Přejít na obsah

Christopher Ward aneb anglický hodinky


Doporučené příspěvky

to muzou rovnou udelat jak reklamu na Favorit z 90.let - 1000 a 1 vylepseni. Na tech Tridentech nenechali kamen na kameni: rucky, vodotesnost, heliak, lumi, pouzdro, quick release tah...

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Heliák a vodotěsnost bude snad jen u limitky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 4,1tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Ocekavej odeslání v pondělí nebo úterý. Doručení pátek nebo pondělí.

Co jsi objednal?

Mám doma jen jedny Wardy z dob minulých a to Trident C60 GMT a koupil jsem pro změnu zase Tridenty C60 ale v bronzu :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Heliák a vodotěsnost bude snad jen u limitky...

aha, to by davalo smysl, protoze pro 99% lidi co si je koupi, je heliak zbytecnej. Jinak ze vcerejsi diskuse z facebooku CWE jsem pochopil, ze uvnitr bude Sellita standardne ve verzi Top a COSC asi jen ta limitka, SH21 pri uvedeni za tyden k dispozici nebude, ale da se tusit, ze se casem objevi... Takze zadna zmena proti soucasnemu stavu.

 

Musim uznat, ze to teda marketingove zvladaj slusne, obecne, co ctu diskuse, jsou lidi nasponovany a tesi se. A par vyvolenych, co je uz dostali s predstihem, a postujou vybrane detaily, to jenom prizivuje... :-) pochopil jsem, ze maji jedine omezeni - nesmi vyfotit komplet cele hodinky z predni strany vc. rucek.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já to myslel ironicky.

vsak ja to taky tak pochopil, ze je to hrozne tajny, ale vsichni, co se o to skutecne zajimaji to uz pred premierou davno videli a dela se jen humbuk pro ostatni plebs a media... :-)

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vsak ja to taky tak pochopil, ze je to hrozne tajny, ale vsichni, co se o to skutecne zajimaji to uz pred premierou davno videli a dela se jen humbuk pro ostatni plebs a media... :-)

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Tak nemyslím si, že máš úplně pravdu. Ma je jen pár lidí, kteří byli na setkání s majiteli v Manchesteru. Zakladatel a správce facebookove skupiny CWE je dostal včera. Další kousek má správce fóra. Je to stěžejní model Wardu, a značně změněny, takže se není čemu divit. Navíc jasně deklarovali, že oficiální představení bude 1.5
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak nemyslím si, že máš úplně pravdu. Ma je jen pár lidí, kteří byli na setkání s majiteli v Manchesteru. Zakladatel a správce facebookove skupiny CWE je dostal včera. Další kousek má správce fóra. Je to stěžejní model Wardu, a značně změněny, takže se není čemu divit. Navíc jasně deklarovali, že oficiální představení bude 1.5

tak jasny, ze cely hodinky videl ve skutecnosti zatim malokdo, ale z teaseru a vsech ostatnich zamaskovanych, rozmazanych ci vyrezanych foto si kazdy s malou davkou predstavivosti cele hodinky domysli. Ted uz jde opravdu jen o to, jak kompaktne budou hodinky pusobit jako celek, ale zadne totalni prekvapeni uz se asi konat nebude... :-)

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Upraveno uživatelem Robero79
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no vida, tak preci jen to nekdo nevydrzel, vypada to na realnou fotku, jako render nebo montaz mi to neprijde.

Jsou docela fajn, rozhodne veselejsi nez standardni verze, ale nejak necitim, ze za ?1250 je to must have, navic 42mm i kdyz v titanu. Asi si pockam na nejakou veselejsi barvu ve 40mm s nejakym voucherem.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Upraveno uživatelem Robero79
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přijde mi, že z hodinek s charakterem (vlnky, ručky..) udělali jen jedny z tisíce dajvrů.  Líbí se mi na nich ale ten rubber/cordura strap, ten si dokáži představit na svých hodinkách. Snad nebude dostupný jen v jedné velikosti, kterou obmotám kolem ruky 2x..

 

EDIT: já tam vidím dost inspiraci z SPB05x, i v tom jak "sedí" tah k pouzdru

post-65325-0-38201400-1556437977_thumb.png

post-65325-0-49003000-1556437992_thumb.png

Upraveno uživatelem ondrejm
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Trčící korunka (nízká ochrana) a krátká a masivní hodinová ručička. Špatně.

 

Ak by bola masívna ochrana korunky vyzeralo by to divne. Pozri sa na Longines Conquest kde tá ochrana korunky vyložene hyzdí inak pekné hodinky.

 

Tá hodinová ručka je na fotkách taká divná, ale Slzička tiež zrovna nebola hit na fotkách, ale v skutočnosti mne nijako neprekážala. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no vida, tak preci jen to nekdo nevydrzel, vypada to na realnou fotku, jako render nebo montaz mi to neprijde.

Jsou docela fajn, rozhodne veselejsi nez standardni verze, ale nejak necitim, ze za ?1250 je to must have, navic 42mm i kdyz v titanu. Asi si pockam na nejakou veselejsi barvu ve 40mm s nejakym voucherem.

 

Nápodobne, príp. ak by boli "v akcii" C65 Automat blue zoberiem tie.

 

P.S. len ten tah mi na fotkách pripadá taký divný. Nerozšírili stredovú časť až moc?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ochrana korunky myslim nevadi (kdo z vas kdy poskodil korunku?) :-) ale mohli to vyresit esteticteji, to je pravda. Hodinova rucka, kdyby byla o chloupek delsi a ta sipka dal od stredu, asi by to vypadalo lepe.

 

co se tyce tahu, myslim ze neni z Mk3 ale z neceho jinyho, to kruhove vybrani u pouzdra ma uplne jiny polomer, navic na fotkach z Loupe magazinu by mela koncovka presahovat nozky.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Obcas tenhle vyraz slychavam. Prijde mi to logicke. Jelikoz u nas jsou ?hodinky? pomnozne podstatne jmeno, tak pak je clovek tak zblblej, ze kdyz s nekym mluvi anglicky, ma furt tendenci rikat ?watches? misto prosteho ?watch?. Hezka hodinka = nice watch. A je po problemu ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...