Přejít na obsah

Christopher Ward aneb anglický hodinky


Doporučené příspěvky

A jsi si jistý, že to už není zahrnuto v té ceně? Jestli jsem pochopil, jak to někde psali, tak oni právě nastavili tu cenu tak, aby pokryla DPH v rámci EU.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 4,1tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 1 minutou, shaggy napsal:

V maily je jasne napisane:
2. Pokiaľ ste v Avíze obdržali informáciu, že colný dlh bude preúčtovaný odosielateľovi zásielky, nebudete nášmu kuriérovi platiť nič.


Sent via IPoAC
 

Veď jasné, toto nebolo o tom, že by som JA niečo doplácal. Ja som len poukázal na to, že tu niekto písal, že by sa Ward mal doplácať len rozdiel medzi dph UK a dph SK, ale evidentne to tak nie je, keďže tam colníci natvrdo dali ďalších 20%.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli máš i ty faktury k těm hodinkám (invoice), tak se schválně podívej - já jsem aspoň na webu viděl, kolik jsem v té částce už měl naúčtovánu jako daň.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 minutami, Diablo1st napsal:

Tak oni to fakt dali bez dane, lebo na invoice mám zvlášť sumu čo som zaplatil (672,50GBP) a zvlášť VAT 112,09GBP.

Takže cenu z webu uvedli jako bez daně, tudíž jsi k tomu dostal ještě +DPH co máte v SR?!

Edit: @shaggy Přesně tyhle čičurády mě od objednávání od nich po brexitu odrazujou.

Upraveno uživatelem Radik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proč to řešíte? Zaplatím to co před brexitem. Ostatní je technikálie. Příliš bych ty papíry neřešil. 

Jediná nepříjemnost je nutnost dokládat papíry při proclení. 

Je každého věc, jestli mu naskenování dvou papíru a uvedení předmětu přijde jako vopruz. Mě to přijde triviální, objednávám běžně mimo EU. 

Co je pro mě osobně horší, je DPH u nákupů a prodejů z druhé ruky. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem v UK kupoval právě docela rád a často - mám tam lokální adresu a nechal jsem si to přeposílat. Teď už to dělat nebudu, jelikož se to už nevyplatí a je to děsný opruz.

Tady jsem spíše byli překvapeni, že to u CW asi nezvládli udělat správně - já jsem měl pochybnosti už při tom nákupu - a než se to vyjasnilo, tak mi zmizely ty hodinky, které jsem původně chtěl.

Taky to mohli rovnou napsat někam na ten web, jak to bude se zákazníky v EU - stále to tam nikde přímo není uvedeno - stále stejná původní poznámka, že daně a clo jsou při dodání mimo UK a EU.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 34 minutami, Dokusan napsal:

Proč to řešíte? Zaplatím to co před brexitem. Ostatní je technikálie. Příliš bych ty papíry neřešil. 

Jediná nepříjemnost je nutnost dokládat papíry při proclení. 

Je každého věc, jestli mu naskenování dvou papíru a uvedení předmětu přijde jako vopruz. Mě to přijde triviální, objednávám běžně mimo EU. 

Co je pro mě osobně horší, je DPH u nákupů a prodejů z druhé ruky. 

Martine, nevieš náhodou ako je to s DPH, ak vec posielaš ako darček? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 39 minutami, Diablo1st napsal:

Martine, nevieš náhodou ako je to s DPH, ak vec posielaš ako darček? 

To nevím, já jsem ještě nikomu mimo EU dárek neposílal a nikdo mi zatím nic nedaroval. (pokud myslíš ojeb s fiktivním darem, tak na tento led já se rozhodně pouštět nehodlám) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...