Přejít na obsah

Christopher Ward aneb anglický hodinky


Doporučené příspěvky

Ja skôr slintám nad

 

post-31471-0-39846900-1579195364_thumb.png

 

Presviedčam sa, že ich neunosím, že sú príliš elegantné a k rifliam to nepôjde... no neviem. Niečo mi šepká, že by to aj šlo a mám tú objednávku dokončiť...

Upraveno uživatelem janoj
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 4,1tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Ja skôr slintám nad https://www.christopherward.eu/events/clearance2/nearly-new3/c1-grand-malvern-5-day-automatic-nearly-new-6aa256

 

Presviedčam sa, že ich neunosím, že sú príliš elegantné a k rifliam to nepôjde... no neviem. Niečo mi šepká, že by to aj šlo a mám tú objednávku dokončiť...

 

Pozerám po nich tiež, ale už toho mám doma nejako veľa  :frusty:

 

Inak na hnedom remeni ku modrým rifliam pôjdu úplne v pohode.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Byly to hodinky, které jsem koupil bráchovi ke třicetinám, takže jsem si vzal vyřizování na sebe.  Trident C60 vintage 38mm. Přestal fungovat automatický nátah. Hodinky šly pouze ručně natáhnout, potom fungovaly normálně, ale jelikož byly koupeny jako automaty, byla tato funkce vyžadována :-)

post-21215-0-63250300-1572715009_thumb.jpeg
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To bezpochyb, ale indexy, rámování datumovky a ručičky jsou na starších TOP! Vím, že spoustu lidem se právě ručičky nelíbily a volali po změně, ale pro mně jde o změnu nešťastnou. Jako kdyby "vykastrovali" svůj symbol. Matná luneta souhlas, když keramickou lunetu, tak osobně určitě matnou. Kdyby je chtěl někdo střelit, tak je beru. 38mm podmínkou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je dobře, že to každej vnímá jinak. Byla by dost nuda mít to všichni stejně.

Já třeba patřím k těm, kterým se starý ručky nelíbily, nebo abych to upřesnil, nelíbily se mi u sportovnějších modelů, ale třeba k bronzovým c60 mi sedí skvěle. Nový mě nějak vyloženě neberou, ani neuraží, ale za mě určitě působí k hodinkám patřičněji.

Jinak osobně teda žeru i nový pouzdro a indexy se mi taky líbí víc. U starých mi přišly jako pochromovanej plast. Nevím, jestli se mi to jen zdá. U nových na mě působí líp.

Kdybych si ale mohl vybrat, tak lunetu bych klidně zkusil taky matnou.

Čím si nejsem jistej, jestli bych raději rámeček kolem data a absenci indexu, nebo naopak. Rámeček se mi líbí, ale nová verze zas působí vyváženěj. :)

A proto nikdy nebudou dokonalý hodinky. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Možná se hodí víc, ale pro mne osobně jsou takové bezpohlavní. Já mám rád když mají "koule"  :lol2:

Na pouzdru se shodneme, to je jednoduše jiný sport, avšak to někdy nestačí. Určitě jsou to za ty peníze skvělé hodinky, zpracováním překonávají hodinky o mnoho dražší a věhlasnějších značek, ale ukradli jim "ducha". To je můj subjektivní názor, jak to vnímám já. Nikomu ho nevnucuji. Šanci jsem tomu dal, ale kdyby jsem si mohl vybrat, vždycky sáhnu po těch starších.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám staré pouzdro a ručky v C60 CWE LE a nové pouzdro a ručky v C60 Ombré LE. Musím říct, že jsou to opravdu jiný hodinky. Souhlasím v podstatě s vámi oběma. Ručky na starých byly fakt něco zvláštního a mě se rozhodně líbí víc. Kdybych si měl vybrat jedny, vezmu kvůli pouzdru a tahu ty novější, respektive bych si nechal Ombré

post-44633-0-33748800-1579613140_thumb.jpeg

post-44633-0-22797000-1579613510_thumb.jpg

post-44633-0-50034300-1579613543_thumb.jpg

post-44633-0-82452200-1579613553_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...