Přejít na obsah

Christopher Ward aneb anglický hodinky


Doporučené příspěvky

  • po 2 týdnech...
  • Odpovědi 4,1tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Pro info:

společnost Triton Straps připravuje sadu kaučuků s fitted endlinky (nenapadlo mě, jak to říct česky) pro hodinky Christopher Ward. Zde je možné projevit zájem:

https://www.tritonstraps.com/

 

Cena bude cca USD 40 za sadu endlinků pro konkrétní model ChW, USD 60 za kaučuk. Early birds budou mít slevu...

 

Za mě to vypadá zajímavě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 hodinami, paya01 napsal:

Pro info:

společnost Triton Straps připravuje sadu kaučuků s fitted endlinky (nenapadlo mě, jak to říct česky) pro hodinky Christopher Ward. Zde je možné projevit zájem:

https://www.tritonstraps.com/

 

Cena bude cca USD 40 za sadu endlinků pro konkrétní model ChW, USD 60 za kaučuk. Early birds budou mít slevu...

 

Za mě to vypadá zajímavě.

Jo čoveče moc pěkný ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty jo, dlouho jsem na Wardich strankach nebyl, tak nevim jestli se mi to nezda, ale nepřitvrdili krapet v té cenotvorbě? Donutily se mě tam podívat ty Aquitaine z inzerce, fakt krásný mimochodem- aspoň na těch fotkách, ale cena mě docela zaskočila.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, shewcza napsal:

Ve své podstatě pouze jinak barevné c60 Tide. Raději bych si koupil klasiku C60 600m. Nějak nechápu, proč není cejchovaní lunety po minutě aspoň těch prvních 15 min.

Jardo to je jednoduché, lebo to nikto nepoužíva 🤣 

Inak tie C60 300 nevyzerajú vôbec zle. Nemať 600m asi ide do nich.

Upraveno uživatelem Diablo1st
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A mě se třeba líbí :D mám z Aquisů rád datum na šesti a jsou tenší než minulé což je pecka..11,9. 

sekundovka s červenou šipkou taky super.

Já bych je klíďo bral :) ale musel bych směnit za Orisy a to je asi nesmysl. Ikdyž ta chuť změny je někdy šílená :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za mě teda tyto, možná budou první Wardy doma 🙃

Screenshot_2022-08-25-13-04-24-658_com.chrome.beta.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 24. 8. 2022 v 19:53, shewcza napsal:

Ve své podstatě pouze jinak barevné c60 Tide. Raději bych si koupil klasiku C60 600m. Nějak nechápu, proč není cejchovaní lunety po minutě aspoň těch prvních 15 min.

Možná k tomu slouží ten "vnitřní"/ocelový kroužek lunety, co je fixní? Otáčivá je jen ta "vnejší"/keramická část lunety...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 36 minutami, Locky napsal:

Možná k tomu slouží ten "vnitřní"/ocelový kroužek lunety, co je fixní? Otáčivá je jen ta "vnejší"/keramická část lunety...

No jo, jenže ta pevná část lunety není při potápění, pro odečet minut, moc praktická. Pokud má tedy vůbec význam se o těchto věcech bavit. Potápět se s tím stejně nikdo nebude, že? Ale tyto detaily mám rád a bez toho cejchování jsou to spíše "jako potápky". Třeba ani nechtějí být vnímány jako potápky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...