Přejít na obsah

Christopher Ward aneb anglický hodinky


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 4,1tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

To si myslím, že právě klasický C65 vintage není - ty mají vintage lume a černý dial (jedny mám) - tady mi přijde, že pouzdro je stejné, ale cifr je modrý a má to normalní lumi - to je nějaký ten classic model?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, _lip_ napsal:

Tak to mě jenom zmátla ta fotka. Mám Mk1 a přišlo mi, že vypadají jinak, ale asi to udělalo to osvětlení, fólie a kvalita foto 🙂

Ono to puzdro je dosť odlišné od Mk1, ale je pravda že moje fotografické schopnosti nie sú boh vie aké 🥺

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 23 minutami, Diablo1st napsal:

Ono to puzdro je dosť odlišné od Mk1, ale je pravda že moje fotografické schopnosti nie sú boh vie aké 🥺

Já myslel, že pouzdro je víceméně stejné, liší se hlavně vtlačeným logem nahoře na cifru (to tam nemám) a signovanou korunkou (tu mám čistou). Asi se trochu liší i tah - můj nemá prolis na sponě a je také bez loga. Je možné, že ty moje jsou označované jako nějaká mezigenerace.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@_lip_Pokiaľ sa nepletiem C65 Trident Vintage boli dosiaľ len dve verzie a to Mk1, ktorú máš ty (mal som ju aj ja - viď príloha) a Mk2. Čiže žiadna medzigenerácia. 

Mk2 má oproti Mk1 iné puzdro (prakticky zmenšené 41mm z C65 "light catcher"), nemá ochranu korunky, korunka je väčšia a nie je šróbovacia, majú väčší stredný dielik ťahu a na ciferníku majú vylisované logo.

Keď tak si pozri videá: Mk1, Mk2

 

Bradlo1.jpg

Upraveno uživatelem Diablo1st
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za upřesnění. Mě se ty moje jedničky docela líbí, proto jsem se moc na ty dvojky detailně nekoukal. Jediné, co bych asi ocenil, by byla ta signovaná korunka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Diablo1st napsal:

Po menšom zoznámení musím povedať, že Mk2 pôsobia väčším dojmom ako Mk1. Pocitovo sú to totálne iné hodinky. To puzdro a malá výška robí divy. 

Když to můžeš porovnat - jak je na tom lumi u té MK2? Na té jedničkové je dost mizerná. Možná bych pak uvažoval o upgradu, pokud by sis je nenechával 😉

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 hodinami, _lip_ napsal:

Když to můžeš porovnat - jak je na tom lumi u té MK2? Na té jedničkové je dost mizerná. Možná bych pak uvažoval o upgradu, pokud by sis je nenechával 😉

Bohužiaľ lumi moc porovnať neviem, keďže jej vôbec nevenujem pozornosť. Ale keďže tie indexy sú prakticky rovnaké tak predpokladám, že sa lumi moc nezlepšilo. Ono toto nie sú zrovna hodinky pre milovníkov lumi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Všechny windery umí vybrat směr, jenom některé lepší umožňují nastavit i otáčky za den (TDP).

Tam by měla být COSC varianta Sellity SW 200 - tedy měl bys tomu dát nějakých 650-800 TPD v obousměrném režimu.

Info je třeba tady: https://watch-winder.store/watch-winding-table/sellita/

Rozmysli ale, jak ho plánuješ používat, pro kolik hodinek a kde - kvůli nastavení, hluhu (v noci).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 minutami, Diablo1st napsal:

Chlapi dnes mi prišiel mail od DHL ohľadom sumy, ktorá bude prefaktúrovaná Wardovi. Nie je pravda že sa platí len rozdiel medzi UK DPH a SK DPH. Normálne k cene naparili ďalších 20% + clo 😮

To je nějaké divné. Přece by tam měla být jenom naše DPH a clo (to je ale jenom pár korun). Oni měli v těch průvodních dokladech uvést cenu bez britské daně. Vidíš, kolik a jak tam přesně uvedli (v porovnání s tím, co jsi platit v objednávce)?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...