Přejít na obsah

Christopher Ward aneb anglický hodinky


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 4,1tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 18 minutami, Emiliano napsal:

Já vzal černý C60 v 38mm, modrý C60 ve 40mm a bílý C63 Automatic. Minimálně jedny pak budu vracet/prodávat. Spíš dvoje. Uvidíme, jak mi padnou do oka/na ruku.

Nevím jak máš velkou ruku,ale myslím si,že pokud si necháš jedny, tak to budou C60 40 mm. (Můj odhad)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Dokusan napsal:

Nevím jak máš velkou ruku,ale myslím si,že pokud si necháš jedny, tak to budou C60 40 mm. (Můj odhad)

16,5 cm a mám raději menší hodinky. Spíš bych tipoval, že zůstanou 38mm. A možná ty C63. 40mm dávám nejmenší šanci. Ale sám jsem zvědavej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 hodinami, Emiliano napsal:

Tak to nerad slyším, protože ty modrý se mi líbí nejmíň. Spíš jsem je bral na vyzkoušení velikosti. Na potvrzení, že ty 40mm jsou velký a v klidu si mám nechat 38mm. 😬 Tak uvidíme. 

Na 16,5cm ruke 40mm C60 Mk3 nebudú určite veľké. Osobne to vidím rovnako ako Dokusan. 38mm sa mne zdali na ruke moc vysoké vzhľadom na priemer. Ale možno sa ti nakoniec zapáčia C63 aj keď tuto by som ja uprednostnil  C63 GMT.

před 21 minutami, Emiliano napsal:

Ahoj. Asi budu na ty nový Wardy shánět tah/tahy. A chci se zeptat, vztahují se někdy ty jejich slevy i na příslušenství? Nebo jen na hodinky? Má cenu čekat na slevy? Díky 

Občas sú zľavy aj na príslušenstvo, len či sa ti trafia do toho čo chceš. Väčšinou tam majú remienky a ťahy, o ktoré moc nie je záujem, ale človek nikdy nevie možno aj motyka vystrelí. 😀

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 minutami, Diablo1st napsal:

Na 16,5cm ruke 40mm C60 Mk3 nebudú určite veľké. Osobne to vidím rovnako ako Dokusan. 38mm sa mne zdali na ruke moc vysoké vzhľadom na priemer. Ale možno sa ti nakoniec zapáčia C63 aj keď tuto by som ja uprednostnil  C63 GMT.

No, jsem zvědavej. C63 Automatic byly první volba. Na ty jsem líčil nejvíc. GMT jsem chtěl po jejich představení, ale časem jsem upřednostnil ty Automatic. A ty C60 jsem přihodil navíc, že vyzkouším velikosti. Jen mi utekly bílý, který jsem chtěl nejvíc, tak jen kvůli velikosti a tahu jsem tam přihodil ty modrý. 

 

před 10 minutami, Diablo1st napsal:

Občas sú zľavy aj na príslušenstvo, len či sa ti trafia do toho čo chceš. Väčšinou tam majú remienky a ťahy, o ktoré moc nie je záujem, ale človek nikdy nevie možno aj motyka vystrelí. 😀

Myslel jsem si to. Až se rozhodnu, co zůstane, tak doobjednám i tah. Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 hodinami, Diablo1st napsal:

Na 16,5cm ruke 40mm C60 Mk3 nebudú určite veľké. Osobne to vidím rovnako ako Dokusan. 38mm sa mne zdali na ruke moc vysoké vzhľadom na priemer. Ale možno sa ti nakoniec zapáčia C63 aj keď tuto by som ja uprednostnil  C63 GMT.

Občas sú zľavy aj na príslušenstvo, len či sa ti trafia do toho čo chceš. Väčšinou tam majú remienky a ťahy, o ktoré moc nie je záujem, ale človek nikdy nevie možno aj motyka vystrelí. 😀

Ahoj, zkusil jsem ve výprodeji ten světle modrej C60 tide Strap. Zrovna tahle barva asi moc žádaná nebude, ale myslím, že na Divetimery se hodi :)

20220109_100809.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prva zasielka sa blizi...

DHL prave zaslalo daky online formular na preclenie. Ide to v rezime DDP, tak dufam ze zase nezmatkuju. Naposledy to fungovalo trochu inac.

Mate s tym niekto skusenost? Mozem to bez obav vyplnit?

Upraveno uživatelem shaggy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 minutou, shaggy napsal:

Prva zasielka sa blizi...

DHL prave zaslalo daky onlinme formular na preclenie. Ide to v rezime DDP, tak dufam ze zase nezmatkuju. Naposledy to fungovalo trochu inac.

Mate s tym niekto skusenost? Mozem to bez obav vyplnit?

Bez obav (tedy alespoň v CR)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 18 hodinami, shaggy napsal:

Prva zasielka sa blizi...

DHL prave zaslalo daky online formular na preclenie. Ide to v rezime DDP, tak dufam ze zase nezmatkuju. Naposledy to fungovalo trochu inac.

Mate s tym niekto skusenost? Mozem to bez obav vyplnit?

Jo, DDP mi těsně před Vánoci fungovalo předpisově. Vyplnil jsem formulář ještě dříve, než se zboží vyložilo z tranzitu u nás a DHLko přivezlo balíček ještě týž den bez jakéhokoliv doplatku.

 

Páni kolegové - kde se u Wardů přehazuje € vs $? Vím, že vám platba potom nějak nechtěla projít, no já jsem ani nenašel možnost zvolit jinou měnu (před platbou kartou).

Upraveno uživatelem sodekcz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 minutami, sodekcz napsal:

Jo, DDP mi těsně před Vánoci fungovalo předpisově. Vyplnil jsem formulář ještě dříve, než se zboží vyložilo z tranzitu u nás a DHLko přivezlo balíček ještě týž den bez jakéhokoliv doplatku.

 

Páni kolegové - kde se u Wardů přehazuje € vs $? Vím, že vám platba potom nějak nechtěla projít, no já jsem ani nenašel možnost zvolit jinou měnu (před platbou kartou).

Úplně dole na stránce. 

Screenshot_20220110-131557_Opera.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...