Přejít na obsah

Christopher Ward aneb anglický hodinky


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 4,1tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Proc

před 3 minutami, _lip_ napsal:

Teď mi píše DHL, že mi to doručí už zítra, asi tam pracují dobří vtipálci 🙂

Proč? Oni to normálně dorucovali následující den po odeslání. 

Teď se to možná zdrží skrz celnici, ale před brexitem jsi je měl druhý den doma 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak kdy, takhle to fungovalo kdysi. Poslední zásilky loni (jedno byl tedy asi Fedex) mi taky psali, že doručí daný den a pak ticho po pěšině a doručili až o dva dny později. Myslím, že teď taky úplně nestíhají. Člověk sedí doma (teď to zrovna tak nevadí, stejně většinou pracuju z domu), čeká a nic. Asi se inspirovali u ČP.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 minutami, shaggy napsal:

No ved hej. Ale v sms pisu "zajtra dorucujeme". Lebo ten ich system nerata s colnym konanim.

Sent via IPoAC
 

Ratat ani nemůže. Když jsi na tu celnici zajedes osobně, tak to budeš mít procleno ten den. Navíc ten s st nemůže předpokládat, jak dlouho to celní službě v dané zemi bude trvat. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dojmy naprosto skvělé. O kvalitě zpracování Wardů už jsem si toho načetl tady i jinde spoustu. O té jsem nepochyboval a teď to vidím na vlastní oči. Vzhled CéŠedesátpětek je můj favorit mezi Wardy už dlouho.
Váhal jsem jestli vzít modré nebo černé. Skoro pokaždé nakonec  skončím u modrých, tak jsem si řekl, že je na čase zase jednou sáhnout po černých. Takže po modrých sáhnu hned při nejbližší příležitosti :-).
Btw  jsem si jistý, že jsou 100% nové. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dneska dle mého očekávání nic 😞

Stále ve stavu, že předpokládají doručení dneska.

Nicméně je tam toto info: "Pro tuto zásilku probíhá celní řízení s potřebou doplnění dalších detailů pro její vyclení. Celní řízení bude pokračovat, jakmile jsou potřebné detaily poskytnuty"

Nikdo mě nekontaktoval, že by něco potřebovali. Po vás něco chtěli nebo procleli sami s doručili přímo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 46 minutami, Radik napsal:

Normálně jsem v průběhu vánoc plánoval, že letos objednám nějaký Wardy. I bych měl vyhlídnutý, ale pak mi to docvaklo: brexit! Aktuálně jsem v situaci, že mě ta procedura totálně odrazuje a Ward bude mít asi smůlu.

Radku moc to prežívaš. 

Celá procedúra obsahuje len to, že keď DHL kontaktuje pošleš im naspäť nasledovné:

- objednávku od Warda - máš v maily 

- potvrdenie o platbe - vieš spraviť print screen z IB

- podpísané splnomocnenie - tlačivo je v maile od DHL, treba ho len vytlačiť, vyplniť a naskenovať

- registráciu na colnej správe - možno v ČR je to troška inak, u nás je treba sa registrovať. Stačí to spraviť raz a platí to neobmedzene. Ja som sa registroval ešte v roku 2018.

- popis čo je v zásielke - stačí napísať len hodinky.

A to je všetko 😉

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...