Přejít na obsah

Bulova Watches Military UHF 96B229


jaho

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 113
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Ahoj. Manuál právě nepíše nic, ale do precisionistů - co vím se dává větší  CR2016, takže by to mohlo být stejně. Bulova nese nějakou 3 letou záruku, ale na baterii se dle návodu nevztahuje. Já je mám krátce, cca rok a něco, takže nemůžu dát adekvátní info. Na těch mých se baterka zatím chová normálně, ochylka (dle time.is)  minimální, asi +1/2 sekundy od minulé změny času. Já je mám z britského e-shopu a tam taky mohly ležet měsíce. Přišly se zataženou korunkou a přesně nastavené, takže nevím, jestli je tam skladovali, jak měli :)     

Upraveno uživatelem T1000
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj. Manuál právě nepíše nic, ale do precisionistů - co vím se dává větší  CR2016, takže by to mohlo být stejně. Bulova nese nějakou 3 letou záruku, ale na baterii se dle návodu nevztahuje. Já je mám krátce, cca rok a něco, takže nemůžu dát adekvátní info. Na těch mých se baterka zatím chová normálně, ochylka (dle time.is)  minimální, asi +1/2 sekundy od minulé změny času. Já je mám z britského e-shopu a tam taky mohly ležet měsíce. Přišly se zataženou korunkou a přesně nastavené, takže nevím, jestli je tam skladovali, jak měli :)     

Ok, díky za info. Jinak ta přesnost je i na moje zostřené požadavky úchvatná!

Upraveno uživatelem Frostie
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vynechaná lumi na šestce je naopak dobrá. Spolu s korunkou mi to v noci pomáhá se zorientovat, když mám zalepený oči :)

Ještě jsem něco nahrál k sobě a do NIGHTSHOTS. Chvilku mě zdrželo, že jsem mezitím klikl do prodejního vlákna a spontánně zase něco koupil. Ach jo, že já vůl tam lezu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

"Plynulé baterkáče" jdou stále na jedničku.Dnes naštelován letní čas a správné datum.

 

:photo: attachicon.gif20170326_094203.jpg

do další změny času bych očekával odchylku několika málo jednotek sekund do plusu... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...