těch tady asi moc neni, tak sem zvědavej.

Upraveno uživatelem Micey
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě to taky ještě neodeslali. Visí to pořád ve stavu "Being Prepared For Despatch"

A to jsem se těšil, že je už tento týden budu mít 😞

Měl jsem vyhlídnuté modré C60 ve 40, hodil do košíku a než jsem to stihl vykomunikovat, tak už nešla dokončit objednávka. Tak jsem musel narychlo vzít 42. Případně jestli dorazí a někdo zase objednal naopak, tak bych vyměnil ty velikosti 😉 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nestraš, to by mě pěkně naštvalo...

Taky jsem se díval, že ještě ani neodešla fyzicky ta platba z karty - pořád to tam visí jenom jako rezervace.

Tohle je ale zase běžný model, který se normálně stále prodává, takže by neměly dojít.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 minutami, Micey napsal:

Počkej jestli ti neodešla platba, tak asi bez šance, ne? Pokud tu platbu nemaj, posílat nic nebudou, obávám se.. teda jestli to chápu správně, že byl s tou platbou nějakej problém.

Nechápeš to správně, platba je rezervovana, ty si na to nesahnes, oni ji zrealizuji, až zboží odeslou 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Platba normálně proběhla v pořádku, ty peníze jsou rezervované a já už s nimi nedisponuji, ale fyzicky ještě nebyly převedeny na cílový účet. Takhle to dělají třeba hotely nebo některé obchody - možná to čeká, až se zboží opravdu odešle. Doufám, že to tedy nezruší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dokusan: Tyjo tak to čumim, kupoval jsem tam třeba desatery hodinky, ale nikdy jsem si ničeho takovýho nevšiml. Dokonce bych přísahal, že mi i teďka hned přišla notifikace, že peníze odešly..

 Každopádně teda sorry za mystifikaci.

Upraveno uživatelem Micey
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě teď, _lip_ napsal:

Platba normálně proběhla v pořádku, ty peníze jsou rezervované a já už s nimi nedisponuji, ale fyzicky ještě nebyly převedeny na cílový účet. Takhle to dělají třeba hotely nebo některé obchody - možná to čeká, až se zboží opravdu odešle. Doufám, že to tedy nezruší.

Dle posledních informací, by mělo jít opravdu o zdržení s odesláním. Nicméně několik kusů hodinek (zejména protypu a již neprodavanych modelů se jim opět podařilo prodat jeden kus více lidem). Nicméně je to už po několikáté a pro mě nepochopitelné 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 minutami, Dokusan napsal:

Dle posledních informací, by mělo jít opravdu o zdržení s odesláním. Nicméně několik kusů hodinek (zejména protypu a již neprodavanych modelů se jim opět podařilo prodat jeden kus více lidem). Nicméně je to už po několikáté a pro mě nepochopitelné 

Díky za info. Tak doufám, že to brzo odešlou a nebude to moc zdržené při celním řízení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...