Přejít na obsah

Christopher Ward aneb anglický hodinky


Doporučené příspěvky

V 11. 1. 2021 v 19:20, Diablo1st napsal:

Tieto nové Hybrid gumy sú úplne v pohode. Mal som možnosť ju skúsiť oproti starej verzii je to pokrok. Osobne by som sa nebál do nich ísť, ak preferuješ gumové strapy.

Rozdiel medzi Hybrid a Tropic je ten, že Hybrid je guma+cordura a Tropic je čisto guma so vzorom.

Perfektní, díky za info. Já dřív nosil gumu na mých prvních Timexech a docela mi to vyhovovalo. V zimě to na rozdíl od tahu nestudí a v létě se s tím zas mohlo v pohodě do vody. 🙂 Od Buckle & Crown mám ten jejich chevronový pásek a trochu mě zklamala jeho odolnost, co se týká barev. Na podzim jsem ho nosil neustále a při mytí rukou se mi za něj dostalo trochu zpěněného mýdla a danou oblast to vyšisovalo.. Tak přemýšlím o nějaké další alternativě. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 4,1tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

No, koukám, že v Ostravě pracují, jako vždy, úplně jiným tempem... Moje zásilka leží od pátečního rána v Praze, na lince mi řekli, že mají všechno, co potřebují, nikde žádný problém, jen toho mají moc a musím čekat, než na mě dojde řada. Prý jim to zabere běžně až 3 pracovní dny, než to uvolní k doručení :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud jsem to správně pochopil, tak tento limit od nového roku už nemá platit, danit se má všechno:

Viz třeba tady - Osvobození od DPH u zásilek z e-shopu – zrušení 2021 | Finance.cz
Hádám, že pokud je to výmysl EU, tak to bude platit i na Slovensku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Celníci mě s tím už docela štvou a DHL také asi změnilo zpracování. Za 14 hodin to dorazilo z UK do Brna a teď to tam už 6 dní hnije a čeká na proclení. Kdysi to aspoň fungovalo tak, že to DHL nějak zrychleně zpracovalo s tím, že vybralo předpokládaný dluh. Teď to má dokonce předplacené a trvá to už skoro týden 😞

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dneska konečně nějaká změna. Po týdnu nicnedělání a jednom mojem telefonátu mi konečně poslali ten formulář pro proclení. DHL odvádí výbornou práci a těch 700, které si za to účtují, si fakt zaslouží 😉

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak při tom hovoru se mě samozřejmě ptal na ty stejné věci, které teď chtějí zase v tom standardním formuláři. S komentářem, že všechno mají a nic navíc nepotřebují...

Očekávám, že to tam teď pár dní zase vyhnije.

Doufám aspoň, že se mě nepokusí navíc stáhnout o ten poplatek za to vyřízení.

Upraveno uživatelem _lip_
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...