Jump to content

Christopher Ward aneb anglický hodinky

Recommended Posts

• Replies 2.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Šel jsem do nich. Je to Pre-order, tak si počkám.

Jsou to první Wardy s menší jak 30ti procentní slevou. To je osud. Prostě je dlouho chci

Respekt, jseš srdcař, jak má bejt. :) Jakou bereš barevnou variantu?

Zkopíruju, co jsem už psal na facebooku:

Pecka. Jednoduchý mi nepřijdou. Naopak - snížený logo, vteřinový indexy, klenutej safír... K tomu ideální rozměry (lug to lug 47,1) a za cenu jen o trošku vyšší než klasický Tridenty na kůži. Mohli by mít ještě tah zužující se třeba na 16 mm, ve stylu Orisek, a bral bych je hned. Překvapivě mě trochu víc láká černá verze.

Jinak mě se naopak 6 a 12 líbí moc, a celkově jsou podle mě designově dokonale vypiplaný. Opravdu špatně se mi na nich hledají nějaký chyby. Samozřejmě, místo 41 mm z nich udělat 40, dát jim automat za zachování výšky a šroubovací korunku, ale na druhou stranu proti těmhle rozhodnutím nemůžu říct ani popel.

Já ještě s nákupem počkám. Slíbil jsem si, že letos koupím maximálně jedny nový hodinky. A kdoví, třeba přijdou ještě nový barevný kombinace, třeba bude i tah, a třeba se mezitím nějaký objeví i tady v prodejní sekci. :D

Zkusím modrou. Tentokrát jsem nečekal na živý fotky a recenze, tak snad nebudu zklamaný. T do jsem někde viděl fotku, na které nevypadají tak dobře, navíc je ten cifr jakoby lesklý. Ale to může být jen blbě nafocene. Mohly být o fous menší, i vzhledem k úzké lunetě. No uvidíme. První várka modrých je prodana, budu muset čekat až naskladni druhou.

Jinak ještě k tomu manuálnímu natahu. Jsem za něj celkem rád. Zaprve kromě přiměje žádné jiné nemám a za druhé je stačí natáhnout :)

Edited by Dokusan

Z živých fotek jsem celkem příjemně překvapený, jen ty ručky mohly být možná o fous širší. Ale uvidíme na živo

Z živých fotek jsem celkem příjemně překvapený, jen ty ručky mohly být možná o fous širší. Ale uvidíme na živo

post-44633-0-61963500-1525450034_thumb.jpg

post-44633-0-77792200-1525450048_thumb.jpg

post-44633-0-37153800-1525450063_thumb.jpg

post-44633-0-24328300-1525450075_thumb.jpg

No.. Přiznám se, že se mi moc líbí. Ještě že nejsou v automatu a doma toho už mám plnou kabelu, jinak bych do nich šel :-)

Já toho mám plnou kabelu taky, ten ruční nátah byl impuls abych je vzal, protože mi v hodinkovnici chybí :)

Edited by Dokusan

Všechny novinky jsou parádní...musím říct, že Christopher Ward a Tudor jsou dvě značky, který mě poslední rok baví nejvíc :)

Jo,taky se mi líbí.Jen to sklo dostane asi záhul.Ale to je běžný problém spousty jiných hodinek a taky si je kupujeme.