Přejít na obsah

Christopher Ward aneb anglický hodinky


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 4,1tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Já nerozumím steskum na to dodání. Naprosto standartni proces, žádný doplatek, vše zdarma. V mém případě jsem ani nic nedokladal. Za tři pracovní dny jsem měl hodinky doma. Nicméně je pravdou, že DHL má v určitých regionech problém s množstvím zásilek k proclení. Nicméně proti české poště je to pořád zlatý. 

Jinak já včera napsal žádost o vrácení hodinek v 60/60 záruce a dnes přijel kurýr, hodinky vyzvedl a už jsou na cestě zpět. 

Za mě super. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pěkný, dík za info, tohle jsou GMTčka, těm asi odolám. A když tady čtu ty "radosti" s dodáním, tak mě chuť objednávat rychle přechází
Ake radosti? Vyplnit par papierov a poslať jeden email? Ani eurokoruna navyse? Zdrzanie 2-3 dni? Stale to prislo rychlejsie ako fedex z nemecka.

Sent via IPoAC

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Máte všichni pravdu, v tomhle jsem neskutečně rozmazlenej. Wardy jsem objednal vloni jedny a z rychlosti doručení mně fakt spadla brada. Tyhle nutný formality okolo mě neskutečně iritujou, i když to nezvýší cenu. Asi mám nějakej psychickej blok. Navíc jsem snad nikdy nic neobjednával z východu, abych byl v těchdle věcech ostřílenej.

Na druhou stranu musím říct, že tím, že mám poštu prakticky u nosu, volím většinou tu a zatím si teda nemůžu stěžovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Z těch komentářů na předchozí straně zrovna nenabývám dojmu, že to jde hladce, ale tak řekněme, že to není problém, ale jen voser, no :) Prostě jen preferuju proces objednat - zaplatit - převzít balík. Z tohodle už mi vychází řetězec objednat - zaplatit - poslat lejstro - čekat - urgovat - čekat - konečně převzít :D

Kašlete už na mě a moje problémy, ať tu zbytečně neplevelíme vlákno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zrovna před chvílí mi DHL psalo, že mi to tedy dneska asi doručí 🙂

Je to pořád ještě akceptovatelné, ale je to hrozný rozdíl oproti tomu, jak fungovali před koronou.

Minimálně bych očekával, že upraví ten systém a zprávy tak, aby neposílali blbosti, ale reálný odhad doručení.

Zrovna tady v Brně teď evidentně hodně nestíhají proclívat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak hurá, právě je doručili 😄

Jsou tedy trochu větší, než bych preferoval - mrzí mě, že mi utekly ty 40.

Chtěl jsem se ale zeptat, jestli jste někdo také brali teď ty kusy Nearly New, v jakém stavu vám dorazily?

Posledně jsem takhle bral C65 automaty (v minulé akci) a ty dorazily opravdu jako nové.

Tyto C60 teď ale mají dost výrazné škrábance na tahu a sponě - evidentně je už někdo déle nosil.

Jaké byly ty vaše z této akce, které teď došly?

Upraveno uživatelem _lip_
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 minutami, _lip_ napsal:

Tak hurá, právě je doručili 😄

Jsou tedy trochu větší, než bych preferoval - mrzí mě, že mi utekly ty 40.

Chtěl jsem se ale zeptat, jestli jste někdo také brali teď ty kusy Nearly New, v jakém stavu vám dorazily?

Posledně jsem takhle bral C65 automaty (v minulé akci) a ty dorazily opravdu jako nové.

Tyto C60 teď ale mají dost výrazné škrábance na tahu a sponě - evidentně je už někdo déle nosil.

Jaké byly ty vaše z této akce, které teď došly?

Co jsem teď narychlo koukal, tak 100%, ještě tam mám folie

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ještě se vrátím k tomu dovozu  z GB. DPH se možná neřeší, celnímu řízení dovoz z GB podléhá, tak jako tak. Byl jsem vyzván ČP k doložení ceny, prohlášení o zásilce, specifikaci ceny, dokladu o platbě, potud dobré. Bohužel nejsem z Prahy, pro celní řízení jsem se musel nechat zastupovat ČP a to je za poplatek 200,- kč (kdybych se nezastupoval, tak osobně na poště Praha 120 za cenu 103,-kč). Takže pokud jako teď já kupujete drobnosti (10 - 50 liber), tak se tady ta sranda výrazně prodraží...Vzhledem k tomu, že od ledna mi došlo více zásilek z GB i Číny a jen tahle "byla vybrána" k celnímu řízení, tak předpokládám, že odchyt funguje nahodile, podle toho, jak se dotyčná u stolu poškrábe na vemenu....Omlouvám se za "ostrost" příspěvku, ale zrovna tahle zásilka mi brzdí práci, čekám na ni už 14 dní, na poště v Praze byla od 18.1, dneska mě  teprve vyzvali s tím, že od 22.1 se stěhují, takže další posun můžu čekat 26.1. Ať jdou do prdele.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sklo a luneta úplně čisté, na pouzdru dva mikroškrábanečky. Skoro mi to přijde, jako by ten tah k tomu vzali z nějakých jiných jetých hodinek.

Úplně nevím, co teď s nima, asi mám holt pech. To mám za to, že jsem se na ně tak hrozně těšil 😞

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 minutami, _lip_ napsal:

Sklo a luneta úplně čisté, na pouzdru dva mikroškrábanečky. Skoro mi to přijde, jako by ten tah k tomu vzali z nějakých jiných jetých hodinek.

Úplně nevím, co teď s nima, asi mám holt pech. To mám za to, že jsem se na ně tak hrozně těšil 😞

 

Není nic jednoduššího než jim je vrátit. Nic tě to nebude stát. 

Já být tebou tak bych to udělal. Včera jsem jim jedny také vracel. 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...