Přejít na obsah

Christopher Ward aneb anglický hodinky


Doporučené příspěvky

před 31 minutami, Emiliano napsal:

Tak se taky přidám se zkušenostmi s ChW. Už to tady asi několikrát bylo, ale třeba to někomu pomůže.

O tom, že si pořídím nějaké Wardy jsem uvažoval už dlouho, asi tak 2 roky. Vždy se mi líbil nějaký model při představení, ale za plnou cenu jsme je kupovat nechtěl. Když jsem viděl, že je ve Clearance prodávají s 30% slevou, tak jsem vždy čekal právě na tu jejich akci. A nikdy mi to nevyšlo. Buď už jsem z nich nebyl tak nadšený, nebo jsem zrovna pořídil něco jinýho, nebo je vykoupil někdo jiný, nebo v té jejich akci vůbec nebyly, nebo jsem nevěděl jakou vzít velikost.

Takže to vyšlo až letos. A abych vyzkoušel, co mi bude sedět, tak jsem vzal rovnou troje. Z Anglie dorazily cca do týdne. Nic dalšího jsem neplatil, jen jsem musel naposílat DHL několik dokumentů, ale nic strašnýho.

Z nich jsem si nakonec jedny nechal, druhý prodal tady na fóru a třetí jsem vracel v té jejich 60 denní lhůtě. Vrácení taky proběhlo velmi rychle a bez problémů. Vyplnil jsem nějaký jejich formulář, odpověděl na jeden mail a pak ještě jeden formulář DHL s objednávkou času odvozu. Kurýr přijel na čas, balíček si odvezl a tím to pro mě skončilo.

Po cca 5 dnech mi přišel mail od Warda, že je vše OK a že mi vracejí peníze a do druhého dne peníze na účtě. Nějaký rozdíl v můj neprospěch tam byl způsobený vývojem kurzu v bance a rozdílem nákup/prodej. Ale nic dramatického.

Jen jsem si chtěl nechat řemínek z těch vrácených hodinek a vrátit zpět ten, co dorazil na těch hodinkách, co jsem si nechal, ale to mi nepovolili. Musel jsem je vracet přesně na tom stejným řemínku, i když cena těch řemínků je stejná.

Takže za mě celková spokojenost. Ten poměr cena/výkon/zpracování (s tou 30% slevou v Clearence) je za mě fakt super. Už jsem objednal na ně i náramek. Tak jen doufám, že mi na to moje úzké zápěstí sedne.

20220211_125703.thumb.jpg.947833804c9593a59e6aa26e8eeab8fe.jpg

Paráda, díky za postřehy. Trochu nyní na Wardama (C63 GMT) přemýšlím, ale žádné jsem zatím neměl, neviděl kvalitu atd.. takže mi to zas trochu pomohlo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 4,1tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Před hodinou, tomas.helisek napsal:

Paráda, díky za postřehy. Trochu nyní na Wardama (C63 GMT) přemýšlím, ale žádné jsem zatím neměl, neviděl kvalitu atd.. takže mi to zas trochu pomohlo.

Hele ty jsi z Olomouce ne? Mám Wardů mnoho, můžu ti nějaký ukázat,  I kdyz zrovna C63 GMT nemám,  jen C63 Colchester 

Upraveno uživatelem Dokusan
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 minutami, Dokusan napsal:

Hele ty jsi z Olomouce ne? Mám Wardů mnoho, můžu ti nějaký ukázat,  I kdyz zrovna C63 GMT nemám,  jen C63 Colchester 

Martine, jjj… kdyžtak sz.

Upraveno uživatelem tomas.helisek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ciwe, on bydlí vedle největšího "Wardího muzea" ve střední Evropě a napadlo ho mu napsat, až se ozvalo samo "muzeum" 🤣

 

Zpracování se fakt neboj to nemá chybu bez ohledu na cenu, aspoň co se týče číselníku a pouzdra. To je bez chyb. Na starších kusech mi vadily koncovky náramku, že měly kulaté hrany (mám rád ostré, ale to už teď na nových je). Náramky co jsem měl na můj vkus dost chrastily. Zase na druhou stanu dostaneš perfektní mikroregulaci. Spona není vysoká, pokud nejsi zvyklý na glideglock. Neboj se toho!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@EmilianoŤah ti bude sedieť ešte lepšie ako ich remienky. Mal som od nich viacero druhov remienkov a všetky boli zo začiatku tuhé ako pravítko.

Za mňa je ťah od Warda s tou ich sponou s mikroreguláciou top.

Upraveno uživatelem Diablo1st
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já si taky kdysi na Tridenty koupil ten hybrid..jen ze zvědavosti abych měl k tahu na střídačku...a teda nic moc no :) byl takovej netvárnej a furt to ty hodinky směrovalo do boku. Šlo to zpět na tah, ten byl uplně peckovej. Jednou si je musím koupit zas :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...