Přejít na obsah

Christopher Ward aneb anglický hodinky


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 4,1tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 6 minutami, Dokusan napsal:

Myslím si, že letos už by to stačilo. 

Na cestě:

Bel Canto, C60 Graphite...

Človeče, kde to ty objednávaš, veď sú non-stop vypredané :) V akej farbe si zobral Bel Canto?

před 9 minutami, Dokusan napsal:

Co jsi objednal? 

C65 Aquitaine.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 3. 1. 2023 v 18:58, Žigi napsal:

Tak tohle jsou první Wardy co mě mrzí, že to čtu až teď:( tyhle na tahu bych okamžite odklepnul, přesně takový pvd jsem měl na wish listě:( 

Kdyby ti Dokusane neseděli, neposilej je zpět ale ke mě prosím!

Možná je budu muset pustit. Když tak ti napíšu. Koupil sem jejich další novinku a nevím,jestli si je nechám 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Greenhornik napsal:

Já si taky ještě nejsem jistej, moc potápkovej nejsem a jestli nebudou aspoň tak dobrý jak moje Synchrony, tak půjdou.

Tak to sou úplně jiný hodinky jak synchrony. Synchrony mám a co se týče pouzdra, tak zpracováním jsou o několik úrovni pod Wardama.  Ale jinak je to legendární pouzdro. Ty hodinky prostě nemůžeš porovnávat 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasný, Synchrony jsou humpolácký. Já to spíš beru pocitově. Potápky mě moc neba a když už, tak to musí být úlet nebo něco trochu vintage. Prostě až to budu mít v ruce, tak buď tam bude jiskra nebo ne 🙂 Příští týden budu mít ještě Ollech und Wajs P-104, to je dost specifická věc. 

Pouzdro mě bude bavit, ale jak tak projíždím fotky všude možně po skupinách, tak vůbec nevím, jestli ten ciferník nebude až moc světlej. Na nějakých fotkách to vypadá gut, na jiných je až moc světlý.

Třeba na téhle fotce jsou úplně super, to bych si je nechal 🙂

323447539_467965058670864_626214027440927887_n.thumb.jpg.0175d005ad2167ad7597d541ab50f788.jpg

Upraveno uživatelem Greenhornik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koukám na těch pár kousků ve výprodeji a nějak nechápu, proč mají černé C60 Tridenty 38mm na oceli za 829,50 EUR: https://www.christopherward.com/sale/c60-trident-pro-600/S60-38ADA3-S0KK0-B0.html a přitom tytéž v modré jen za 770,25 EUR: https://www.christopherward.com/sale/c60-trident-pro-600/S60-38ADA3-S0BB0-B0.html

Možná jiný druh opotřebení? Každopádně ty modré jsou za ty peníze už super kauf pro někoho s menším zápěstím. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...