Přejít na obsah

Christopher Ward aneb anglický hodinky


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 4,1tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Veru asi v tej výške je pes zakopaný. Hrúbka 7750 je 7,9mm čo nie je zrovna málo (pre porovnanie ETA 2824-2 má 4,6mm). Ak prirátame sklíčko, priestor na rúčky, ciferník a dýnko pod tých 14mm sa dostaneme asi dosť ťažko.

Upraveno uživatelem Diablo1st
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak C60 v bronzu dorazily! Skvěle vymyšlené balení (zejm. lepenková krabice s parciálním lakem uvnitř), personifikovaný dopis... Fakt moc jsem se těšil na bronzovky, ale prostě to na (mé) ruce nefunguje. Zkusim jim dát ještě pár dní šanci, no a když to nepomůže, buď je vrátím (je někde sepsáno, jak se to provádí free of charge?) nebo je nabídnu tady na foru. Achjo.

Upraveno uživatelem Tea
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím, mám C65 Vintage a chcel by som nejakú gumu na ne.. Najlepšie priliehajúcu čiernu s preklápačkou.. Existuje niečo?

Skúste ma nakopnúť, kam sa pozrieť..

Dík

 

pokiaľ viem, presne priliehajúca guma na tento model nie je. Skús popozerať origo od Warda, Bonetto Cinturini alebo niečo od Hirch.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak C60 v bronzu dorazily! Skvěle vymyšlené balení (zejm. lepenková krabice s parciálním lakem uvnitř), personifikovaný dopis... Fakt moc jsem se těšil na bronzovky, ale prostě to na (mé) ruce nefunguje. Zkusim jim dát ještě pár dní šanci, no a když to nepomůže, buď je vrátím (je někde sepsáno, jak se to provádí free of charge?) nebo je nabídnu tady na foru. Achjo.

 

No s bronzovkami je troška problém, keďže oxidujú, neviem či sa budú dať vrátiť. Skús to riešiť so supportom u Warda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, nearly new s 30% slevou.

Dik, Micey, ale zjistuju, ze preci jen budu spis na ty Stowy/Nomosy. Divery se mi na fotkach moc libi, ale kdyz si je dam na ruku, nejak to nefunguje. Mam ted navic nejakej chronosplin, takze budu poustet i dalsi veci. Ale dik za nabidku vymeny. Libi se mi oboje. Na fotkach teda :))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pekne urobene hodinky, nech sluzia!

Tah urcite neskracuj s tym spring bar toolom! Ja mam toto -> https://www.seiyajapan.com/collections/others/products/bracelet-adjuster-tool (plastova hovadina, ktoru kupis nebrandovanu hocikde na ebay-i) a je to uplne postacujuce. Takto sa nemusis bat, ze ohnes nejaky pin alebo nedajboze zalomis ten spring bar tool v clanku tahu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám tú plastovú srandu a ťah na Wardoch mi s tým skrátiť nešiel, lebo bol ten pin krátky. Podobný systém má aj Tag Heuer a rovnako mi to nešlo, tak som musel skočiť k hodinárovi, ktorý má kladivko a rôzne dĺžky tých pinov. S tým to už šlo v pohode.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pekne urobene hodinky, nech sluzia!

Tah urcite neskracuj s tym spring bar toolom! Ja mam toto -> https://www.seiyajapan.com/collections/others/products/bracelet-adjuster-tool (plastova hovadina, ktoru kupis nebrandovanu hocikde na ebay-i) a je to uplne postacujuce. Takto sa nemusis bat, ze ohnes nejaky pin alebo nedajboze zalomis ten spring bar tool v clanku tahu...

Díky, mám z nich velkou radost. Je na nich vidět posun v úrovni proti mým ostatním hodinkám a mají nádhernou modrou lumi.

 

Já to zkusil, ale nechtěl jsem jít přes dost vysoký odpor. Hodinář to jistí a napříště se musím dovybavit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkoušeli jste někdo vracet hodinky ve spolupraci s jejich support servisem? Jak to probíhá? Bohužel mě ty bronzové tridenty neoslovili a vzhledem k materiálu mi nepřijde košer si je tu ponechávat déle, než je nezbytné. Díky. T.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na ruce s tou folií vypadaly blbě :), takže jo. Zkusím to přes ten form, díky.

T.

 

edit:

nevíte, jaké datum mám zadat v poli Date?

A jaký je korektní formát tel. čísla? Nci mi to nechce akceptovat...

https://www.christopherward.eu/international-returns

Upraveno uživatelem Tea
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...