Přejít na obsah

Christopher Ward aneb anglický hodinky


Doporučené příspěvky

před 9 minutami, Emiliano napsal:

Už se to tu probíralo několikrát.

Ty zaplatíš pouze to, co udávají na svých stránkách. Clo a DPH už žádné další neplatíš. To si už řeší CHW.

Při celním řízení, ale musíš poskytnou celníkovi (respektive DHL, která to řeší za tebe) nějaké podklady.

Ale nic dalšího, než je cena uvedena u CHW na e-shopu, se neplatí.

 

 

Omlouvám se všem, že tady plevelím a nenastudoval jsem si to ve vlákně. Už je mi to jasné, nepotřebuji víc. Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 4,1tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Dotaz primárně na majitele C 65 Trident. Předevčírem přišly, velká radost, mám je na ruce prakticky furt, ale stejně se občas zastaví, zhruba jednou za den. Stačí s nima zahrkat nebo natáhnout a jedou dál, nikde žádný nezdravý zvuk. Je možné, že se i po celodenním nošení dostatečně nenatáhnou? Když s vašimi hodinkami hýbnete, slyšite pohyb samonátahu? Já ne a tak se v podstatě ptám, jestli je to vlastnost nebo chyba. Posílat je zpátky se mi nechce, bo s tím zase všechny pošty světa budou jebat jak s pytlem brambor, otevírat je se mi vlastně taky nechce a hledám radu, co se mi vlastně chce 😄  Foto pro pořádek

ChW.jpg

Upraveno uživatelem Red Dwarf
překlep
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zastavuju sa v rovnaky cas?

Natiahni ich normalne doplna korunkou a ak sa aj vtedy zastavia, tak sup s nimi na zaruku. Ale mozno ako vravis, samonatah moze byt odpaleny, takze v tom pripade s nimi "pohonkavaj" par minut.

Kuriera tam a spat platia. Mozne je dobre sa dopredu dohodnut s DHL, ze to posielas do servisu a nech si nejak osefuju cestu spat aby ta neotravovali.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Red Dwarf mne sa tiež niekedy stáva, že ich nenatiahnem, ale som kancelárska krysa 😀 Skús ich najprv natiahnuť ručne a sleduj  výdrž. Potom skús použi samonatah a znova sleduj výdrž. Až si budeš istý, že je niečo zle napísal by som na CW support, oni všetko zariadia.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky všem, nakonec jsem našel klíč a otevřel je, samonátah vypadá funkční, nátah taky natahuje, nikde žádný náznak poruchy (samozřejmě nejsem hodinář a jsem si toho vědom!). Do Anglie je posílat nebudu, představa, že mi je budou měsíc opravovat a nějaká ve státních službách zaměstnaná osoba s nima někde jebne a pojedem nanovo mě dost děsí. Kdyžtak půjdou na moje náklady k nějakému hodináři v ČR. Stay tuned, budu vás průběžně informovat ;o)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 28. 1. 2022 v 19:26, Red Dwarf napsal:

Díky všem, nakonec jsem našel klíč a otevřel je, samonátah vypadá funkční, nátah taky natahuje, nikde žádný náznak poruchy (samozřejmě nejsem hodinář a jsem si toho vědom!). Do Anglie je posílat nebudu, představa, že mi je budou měsíc opravovat a nějaká ve státních službách zaměstnaná osoba s nima někde jebne a pojedem nanovo mě dost děsí. Kdyžtak půjdou na moje náklady k nějakému hodináři v ČR. Stay tuned, budu vás průběžně informovat ;o)

Jj, máš recht. Ať jsou zkušenosti s wardím servisem jakýkoliv, na jejich osud po cestě do UK a zpět nemají absolutně žádnej vliv. I já jsem tohle řešil (při natahování tam cosi ruplo) a nakonec jsem je svěřil jihlavskýmu Onyxu. Vím, že mě to stálo víc než reklamace v záruce, ale každej holt nemá koule to na dlouhý lokty řešit a já jsem prostě jedním z nich. Tak jsem rád, že nejsem sám :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

On 1/14/2022 at 10:43 PM, shaggy said:

Musim sa podelit s dalsou skusenostou s wardovic supportom.

Kupil som C65 Chrono na kozke. No som naramkovy. Mal som C65 Trident Diver, co je skoro rovnake puzdro, len Chrono je trosku hrubsie. Naramok z Tridentov na neho ide nasadit, drzi pevne, no nevyzera to dobre.

Tak som napisal wardovi, ci nahodou nevie predat iba koncovky a ci by to sedelo na naramok z Tridentov. Odpoved bola, ze naramok je rovnaky len koncovky su ine. A ze mi ich poslu. Len tak. Ani na postu si nevypytali... No kde inde dostanete takyto servis?

 

Predpokladam, ze problem bude na nasej colnici (tusim to nepojde DHL express DDP ako bezne), lebo cena objednavky je nula nula nic...

 

Dosli. Ale trvalo to.

@Diablo1st FYI

22.1. zasielka prijata do prepravy v UK (bezna zasielka Royal post). Hodnota zasielky 0 (slovom nula), postovne hradene odosielatelom.

26.1. zasielka prijata na colnu postu.

2.1. oznamenie o ulozeny zasielky, v ten isty den odoslane doklady. Riesene v zastupeni SK postou.

7.2. dokumenty skompletovane, zasielka uvolnena na colne konanie. Musel som dodat x tlaciv, cestne vyhlasenia, fotky s cenou podobneho produktu od UK predajcu, nakolko tovar z mojej zasielky nie je v beznom predaji.

11.2. oznam o dorucovani a vymerani poplatkov. JCD 2€, clo 1.2€.

11.2 dorucenie

Stalo im to za to? 2 ecka dostane posta a 1.2 stat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak se taky přidám se zkušenostmi s ChW. Už to tady asi několikrát bylo, ale třeba to někomu pomůže.

O tom, že si pořídím nějaké Wardy jsem uvažoval už dlouho, asi tak 2 roky. Vždy se mi líbil nějaký model při představení, ale za plnou cenu jsme je kupovat nechtěl. Když jsem viděl, že je ve Clearance prodávají s 30% slevou, tak jsem vždy čekal právě na tu jejich akci. A nikdy mi to nevyšlo. Buď už jsem z nich nebyl tak nadšený, nebo jsem zrovna pořídil něco jinýho, nebo je vykoupil někdo jiný, nebo v té jejich akci vůbec nebyly, nebo jsem nevěděl jakou vzít velikost.

Takže to vyšlo až letos. A abych vyzkoušel, co mi bude sedět, tak jsem vzal rovnou troje. Z Anglie dorazily cca do týdne. Nic dalšího jsem neplatil, jen jsem musel naposílat DHL několik dokumentů, ale nic strašnýho.

Z nich jsem si nakonec jedny nechal, druhý prodal tady na fóru a třetí jsem vracel v té jejich 60 denní lhůtě. Vrácení taky proběhlo velmi rychle a bez problémů. Vyplnil jsem nějaký jejich formulář, odpověděl na jeden mail a pak ještě jeden formulář DHL s objednávkou času odvozu. Kurýr přijel na čas, balíček si odvezl a tím to pro mě skončilo.

Po cca 5 dnech mi přišel mail od Warda, že je vše OK a že mi vracejí peníze a do druhého dne peníze na účtě. Nějaký rozdíl v můj neprospěch tam byl způsobený vývojem kurzu v bance a rozdílem nákup/prodej. Ale nic dramatického.

Jen jsem si chtěl nechat řemínek z těch vrácených hodinek a vrátit zpět ten, co dorazil na těch hodinkách, co jsem si nechal, ale to mi nepovolili. Musel jsem je vracet přesně na tom stejným řemínku, i když cena těch řemínků je stejná.

Takže za mě celková spokojenost. Ten poměr cena/výkon/zpracování (s tou 30% slevou v Clearence) je za mě fakt super. Už jsem objednal na ně i náramek. Tak jen doufám, že mi na to moje úzké zápěstí sedne.

20220211_125703.thumb.jpg.947833804c9593a59e6aa26e8eeab8fe.jpg

Upraveno uživatelem Emiliano
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...