Přejít na obsah

Christopher Ward aneb anglický hodinky


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 4,1tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 21 hodinami, Radik napsal:

Máš recht a ne se marně honit za OPčkama ;)

Tedy ta Watchgecko limitky je fakt mimořádně povedená. Ale 50ks, to jsem se ani nesnažil. A hele - @Dokusan01 nezklamal 🤣 Dobrá práce. Fakt parádní hodinky. Jsem zvědavý na fota až dorazí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 minutami, DarylVanHorne napsal:

No TVL... Nevím, jak se ti to podařilo, dostat se k nim, ale o to větší gratulace. Opravdu parádní kousek 👍

No ihned po spuštění prodeje to vypadalo, že jsou všechny fuč, pak se tam ještě objevily na tahu, tak jsem po nich skocil

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 minutami, Dokusan napsal:

No ihned po spuštění prodeje to vypadalo, že jsou všechny fuč, pak se tam ještě objevily na tahu, tak jsem po nich skocil

Ty taky musíš koupit všechny ChW co za něco stojí 🤣 Tyhle jsou fakt luxusní. Doufám, že nás budeš pravidelně krmit fotkama 😉

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Tak Wardi se posouvají směrem, po kterém mnozí volali. A sice s výjimkou lednových a červencový vyprodeju, které slouží k vyčištění skladů od ukončených modelů či nearly new hodinek vráceny v rámci 60ti denní lhůty, už se budou hodinky prodávat za retail. Žádné slevové kupony a podobně 

Screenshot_20230102_071455_Facebook.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No slava. Z pohledu budovani znacky je tohle krok spravnym smerem. Navic jim to ted dava moznost nejakou dobu nezdrazovat, coz se taky hodi.
Otazka je jak dlouho bude trvat, nez si na novy system zakaznici zvyknou, protoze ocima zakaznika ted Wardi zdrazili pomerne dost :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Micey napsal:

Jo, tak ale jestli to chápu správně, je to jen oficiální potvrzení stavu co trvá dva roky nebo jak dlouho.Těch výprodejů moc nebylo, poslední dobou.. nicméně čekám na lednovej Sale a mám prs na spoušti:)

Ale zruší všechny slevový kódy a kupony. Což samo o sobě znamená nárůst ceny o minimálně 10%

Upraveno uživatelem Dokusan
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 2. 1. 2023 v 7:18, Dokusan napsal:

Tak Wardi se posouvají směrem, po kterém mnozí volali. A sice s výjimkou lednových a červencový vyprodeju, které slouží k vyčištění skladů od ukončených modelů či nearly new hodinek vráceny v rámci 60ti denní lhůty, už se budou hodinky prodávat za retail. Žádné slevové kupony a podobně 

Screenshot_20230102_071455_Facebook.jpg

Skvělý, chtěl jsem si je už dlouho koupit a takto to vypustím. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...