Přejít na obsah

Christopher Ward aneb anglický hodinky


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 4,1tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Před hodinou, martin151 napsal:

Já měl to samé, ale nikam jsem je neposílal vyschlo to samo 🙂 a proto mají všehny nové modely šroubovací korunku 🤫

No, mne tam ostala aj nejaka špina na skle. A nechcel som riskovat že mi skoroduje niečo vnútri.

Holt, uz ich do vody nezoberiem a bude počítať na lunete akurát pivá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já měl to samé, ale nikam jsem je neposílal vyschlo to samo  a proto mají všehny nové modely šroubovací korunku 

nechci te strasit, mam s C65 GMT stejny pribeh, jenom jsem se loni nedobrovolne vymachal v podrousenem stavu v rece, druhy den koukam - to same, ale pomohl jsem jim tim, ze jsem sundal dynko a v teple vysusil. Nechal jsem pak pro jistotu v mistnim servisu udelat tlakovku na 100m a v poradku, take uz jsem neresil, sly porad stejne. Ale ouha, letos v breznu se zastavily, po kratke komunikaci s CW jsem pochopil, ze me to bude stat min. vyse zminenych 200€, takze jsem si rekl, ze je to uplne sumak, kde to odservisujou a poslal do Onyxu. Vysledek - spatne tesneni v korunce, zrezla hridelka, stroj jinak v poradku, servis 4500 + par stovek nahradni dily.
Vypada to, ze konstrukcne tohle v CW u modelu C65 nevychytali a je potreba k nim pristupovat jako k oblekovkam. Skoda, zrovna me tech 150m absolutne staci, ale protoze jsem z 90% owg, budu se muset kouknout po necem jinem, resit kazde nahodne namoceni me fakt neba.

foto z Onyxu:
080364993127ce85551316b6ce77fa14.jpg
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, mne tam ostala aj nejaka špina na skle. A nechcel som riskovat že mi skoroduje niečo vnútri.
Holt, uz ich do vody nezoberiem a bude počítať na lunete akurát pivá.

asi tak nejak… :-)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
před 11 minutami, paya01 napsal:

Bohužel tyhle pokusy tady byly, ale vyhořelo to na tom, že se to nezaplatí a nesežene se dost lidí, co by se shodlo na stejném designu...

Já vím, ale také dřív to bylo o tom poskládat pár dílů a nemoct nic měnit. Teď to mají poměrně o dost víc možností, co jde udělat, natisknout, proházet mezi modely. Takový Sealander v modrým poškrábaným cifru s nějakým pěkným potiskem by byla topka :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
před 47 minutami, paya01 napsal:

Za mě tu značku zabili tím "Swish only". Teď už jen čekám, kdy změní jméno...

Myslíš tím twinflag? To právě symbolizuje propojení anglického designu a švýcarské výroby.

Nicméně to jméno na devítce mi tam také trochu chybí.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To vím, logo je pěkné, o to nic. Plastické na bronzácích je skvělé, ale jako doplněk k ChW na devítce. Jako samostatný markant bez textu je to pro mě no-go. Zkoušel jsem to srovnávat - nové swish only C65  Aquitaine se svými C63 s ChW na dvanáctce. 

Double cross bez textu pro mě ne-e.

A jak říkám - cítím z toho palebnou přípravu na změnu jména.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 47 minutami, shewcza napsal:

Kéž by...

Já jsem si na to jméno zvykl. Je otázkou, jak se po odchodu Chrise Warda z firmy dohodli. Každopádně už tam není a sám má jinou (byť ne zcela úspěšnou) značku. Uvidíme, co přinese čas.

Nicméně si nemyslím, že by ke změně názvu došlo (pokud by to nebylo vynuceno třeba soudním sporem)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak C60 Atol již na stránkách nejsou, je celkem možný, že už se vyprodaly (dle reakcí na facebooku o ně byl slušný zájem, chvíli byly skladem, pak pre-order a nyní nic. Ale je možný, že je tam ještě vrátí) 

 

edit: Tak dle info byly fuč za tři dny...cena byla víc než lákavá 

Upraveno uživatelem Dokusan
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...