Přejít na obsah

Christopher Ward aneb anglický hodinky


Doporučené příspěvky

před 6 minutami, Emiliano napsal:

Ta CWE limitka je super. To jsou 40mm?

Jj,40.

Mě osobně se Teda moc nelíbí. Ta první byla hezčí. 

Ale je to prostě vítězný návrh CWE,který jsem respektoval 

Upraveno uživatelem Dokusan
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 4,1tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

V 8. 1. 2022 v 15:04, Dokusan napsal:

Nevím jak máš velkou ruku,ale myslím si,že pokud si necháš jedny, tak to budou C60 40 mm. (Můj odhad)

 

V 9. 1. 2022 v 9:44, Diablo1st napsal:

Na 16,5cm ruke 40mm C60 Mk3 nebudú určite veľké. Osobne to vidím rovnako ako Dokusan. 38mm sa mne zdali na ruke moc vysoké vzhľadom na priemer. Ale možno sa ti nakoniec zapáčia C63 aj keď tuto by som ja uprednostnil  C63 GMT.

Tak nakonec si nechám ty 38mm. Bylo to ale těžký rozhodování. U těch 38mm měl @Diablo1st pravdu s těmi proporcemi. Na ten průměr jsou trochu vyšší a ciferník ve finále menší. Chvílemi mi přijdou trochu menší i na mě, ale asi si je nechám. Na tom mým párátku jsou pohodlný. Ty 40mm jsou vyváženější a asi bych je snesl jak říkal @Dokusan. Ale tím, že černý se mi líbí víc, tak si ty 38mm asi nechám. Ty modrý 40mm už jsou fuč. 

A ten bílý cifr na C63 Automatic ty hodinky strašně zvětšuje. 

Tady jsou ty 38mm, ale fotka hodně zkresluje.IMG-20220113-WA0000.thumb.jpeg.3994135b8ee6ed7bbcaa1ab941f43b16.jpeg

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 27 minutami, Emiliano napsal:

 

Tak nakonec si nechám ty 38mm. Bylo to ale těžký rozhodování. U těch 38mm měl @Diablo1st pravdu s těmi proporcemi. Na ten průměr jsou trochu vyšší a ciferník ve finále menší. Chvílemi mi přijdou trochu menší i na mě, ale asi si je nechám. Na tom mým párátku jsou pohodlný. Ty 40mm jsou vyváženější a asi bych je snesl jak říkal @Dokusan. Ale tím, že černý se mi líbí víc, tak si ty 38mm asi nechám. Ty modrý 40mm už jsou fuč. 

A ten bílý cifr na C63 Automatic ty hodinky strašně zvětšuje. 

Tady jsou ty 38mm, ale fotka hodně zkresluje.IMG-20220113-WA0000.thumb.jpeg.3994135b8ee6ed7bbcaa1ab941f43b16.jpeg

 

Když vidím tu fotku, tak ti sednou výborně 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Musim sa podelit s dalsou skusenostou s wardovic supportom.

Kupil som C65 Chrono na kozke. No som naramkovy. Mal som C65 Trident Diver, co je skoro rovnake puzdro, len Chrono je trosku hrubsie. Naramok z Tridentov na neho ide nasadit, drzi pevne, no nevyzera to dobre.

Tak som napisal wardovi, ci nahodou nevie predat iba koncovky a ci by to sedelo na naramok z Tridentov. Odpoved bola, ze naramok je rovnaky len koncovky su ine. A ze mi ich poslu. Len tak. Ani na postu si nevypytali... No kde inde dostanete takyto servis?

 

Predpokladam, ze problem bude na nasej colnici (tusim to nepojde DHL express DDP ako bezne), lebo cena objednavky je nula nula nic...

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 25 minutami, shaggy napsal:

Musim sa podelit s dalsou skusenostou s wardovic supportom.

Kupil som C65 Chrono na kozke. No som naramkovy. Mal som C65 Trident Diver, co je skoro rovnake puzdro, len Chrono je trosku hrubsie. Naramok z Tridentov na neho ide nasadit, drzi pevne, no nevyzera to dobre.

Tak som napisal wardovi, ci nahodou nevie predat iba koncovky a ci by to sedelo na naramok z Tridentov. Odpoved bola, ze naramok je rovnaky len koncovky su ine. A ze mi ich poslu. Len tak. Ani na postu si nevypytali... No kde inde dostanete takyto servis?

 

Predpokladam, ze problem bude na nasej colnici (tusim to nepojde DHL express DDP ako bezne), lebo cena objednavky je nula nula nic...

 

Prajem pevné nervy pri komunikácii s colníkmi. Mne od Warda prišli zadarmo pol dieliky na ťah k C65 Vintage a bol to pôrod. Musel som spraviť vo skicári obrázok pol dielikov s nejakou cenou, aby mi vedeli vyrubiť clo.🤦‍♂️

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 hodinami, shaggy napsal:

No ty vole! Az tak?
Kolko ti nakoniec vyrubili na poplatkoch? Ako dlho trvalo?

Posielaju to klasickou Royal mail, cize u nas preberie asi Sk posta. Mozem dufat, ze to nezachytia...
 

Keď ti mám pravdu povedať, ani neviem koľko som platil, ale keďže som tam tuším dal cenu 15€ tak to boli drobné. Časovo asi tak 2 týždne, kedy sme si vymenili asi 10 mailov a pár telefonátov. Proste ak je to zadarmo je dosť problém, aby to prešlo.

Už keď som bol zúfalý a napísal im, že nech to pošlú naspäť a ja si to objednám znova za 1€ mi tetula zavolala a poradila mi to s tým skicárom. Proste potrebujú mať nejaký obrázok s cenou u tej zásielky a je im evidentne jedno čo to bude. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Wardy byly první hodinky, u kterejch jsem byl nucenej řešit servis (při natahování tam něco prdlo). Přestože byly ještě v záruce a podle toho co tu píšete nepochybuju, že by to Wardi vyřešili bez jakejchkoliv problémů, tyhle zasílačky a ojebávačky okolo (navíc po Brexitu) mě totálně odradily. Opravu jsem nakonec svěřil Onyxu, možná mně to vyšlo trochu dráž, ale hlavně to bylo bez nervů :)

A teď se stejně potvory ne a ne dostat na ruku :D

DSCN3998.JPG.8b90c76930d90299ef987f50045b7b4f.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...