Přejít na obsah

Christopher Ward aneb anglický hodinky


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 4,1tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Ja sa na wardovskie sponu ani naramky stazovat vazne nemozem. Mal som od nich asi 5 hodiniek na tahu s mikroregulaciou, 2 este mam - tie uz maju to rychlo upinanie a su super. Chce to trochu cviku, ale zase kolkokrat clovek meni naramok? Zato mikroregulaciu pouzivam denne. A tie dzindziky na rychloupinanie vobec nie je na ruke citit, ziadne pichanie alebo daco.

Ak by mal niekto problem s nastavenim dlzky aj napriek mikroregulacii, tak ward vie poslat aj polclanok pokial viem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 hodinami, DarylVanHorne napsal:

Také jsi objednal? 😉

Já to myslel s barvou řemínku, že modrý k nim za mě taky sedne líp :)

Neobjednal... chvíli jsem o tom přemýšlel, ale už jsem letos nakupoval na moje poměry až moc :D

Je to krásnej kus hodinařiny, ale vadilo by mi na nich víc věcí...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 20 hodinami, Dokusan napsal:

Jasně dokoupit půjde, chvíli, za pár let už jej nekoupíš, stejně jako u většiny starších Wardů (C9 Harrison tah už sháním tři roky a nic). 

O tom, že budou lepší na kůži asi není pochyb 

Nakonec jsem to u svých C9ss vyřešil Hirsch Performance - na tahu beztak vypadaly blbě. :)

Ty máš i C9 Harrison automaty?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 18 hodinami, shaggy napsal:

Ja sa na wardovskie sponu ani naramky stazovat vazne nemozem. Mal som od nich asi 5 hodiniek na tahu s mikroregulaciou, 2 este mam - tie uz maju to rychlo upinanie a su super. Chce to trochu cviku, ale zase kolkokrat clovek meni naramok? Zato mikroregulaciu pouzivam denne. A tie dzindziky na rychloupinanie vobec nie je na ruke citit, ziadne pichanie alebo daco.

Ak by mal niekto problem s nastavenim dlzky aj napriek mikroregulacii, tak ward vie poslat aj polclanok pokial viem.

Přidám se také a souhlas s napsaným. O rychloupínání na zápěstí vůbec nevím. Mikroregulace i její nastavování je v pohodě a rychle jsem si na její používání zvykl. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 hodinami, Dokusan napsal:

Ne, já mám C9 Harrison Small Second s ručním natahem 

20220722_153832-01.jpeg

Jo, přesně tyhle (netušil jsem, že i tyto jsou "Harrison", ale to je asi celá C9 řada?) nosím právě na tom Hirsh Perfomance. Pohodlí a vzhled kůže, ale nepropotím to. :) 

CW_C9ss.thumb.jpeg.4ead0018eb9780eb7258f49979a78225.jpeg

Origo tah k nim se mi moc nelíbil. Takovej divnej "pětičlánek" (foto z netu):

P1080742.thumb.jpg.2cc33035b9086ce47dc775efe6607072.jpg

Upraveno uživatelem Locky
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Musím tedy říct, že mně trvalo velmi dlouho, než jsem našel jak (resp. kde) vlastně tyhle hodinky ukazují čas :) Technicky rozhodně zajímavé, ale pro mě už spíš v kategorii "nenositelné". Ale rád si přečtu názory a dojmy z první ruky, pokud by se k nim někdo z místních warďáků rozhoupal :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 hodinami, Radik napsal:

Musím tedy říct, že mně trvalo velmi dlouho, než jsem našel jak (resp. kde) vlastně tyhle hodinky ukazují čas :) Technicky rozhodně zajímavé, ale pro mě už spíš v kategorii "nenositelné". Ale rád si přečtu názory a dojmy z první ruky, pokud by se k nim někdo z místních warďáků rozhoupal :)

2 modré kousky by se tady na fóru měly objevit :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...