Přejít na obsah

Christopher Ward aneb anglický hodinky


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 4,1tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

A treba nam lepsie znacky?

C8 Flyer za 2 mesiace v priemere +1s/d! Na ruke, vo winderi ci polozene, vsetko jedno... A to je tam jednoducha Sellita SW200-1.

 

attachicon.gifScreenshot_20190624-205952_WatchCheck.jpg

 

starsia foto

Pekne, moje C65 automatic robia zhruba +20-30s/d, na ruke ci vo winderi. Po citani horrorovych pribehov s ich servisom si ich zregulujem radsej sam. Dufal som vsak v lepsi vysledok..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já měl zatím štěstí a žádný wardy jsem nereguloval, většinou se vejdu do -2/+5 s/den. Jediný, který jsou mimo toleranci jsem kupoval z druhé ruky a přišly zmagnetizovany. U C65 SH21 šlo špatně natahování a hned první den mi odešly. Výměna strojku v rámci záruky. 

Jinak k C60 MkIII. Musím konstratovat, že indexy na lunetě lícují s těmi na cifru. Luneta drobnou vůli, ve srovnání s MkII má, ale myslím, že je to v toleranci. V CWE skupině jsem se tkal s kouskem, který byl dle videa mimo toleranci. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ako ono nejde o nic katastroficke. Regulacia je v podstate v pohode a otazka par minut, zvladam to aj doma "naslepo" alebo ak sa chcem velmi vyhrat, nastartujem Tickoprint apku na mobile. Len mi je ich luto otvarat chvilku po kupe. :) Kedze ma vsak viac stve nastavovat im presnost vzdy ked idu na ruku, tak sa v nich posparam :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Menší postesknutí:

 

Mk3 mají všechno správně, ale tak nějak mě vůbec nechytají "za srdíčko", jako měchytaly Mk2. Tím celkem prostým ciferníkem a změnou ruček ztratily osobnost, IMHO. Prostě jako současnýho vlastníka Mk2 38mm modelu mě vůbec nic nenutí jít do těch nových. Asi budu muset počkat na další "evoluci". :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zásadní rozdíl je v pouzdře. To je úplně někde jinde. Nižší, zajímavější, perfektně nakombinovane leštěné a broušené plochy. Za mě je plus i nový tah a komplet lumi luneta. Ručky a cifr. Co k tomu říct. Cifr bez vlnek má své kouzlo, ale... Zamrzí tištěné orámování datumoveho okenka. Ručky mě trochu mrzí.

Upraveno uživatelem Dokusan
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zásadní rozdíl je v pouzdře. To je úplně někde jinde. Nižší, zajímavější, perfektně nakombinovane leštěné a broušené plochy. Za mě je plus i nový tah a komplet lumi luneta. Ručky a cifr. Co k tomu říct. Cifr bez vlnek má své kouzlo, ale... Zamrzí tištěné orámování datumoveho okenka. Ručky mě trochu mrzí.

No pokud by udelali polarky s vlnkama ve 40mm, tak si je koupim pro sebe. Sice me trosku nasrali tou lunetou u tech co jsem koupil, ale jinak jsou to super hodinky. Co by jsem za takovej tah na GS diverach dal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to Hybrid strap. Vespod guma nahoře tuším Cordura.

Our first 'hybrid' waterproof strap, this new model combines Cordura, a high-strength textile, with a rubber underside. Flexible and durable, it's made to be partnered with the rough-and-ready watches of our Trident series.

?55 je myslím přiměřená cena

post-44633-0-97277700-1561553797_thumb.jpg

post-44633-0-24029100-1561553803_thumb.jpg

Upraveno uživatelem Dokusan
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...