Přejít na obsah

Bulova Watches Military UHF 96B229


jaho

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 113
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

jedná se o model z roku 2015 s UHF quartz strojkem s frekvencí 262kHz, který zajistí přesnost několika vteřin za rok (běžný quartzový strojky pracují na frekvenci 32,728kHz s přesností několika vteřin za měsíc)

tady najdeš mini referenci http://forums.watchuseek.com/f67/mini-watch-review-bulova-military-uhf-262khz-watch-model-96b229-2665906.html a taky jsou k mání http://cz.shadestation.com/Bulova-Watches-Military-UHF-96B229.html?novat=false&aff=aff10&currency=CZK&gclid=Cj0KEQiA08rBBRDUn4qproqwzYMBEiQAqpznsxPCM7oC9p4KRxZBe-d0YKbSe-XL5aBS9bPzNh9NhOsaAtCQ8P8HAQ

Upraveno uživatelem jabs
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a pokud je chces opravdu levne, tak tady http://www.ebay.com/itm/Bulova-Mens-96B229-Analog-Display-Japanese-Quartz-Green-Watch-/391614360605?hash=item5b2e08ec1d:g:rbwAAOSwcUBYHBij

u tohohle prodejce už jsem kupoval, takže žádný strach

Upraveno uživatelem jabs
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj. Psal jsem Ti to už do vlákna, tak teď přidám i pár fotek a shrnu to...

Kupoval jsem je letos v lednu ( e-bay ), i s poštou mě vyšly do 4k. Takže je mám skoro rok.

Nositelné, pohodlné, nízké. Šroubovací korunka, minerál, WR100m a plynulá vteřinovka !!! Nejlíp jim sedí nylon, ale sluší jim i kůže. Bral jsem je právě na sv. hnědé kůži se signovanou sponou. Spona 0K, bytelná, kůže stojí za prd. Vyhodil jsem ji.  Lumi obstojná, svítí rovnoměrně, ale není to žádná lampa. Jsou velmi přesné, mezi změnami času mi udělaly necelé -2s. 

Zatím jsem nic neservisoval, mám je jakoby na lítačku a jako zálohu záloh :) Prostě je ráno vemu a vím, že jdou přesně a při pohledu na ně mám pocit, jako bych nosil parádní mechaniky. 

Podle mě je poměr cena/výkon/zábava je u těchto hodinek dost vysoký. 

post-10024-0-52003900-1479804913_thumb.jpg

post-10024-0-41234000-1479804920_thumb.jpg

post-10024-0-82489100-1479805014_thumb.jpg

post-10024-0-26755700-1479805038_thumb.jpg

Upraveno uživatelem T1000
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

T1000 > Díky za informace.

Já jsem právě přemýšlel o tom hnědém koženém řemínku, co je na něm špatně? Myslíš, že je tedy lepší koupit na textilním pásku a pak dokoupit nějaký kožený řemínek? Určitě chci kromě kůže i nějaký kvalitní textilní NATO.

A ještě dotaz k té voděodolnosti...všude jsem vyčetl 100ft, čili cca 30m...Sice to pro mě asi nebude tak limitující, ale zajímá mě to.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj. Pisu z mobilu. Vodotesnost mam opravdu 100m a pochybuju, ze by u soucasne prodavanych kusu neco menili. Bazen prezily :) Origo remen pro tento model je podle me nic moc, ale nosit se urcite da. Doporucil bych jej nahradit lepsim. Ja tyto hodinky nosim vyhradne na NATO pascich, ktere hodinkam slusi asi nejvic. Samozrejme to ber jako muj pohled ci nazor.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak prý to byl chybný údaj, opravdu jsou WR100m...

Jen se nemohu rozhodnout jestli strap nebo kožený řemínek...Někdo psal v recenzi, že kožený je moc tvrdý a nepoddajný, až nepříjemný...Možná bude lepší varianta koupit na strapu a dokoupit nějaký pěkný kožený...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevíte někdo, jestli ty Bulovy maji v česku nějaký distributorský zastoupení, protože člověk tady na ně moc nenarazí, co sem si všim. Myslim, že je to trochu škoda, protože kvalitu evidentně maji.

tak si je objednej z ciziny, stejně by u nás byly za nesmysl

 

link: http://www.ebay.com/itm/Bulova-Mens-96B229-Military-UHF-Quartz-Black-Dial-Green-Nylon-Band-Watch-/291891539694?hash=item43f6176eee:g:u8oAAOSwXeJXdUM4

Upraveno uživatelem Frostie
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...