Přejít na obsah

Christopher Ward aneb anglický hodinky


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 4,1tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po 2 týdnech...

Nevíte prosím jestli C63 sealander v 36mm verzi má stejný tah jako 39mm? Respektive jestli mají stejně dlouhé spony? Taky sem nikde nedohledal jestli se tah zužuje z 20mm na 18 nebo 16mm. Moc díky předem.

https://www.christopherward.com/sports-watches/c63-sealander-automatic/C63-36ADA3-S00W0-B0.html

edit - už jsem dohledal že zúžení tahu by mělo být z 20 na 16,4mm

 

Upraveno uživatelem cityfly
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po 2 týdnech...
Před hodinou, Micey napsal:

Ty bronzovky se mi sakra zamlouvaj, škoda že mám furt v sobě takovej ten pocit, že Wardy se kupujou s minimálně 40% slevou. Dokonce na ně koukám dělaj celobronzovej náramek, což už je kapku moc, ale fajn že je tam možnost.

C65-38A3H3-B00K0-WK_Picture_2.jpg?sw=600&sh=600

Sám jsem zvědav, jestli budou v obchodní politice vysokých slev pokračovat, nebo už s výprodeji končí.

Na bronzový tah jsem koukal, ale chtějí za něj 675EUR, což už je docela síla, respektive půlka ceny hodinek na kůži. Dle popisu na webu to vypadá, že bude opravdu "full bronz" = zelená ruka bude jistotou, tedy ideální hodinky pro Hulky. :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

 ....Powered by our new FS01 movement, every 60 minutes a ‘hammer’ strikes a chime to mark the hour (what the Swiss call a ‘Sonnerie au Passage’ complication).....

Jeden úder za hodinu. To se moc nepředali 🙂 Nevím, ale v době, kdy se dají za nižší peníze sehnat pětiminutové repetice mi tohle připadá poněkud zbytečné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 minutami, Bert napsal:

 ....Powered by our new FS01 movement, every 60 minutes a ‘hammer’ strikes a chime to mark the hour (what the Swiss call a ‘Sonnerie au Passage’ complication).....

Jeden úder za hodinu. To se moc nepředali 🙂 Nevím, ale v době, kdy se dají za nižší peníze sehnat pětiminutové repetice mi tohle připadá poněkud zbytečné.

Tak ona repetice je obecně zbytečná komplikace. Spíš je to o tom, že to ta značka umí a chce udělat. Nedokážu si představit, že by mi kladívko odbijelo každých pět minut. Naopak celá hodina mi přijde ideální. Ale možná se pletu, nemám s touto komplikací zkušenosti. Můžeš mi uvést nějaký příklad hodinek, které takovou repetici mají? (v kategorii do 100k) Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...