Přejít na obsah

Christopher Ward aneb anglický hodinky


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 4,1tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

ja myslim, ze je to opravdu konstrukcni chyba C65, kterou ChW nechce verejne priznat a resi to individualne. Myslim dokonce, ze u tech novych Aquitane od toho konceptu upustili a je tam uz zase sroubovaci korunka a WR200.
Nekde jsem cetl (uz nevim jestli tady nebo na ChW foru/FB), ze nekomu to uznali v pohode, nekomu odmitli s tim, ze nemel zatlacenou korunku.
Ja se na celou anabazi s presvedcovanim ChW vyprd a nechal to opravit v Onyxu. Vymenili mi tesneni v korunce, pry bylo opotrebovane + tu zrezlou hridelku. Jinak stroj ok, udelali rovnou servis, tlakovka ok, mam je zas na ruce uz 3 tydny v kuse a jedou -1 s/d (selita sw330, bez cosc). Spokojenost, ale tak nejak podvedome uz je do vody preventivne sundavam, coz me trochu mrzi, mam rad univerzaly a ty hodinky mi po vsech strankach naprosto vyhovujou.

d0ea8841f5d9a1e6f3fd65a66c3f129c.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Práve, no, ze to podozrenie ze proste netesnia, ako majú už z hlavy nedostanem. A nepotrebujem myslieť na to, ze som ich namočil a za mesiac dva sa mi zastavia. I naposledy sa ta kondemzacia objavila po tom co som si hodinky , ktore som mal v zoo umyl s rukami v umyvadle(asi boli trochu teplejšie zo slnka a voda studená, ale i tak) Takze ich asi predám, bohužiaľ. I keď sú krásne.

Chcel som v mori nabrať patinu, (šnorchlovat tak, ako je vyznačené v brožure) a nabral som vodu.

Najsmutnejsie je, že čínske mrdky ktoré mám, heimdallr s deklarovanou wr 200 tesnia bez problémov. Čomu má človek potom veriť že.

Upraveno uživatelem gazdiq
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja bych tak prisnej nebyl, vodotesnost drzi v pohode, dokud neni opotrebovane to tesneni v korunce - viz shewcza, nema nejmensi problem, stejne tak jsem pred tema pepsi mel cerne manualy C65 a 2 sezony jsem se normalne potapel bez problemu - a to musela dostavat ta gumicka peknou cocku, protoze jsem je denne natahoval, coz s gmt automatem odpadlo.
Mozna to chce menit preventivne tesneni kazde 2 roky a budou “v suchu” :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, Robero79 napsal:

ja bych tak prisnej nebyl, vodotesnost drzi v pohode, dokud neni opotrebovane to tesneni v korunce - viz shewcza, nema nejmensi problem, stejne tak jsem pred tema pepsi mel cerne manualy C65 a 2 sezony jsem se normalne potapel bez problemu - a to musela dostavat ta gumicka peknou cocku, protoze jsem je denne natahoval, coz s gmt automatem odpadlo.
Mozna to chce menit preventivne tesneni kazde 2 roky a budou “v suchu” 🙂

Ony este nemajú 2 roky a uz boli 2x  servise 😁

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já se této debaty nerad účastním. Koupal jsem se několikrát se dvěma C65 a zatím sem je ani jednou neutopil. Ty bronzový C65 dostávaly dost záhul. Nicméně. Dnes do vody hodiny bez šroubovací korunky do moře neberu a to zejména z důvodu, že mám strach abych třeba korunku omylem nepovytáhl. 

Nemyslím si, že má CW systémový problém s tím řešením, ale stejně si myslím, že by to řešení měli opustit, byť chápu, že to v rámci retro edice určitý smysl dává.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, Dokusan napsal:

Já se této debaty nerad účastním. Koupal jsem se několikrát se dvěma C65 a zatím sem je ani jednou neutopil. Ty bronzový C65 dostávaly dost záhul. Nicméně. Dnes do vody hodiny bez šroubovací korunky do moře neberu a to zejména z důvodu, že mám strach abych třeba korunku omylem nepovytáhl. 

Nemyslím si, že má CW systémový problém s tím řešením, ale stejně si myslím, že by to řešení měli opustit, byť chápu, že to v rámci retro edice určitý smysl dává.

Ahoj, samozrejme nechcem nikomu pokazit radost z C65 ktoré má a fungujú, určite, dúfam ,že práve moj kus je ten vadný, takže pokial ti dobre fungujú, tak som za teba rád a dúfam ,že ti vydržia dlho robiť radost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 minutou, 4st0n napsal:

rlx op mánie těžko, když několik značek hodinky s obdobně barevnými cifry představily ještě před rlx. Jen je rolex dost známý na to, abys to zaregistroval i ty a takto si teď udělal rychlý, ale nesprávný úsudek, jako ostatně mraky lidí na netu.

ok... možná se pletu... každopádně RLX OP barvy včetně "Tiffany Blue" odstartovaly mega hype - právě díky RLX hypu.. nemyslíš? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...