Přejít na obsah

Profi sekce


Doporučené příspěvky

A bude se posuzovat podle toho kolik prodává nebo za kolik prodává. Souhlasim s Jankem, že je to hodně ošemetný. Každopádně jsem rád, že se to trošku řeší, aspoň bude víc peněz na chod. Já bych třeba neměl problém ani s tím, kdyby kdokoliv chce něco prodat musel zaplatit např. 300-500,-/rok podobně jak je to na rolexforu. Chronomag by alespoň nemusel rozesílat žádosti o příspěvek, takhle by se vybralo docela dost

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 79
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

A bude se posuzovat podle toho kolik prodává nebo za kolik prodává. Souhlasim s Jankem, že je to hodně ošemetný. Každopádně jsem rád, že se to trošku řeší, aspoň bude víc peněz na chod. Já bych třeba neměl problém ani s tím, kdyby kdokoliv chce něco prodat musel zaplatit např. 300-500,-/rok podobně jak je to na rolexforu. Chronomag by alespoň nemusel rozesílat žádosti o příspěvek, takhle by se vybralo docela dost

presne takto... proste chalani si to hodne komplikuju... a myslim ze tymto sposobom by vyzbierali viacej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky si myslím, že kdyby se platilo jednotně pětikilo ročně, je to lepší, než "posuzovat" kdo prodává a kolik, respektive za kolik, tedy jestli na tom vydělává, protože to je ošementné, díky historii člověk zpavidla prodává za kolik koupil, případně se ztrátou. Tady na Chronomagu je úplně jiná cenová politika, než na Chrono24, kde je kolikrát dražší kus než tady, takže o výdělku se moc mluvit nedá. Jednotná platba by byla asi jednodušší, přehlednější a nebyl by tady prostor pro výše uvedené spekulace.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kilundron sice prodává v drtivé většině tady neznámé hodinky, tedy bez historie, na druhou stranu jsou od něj super hodinky, je podle mě docela škoda "ho odstavit", dle mých zkušeností s ním, je to seriozní člen.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A bude se posuzovat podle toho kolik prodává nebo za kolik prodává. Souhlasim s Jankem, že je to hodně ošemetný. Každopádně jsem rád, že se to trošku řeší, aspoň bude víc peněz na chod. Já bych třeba neměl problém ani s tím, kdyby kdokoliv chce něco prodat musel zaplatit např. 300-500,-/rok podobně jak je to na rolexforu. Chronomag by alespoň nemusel rozesílat žádosti o příspěvek, takhle by se vybralo docela dost

Což se stalo, aniž bych toho až tak moc prodával

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky si myslím, že kdyby se platilo jednotně pětikilo ročně, je to lepší, než "posuzovat" kdo prodává a kolik, respektive za kolik, tedy jestli na tom vydělává, protože to je ošementné, díky historii člověk zpavidla prodává za kolik koupil, případně se ztrátou. Tady na Chronomagu je úplně jiná cenová politika, než na Chrono24, kde je kolikrát dražší kus než tady, takže o výdělku se moc mluvit nedá. Jednotná platba by byla asi jednodušší, přehlednější a nebyl by tady prostor pro výše uvedené spekulace.

Je jasny ze je tady o dost levneji nez jinde, na druhou stranu tu netrati skupina podle me nekolika malo desitek clenu a zbytek lidi vcetne spousty novacku nez se tu rozkouka, tak i tady na hodinkach hodne prodelava. Casto v nesmyslnych vymenach ktere v podstate nejsou verejne. Coz je i moje historie:) Tohle mi tu prijde horsi nez profi nabidky typu Kilundron kde vsichni vedi na cem jsou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stejně bych ale pro vyloženě prodejce trochu přitvrdil- proti Kilundronovi nic nemám, ale ten člověk je zde čistě jako prodejce, nabízí tu hodinky v celkové relaci hrubě přes mega ročně a tak si myslím, že by si zasloužil vyšší paušál. Pořád se tu všichni oháníme tím, že je to především fórum a ne bazoš, že prodej je něco jako bonus a zrovna on tu nediskutuje vlastně vůbec

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je jasny ze je tady o dost levneji nez jinde, na druhou stranu tu netrati skupina podle me nekolika malo desitek clenu a zbytek lidi vcetne spousty novacku nez se tu rozkouka, tak i tady na hodinkach hodne prodelava. Casto v nesmyslnych vymenach ktere v podstate nejsou verejne. Coz je i moje historie:) Tohle mi tu prijde horsi nez profi nabidky typu Kilundron kde vsichni vedi na cem jsou.

Pravdou je, že nabídek na výměny, kterých tu je hodně a jdou mimo prodejní sekci jsou někdy až kuriozní. Teď jsem dostal nabídku od dvou lidí, kteří si hodinky víceméně vyměnili bez doplatku, a protože toho jednoho znám a vím, za kolik odešly, druhý se mě snažil natáhnout o téměř 20.000,-Kč aniž by věděl, že já vím, že odešly jen výměnou bez doplatku. Je to každého věc, je to o jeho svědomí, pověsti a podobně, ale já to selektuji a s takovými už znovu nic neproběhne. Tohle byla jen náhoda, ale výměny i přesto, že to píšu do inzerátu, tady nabízí spousta lidí a faktem je, že tam to nikdo neohlídá, proto by byl paušál asi lepší. 

 

Však věřím, že příspěvek poslal většina z nás. Já tady toho zrovna taky moc neprodal, ale s nějakým paušálním oficiálním příspěvkem bych problém neměl. Takto by se podle mě vybralo na chod fóra razdva

Přesně tak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele moje zkušenost je, že veškerý nastavování pravidel předem do posledního detailu je ve finále stejně na houby, protože se to neodchytá, akorát to trvá 10x dýl a každej má tendence vymejšlet hovadiny. Nakonec se to nedejbože opustí, protože je to složitý jak mapa Londýnskýho metra. Nechal bych tomu čas, ono se to vystříbří. Je dobře, že modi zvládli s Patrikem domluvit, že se aspoň něco zavede.

 

Zrovna založení příspěvku do prodejní sekce ještě nemusí nic znamenat, protože bych tipl, že nejvíc se toho stejně prodá mimo, takže to, že o tom někdo bude rozhodovat nevidím jako blbě, ale chápu, že to je pro mnohý moc dojmologie a chtějí tabulku s jasnejma číslama. Jen člověk co tu prodá 50 primek už je pravidelný prodejce, když jedny suby budou za 10x tolik? Nebo co jedny hodinky za 300k? Platba pro všechny s přístupem do prodeje by stejně vedla jen k šedým nabídkám mimo tuhle sekci a celkové nepřehlednosti i omezení inzerátů od lidí co prodají jedny hodinky za rok...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kamil

Zatím jsem komplet zrušil sekci "Prodej a nabídky obchodníků" a všechny "profi" přehodil do "Member_50". Bývalí "profi" členové mohou běžně inzerovat v normálním prodeji. Další akce budou následovat. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kamil

O pravidla nejde, stejně mě nebaví něco furt vymejšlet a měnit. Jde o ty, co prodávají větší objemy nebo jim fórum slouží k prezentaci, aby přispěli na provoz. Všude jinde na internetu nejsou prodeje a reklama zadarmo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já myslím, že je dobře, že se do toho po mnoha letech zasahuje a defakto se jen reaguje na současný stav fóra. Většinu věcí o hodinkách jsme si tu za ty roky už řekli a tak začíná narůstat objem reklamních a prodejních příspěvků na úkor těch odborných. Navrhovaný systém, včetně přejmenování sekce pro obchodníky mi připadá rozumné, takže ok, jen do toho admini :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je to naopak velice transparentni. remenari litr, ti, co prodavaj vic 2 litry, ti, co tohle forum vyuzivaji jen jako distribucni kanal a nijak jinak se nezapojuji a prodavaji dost, tak 5. kdo spada do kategorie 2tis, tak dostane mail s navrhem, a bud zaplati, nebo omezi inzerci. nikdo nikoho k nicemu nenuti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...