Přejít na obsah

Christopher Ward aneb anglický hodinky


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 4,1tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 2 minutami, paya01 napsal:

Skeletony super, cena už míň...

Jasně, tak je to limita s SH21 inhouse strojkem navíc tentokrát s titanovým pouzdrem. Ty se vždy pohybují mezi 3-4000 liber a bez problémů se prodají. Ani na ně většinou neplatí žádné slevové kódy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, shewcza napsal:

Zajímavé. 38g na ruce to bude "nebe"!

Nebude to skôr už ten divný pocit, že na ruke nič nemáš? Napr. T200s čo mám vážia na kožke okolo 90g a už je to pre mňa také divné. Tých 38g si neviem vôbec predstaviť.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ty skeletony jsou pekny, cenu nema smysl komentovat, ale jedno by me zajimalo - proc maji ty hodinky vysku 16mm?
Vzdyt Wardi umi SH21 zakomponovat do mnohem mensiho pouzdra! Trochu mi to hlava nebere, s 12-13mm by vypadaly mnohem vic sexy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 hodinami, Robero79 napsal:

ty skeletony jsou pekny, cenu nema smysl komentovat, ale jedno by me zajimalo - proc maji ty hodinky vysku 16mm?
Vzdyt Wardi umi SH21 zakomponovat do mnohem mensiho pouzdra! Trochu mi to hlava nebere, s 12-13mm by vypadaly mnohem vic sexy.

Tak ten strojek je prostě vyšší, ABYSS SH21 ma výšku dokonce 16,3

Screenshot_20211105-064258.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja ten strojek velmi dobre znam, mam ho v C5, taky v automatu. Pouzdro je 13,5mm vysoky a prostoru je tam azaz… uz tahle vyska je dost na hrane, co se tyce bezpecneho noseni. Proto me prekvapuje, ze z toho delaji jeste vetsiho mastodonta. Za ten peniz bych ocekaval spis opacny pristup…

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jen jeste takova poznamka - mam na ruce C65 v automatu, ty maji 11,5mm a jsem maximalne spokojen, temer kopiruji zapesti, pohodli na nejvyssi urovni. I kdyz C60 ma podobne pouzdro, predstava ze by byly o pul centaku vyssi je pro me teda strasidelna…

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 32 minutami, Robero79 napsal:

ja ten strojek velmi dobre znam, mam ho v C5, taky v automatu. Pouzdro je 13,5mm vysoky a prostoru je tam azaz… uz tahle vyska je dost na hrane, co se tyce bezpecneho noseni. Proto me prekvapuje, ze z toho delaji jeste vetsiho mastodonta. Za ten peniz bych ocekaval spis opacny pristup…

300 m WR

Upraveno uživatelem Dokusan
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

docela by me zajimalo, jake ma zavery ChW z toho dotazniku k SH21, co jsem vyplnoval nekdy v zari. Myslim, ze nejsem jediny, kdo jim odpovidal, ze by se meli zamyslet nad velikosti…
taky tam naznacovali spoustu novych ficur jako treba minute repeater, trochu mi z toho vyplyvalo, ze uz to maji hotove.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Tak moje c65 Ombre sa vratili z opravy , cele to trvalo 2 mesiace. Bohužial ani neviem, čo na nich bolo pokazene, v priloženej dokumentacii ne napisané, že boli proste opravené a priložený papier o tlakovej skúške.

DHL to odviezla aj priviezla, nestalo ma to ani korunu. Dokonca som vyplnil colne položky a splnomocnil DHL, kde sami uvádzajú, že si budú účtovat nejake colné poplatky, no bolo to 0. Čo mi príde divné je, ale že balík prišiel v krabici, ktorú som otvoril len tak. bez pečate, takže si myslím, že to niekto otváral, aby sa presvedčil či obsah sedí vyhláseniu. 

Anyway, dúfam, že už budú fungovať ako majú, bolo to dosť sklamanie, keď sa pokazili ani nie rok po kúpe.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zrazu prestali ísť. Proste sa zastavili. Ani po natiahnuti nerobili nič.

Ale vsimol som si, ze uz od vyroby ked som ich niekedy pomaly natahoval v polohe licom nadol, tak zacali cele vibrovat (rotor spinning sa tu tuším hovori) a teraz uz to nerobia.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Ahoj,

chci si pořídit bílý C60 Trident Pro 600 ve 40 mm, ale mám zápěstí jen cca 16,5 cm.

Chci se zeptat. Vy co máte C60 Trident Pro 600 taky ve 40 mm, jak velké zápěstí máte? 

Myslíte, že budu ty 40 mm pro mě nositelný? 

Případně nemá je někdo v Brně, kdo by mě je nechal vyzkoušet? 

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...