Přejít na obsah

Christopher Ward aneb anglický hodinky


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 4,1tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Ja nejak nevim jak se na to mam tvarit. Jako koncepcne tam je vsechno spravne, ale proste mi to tam neklika. A to u zadnych wardu z poslednich let. Jak mi ta znacka byla sympaticka na zacatku, tak ted mi prijde takova bezpohlavni nebo jak to nazvat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 26 minutami, AndyAaron napsal:

Ja nejak nevim jak se na to mam tvarit. Jako koncepcne tam je vsechno spravne, ale proste mi to tam neklika. A to u zadnych wardu z poslednich let. Jak mi ta znacka byla sympaticka na zacatku, tak ted mi prijde takova bezpohlavni nebo jak to nazvat.

Já ti celkem rozumím. Je to daň za úspěch. Ví,  co aktualne prodává a tak se tomu prizpusobili.  Ten nárůst toho co prodají je mnohonasobny.  Jeden z důvodů proč odešel Christopher Ward je dle mého přílišné zaměření na to,co si lidé žádají. 

Nicméně pořád si myslím, že se toho nebojí a představují opravdu zajímavý kousky. Například C63 Colchester s karbonovym pouzdrem a cifernikem je vcelku neotřelý počin. 

Tady u tohoto modelu je to spíš sazka na jistotu a první uvedení safírové lunety 

Upraveno uživatelem Dokusan
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jako, ze bych mel neodbytne cukani neco z tehle nove rady koupit, to asi ani ne… Neurazi, z prvnich fotek mi prislo, ze to sklo je zbytecne vypoukle, ale z boku je to fajn. Za me evoluce starych C65 s sirsi lunetou bez diskutabilniho slovniho loga na 9ce. Kdybych si musel vybrat, tak asi ty modry bronzovky…

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mne sa tie nove nepacia fantomy. Pride mi to to proste take... Ze uz som to videl vsade možne inde. C65 navyse už mám 😁

Te colchestre sa mi pacia veľmi, ale bojim sa tej vyskakovacej korunky, uz som to niekde videl ze vyletela cela von.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

No, ja som musel poslat hodinky zase na opravu, lebo sa pod sklom vykondenzovala nejaka vlhkost neviem skade. Musel som zaplatiť 200! Euro. Neuznali mi to ako reklamaciu a povedali ze sa jedná o poškodenie z mojej strany a este mi aj poslali do mailu brozuru, ako sa zatláča korunka do hodiniek, proste zo mna robia blbca. Hodinky nemajú ani 2 roky! (Zaruka 60 mesiacov!) Mal som ich max v bazéne, pri plavani v mori, alebo vo vani. Takže 150m vodovzdornosti moja riť. S touto značkou som skončil.

 

IMG_20220504_173431.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 minutami, gazdiq napsal:

-servis

-ultrazvukove čistenie a vysušenie

200€

60 měsíců je záruka pouze na chod strojku, jen pro upřesnění. Já bych s hodinkama, který nemají šroubovací korunku do moře nevlezl. Náhodné vysunutí korunky není nepravděpodobné. Tím CW neobhajuji ani netvrdil m, že za to můžeš ty. 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 15 hodinami, gazdiq napsal:

No, ja som musel poslat hodinky zase na opravu, lebo sa pod sklom vykondenzovala nejaka vlhkost neviem skade. Musel som zaplatiť 200! Euro. Neuznali mi to ako reklamaciu a povedali ze sa jedná o poškodenie z mojej strany a este mi aj poslali do mailu brozuru, ako sa zatláča korunka do hodiniek, proste zo mna robia blbca. Hodinky nemajú ani 2 roky! (Zaruka 60 mesiacov!) Mal som ich max v bazéne, pri plavani v mori, alebo vo vani. Takže 150m vodovzdornosti moja riť. S touto značkou som skončil.

 

IMG_20220504_173431.jpg

Já měl to samé, ale nikam jsem je neposílal vyschlo to samo 🙂 a proto mají všehny nové modely šroubovací korunku 🤫

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...