Přejít na obsah

Christopher Ward aneb anglický hodinky


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 4,1tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Určitě už se v tomhle nepřehledným vlákně řešily - C1 Worldglow.

346493497_Christopher-Ward-C1-Worldglow-1(1).thumb.jpg.43e520507ba1b9a55cbb075efdb37006.jpg

Normálně se k Wardům nevyjadřuju, protože mě (stejně jako např. lepší mikrobrandy) ta značka rozčiluje. Štve mě, že mají nápady, inovace a často povedený dizajn, zatímco nóbl tradiční výrobci přichází s novinkama v lepším případě recyklující jejich historii a v horším se zbytečnými "chybami"... Štve mě, že tyhle menší firmy chrlí jeden model za druhým, že často mění typický rukopis... nic, ulevil jsem si :)

Worldtimery jsou to moc povedený, šmrncovní. Funkce WT je dotažená fakt parádně, ovšem na úkor funkce odečtu času (i když to bude asi o zvyku).

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 29. 1. 2021 v 18:48, martar napsal:

Určitě už se v tomhle nepřehledným vlákně řešily - C1 Worldglow.

346493497_Christopher-Ward-C1-Worldglow-1(1).thumb.jpg.43e520507ba1b9a55cbb075efdb37006.jpg

Normálně se k Wardům nevyjadřuju, protože mě (stejně jako např. lepší mikrobrandy) ta značka rozčiluje. Štve mě, že mají nápady, inovace a často povedený dizajn, zatímco nóbl tradiční výrobci přichází s novinkama v lepším případě recyklující jejich historii a v horším se zbytečnými "chybami"... Štve mě, že tyhle menší firmy chrlí jeden model za druhým, že často mění typický rukopis... nic, ulevil jsem si :)

Worldtimery jsou to moc povedený, šmrncovní. Funkce WT je dotažená fakt parádně, ovšem na úkor funkce odečtu času (i když to bude asi o zvyku).

 

Su fajn, maju korunku ako C1. A ta je moc prima. A neprehladne vlakno?! Asi je nacase, aby ChrWard mal svoje vlakno!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:) To nebylo míněno zle, spíš jen že jsou tu nasypané všechny modely a dohledávat něco neni snadné. Ward už by si dávno vlastní podsekci resp. übervlákno zasloužil - kvalitou, množstvím modelů, tahem na branku, úrovní servisu, evropským původem i častým zastoupením v hodinkovnicích členů chronomagu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 1. 2. 2021 v 8:07, martar napsal:

:) To nebylo míněno zle, spíš jen že jsou tu nasypané všechny modely a dohledávat něco neni snadné. Ward už by si dávno vlastní podsekci resp. übervlákno zasloužil - kvalitou, množstvím modelů, tahem na branku, úrovní servisu, evropským původem i častým zastoupením v hodinkovnicích členů chronomagu.

V pohode, mas pravdu🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 28. 1. 2021 v 16:11, Dokusan napsal:

Nejsou, mám je v bílo modré. 

Jinak ty černý Saphire vypadají slušně 

FB_IMG_1611844325909.jpg

Zacinaju mi nedavat pokoj😃!! Nezda sa ti 40 mm na 18,5 cm zapastie malo? A taktiez aj 20 mm roztec noziek. Predsa len si mal uz od nich viacero modelov, co ty na to?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Pánové asi “debilní” dotaz, ale chronobundus mě sžírá teprve chvilku:) nová mutace viru jde léčit jedině bronzovýma hodinkama. Jak funguji bronzovky od Wardu. Když se spotím, černá ruka? Na oblečení stopy? Nebo si to jen tak patinuje a oxiduje pouzdro a nenechavá to stopy na všem co mám na sobě? Díky za vaše zkušenosti. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...