Přejít na obsah

Jak to chodí u vás ve firmě?


safi

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 844
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Tak u nas rolex daytona a suby u nejvyssiho. Steinharty pilotky u lektora, A pak iz to jde dolu nejaky tissoty Prs v quartzu dokonce 2x stejny, jedny votok gaz, nejake citizeny a potom uz jen fashion, festina, drevaky a sport digi.

 

Odesláno z mého PLK-L01 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Udělal jsem drobný průzkum i u nás a musím říct, že automaty máme s největší pravděpodobností jen kolega a já. Jinak je v kurzu quartz a módní značky typu Hilfiger, DW, případně Festina, apod. Já aktuálně střídám Breitling Superocean 44 koupené zde na fóru (dělají mi velkou radost :-)) a oblekovky Maurice Lacroix Les Classiques Date Automatic. Kolega nosí Edox Les Bemonts a musím říct, že se mi taky moc líbí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No u nás tragédie. Šéfa si nechám na konec jako bonus. Osobní řidič co pro nás jezdil a občas jezdí nosí fake breitlingy. Jeho šéf a náš budoucí obchodní partner nosí Diesel. Kolegyně nějaký fashion, ale párkrát jsem ji viděl s papírovou taškou Tissot!

 

No a šéf? Ten žije v tom, že má hodinky za statisíce. Já mu to nechci kazit. Myslím, že mu to ani po tomto nedošlo:

post-41248-0-47849500-1459361141_thumb.jpg

 

To se stalo při běžném nošení. Napřed se uvolnila ta "okrasa" průhledu na strojek. Poté to vzalo vše ostatní. Nicméně i předtím se zpožďovaly o několik minut denně. Foto je rychlocvak, když se nikdo nedíval :)

 

Bude zajímavý, až kolegyni, jakožto PA požádá, aby mu na ně našla ten nejlepší servis tady, v Rakousku a Německu, aby se mohl rozhodnout kam svůj klenot dá opravit.

Upraveno uživatelem Sicik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

No u nás tragédie. Šéfa si nechám na konec jako bonus. Osobní řidič co pro nás jezdil a občas jezdí nosí fake breitlingy. Jeho šéf a náš budoucí obchodní partner nosí Diesel. Kolegyně nějaký fashion, ale párkrát jsem ji viděl s papírovou taškou Tissot!

 

No a šéf? Ten žije v tom, že má hodinky za statisíce. Já mu to nechci kazit. Myslím, že mu to ani po tomto nedošlo:

attachicon.gifIMG_1196.JPG

 

To se stalo při běžném nošení. Napřed se uvolnila ta "okrasa" průhledu na strojek. Poté to vzalo vše ostatní. Nicméně i předtím se zpožďovaly o několik minut denně. Foto je rychlocvak, když se nikdo nedíval :)

 

Bude zajímavý, až kolegyni, jakožto PA požádá, aby mu na ně našla ten nejlepší servis tady, v Rakousku a Německu, aby se mohl rozhodnout kam svůj klenot dá opravit.

Tak tohle je slušnej ekl.

Upraveno uživatelem Pavelpu27
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měl jsem nedávno poměrně ujetý sen, že v mý bejvalý práci (T-Mobile) vyšlo nařízení, že všichni musí povinně nosit Longines HC a sice do týdne.

HC záhy zmizely z pultů po celý ČR, následně i v e-shopech v EU (přece jen nějakých 3000 zaměstnanců), ale nakonec je měli všichni.

Můžu říct, že to bylo strašný. Jak mám tyhle hodinky rád, tak aby všichni měli to samé... :death: 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nas je ve firme 7, hodinky nosim jediny. Tocim iWatche, Longiny a vintazni Omegy. Jednou jsem zkusil evangelizovat kolegu, ale odbyl me s tim, ze neni zvykly nosit hodinky.

 

Jinak v materske firme v Cine jsem na CEO videl jednou Pateky, jeden z manageru nejake Mont Blanc jinak smejdy mistni provenience.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vážení musím updatovat svůj předchozí post. Minulý týden jsme měli něco jako firemní večeři a jen tak náhodou kouknu kolegyni sedící vedle mě na ruku a tam Tudory. V modelech se nevyznám, ale prý jsou tak 10 let staré, potápkového stylu. Povídám jí, že jsou pěkné. V tu chvíli se ozvala druhá kolegyně - jestli jsem už viděl její hodinky a ukazuje mi elegantní Mido v automatu. Chvíli jsme si povídali o hodinkách a zbytek osazenstva tím zaručeně otrávili :-). 

 

No a dneska k mýmu stolu přišla zase ta kolegyně s Tudorama, ukazuje mi zápěstí a na něm TH Monaco lady na pěkném hadím řemínku.

 

Takže beru zpět a chválím naše holky. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No u nás tragédie. Šéfa si nechám na konec jako bonus. Osobní řidič co pro nás jezdil a občas jezdí nosí fake breitlingy. Jeho šéf a náš budoucí obchodní partner nosí Diesel. Kolegyně nějaký fashion, ale párkrát jsem ji viděl s papírovou taškou Tissot!

 

No a šéf? Ten žije v tom, že má hodinky za statisíce. Já mu to nechci kazit. Myslím, že mu to ani po tomto nedošlo:

attachicon.gifIMG_1196.JPG

 

To se stalo při běžném nošení. Napřed se uvolnila ta "okrasa" průhledu na strojek. Poté to vzalo vše ostatní. Nicméně i předtím se zpožďovaly o několik minut denně. Foto je rychlocvak, když se nikdo nedíval :)

 

Bude zajímavý, až kolegyni, jakožto PA požádá, aby mu na ně našla ten nejlepší servis tady, v Rakousku a Německu, aby se mohl rozhodnout kam svůj klenot dá opravit.

No tak limitka je halt limitka no :lol2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vážení musím updatovat svůj předchozí post. Minulý týden jsme měli něco jako firemní večeři a jen tak náhodou kouknu kolegyni sedící vedle mě na ruku a tam Tudory. V modelech se nevyznám, ale prý jsou tak 10 let staré, potápkového stylu. Povídám jí, že jsou pěkné. V tu chvíli se ozvala druhá kolegyně - jestli jsem už viděl její hodinky a ukazuje mi elegantní Mido v automatu. Chvíli jsme si povídali o hodinkách a zbytek osazenstva tím zaručeně otrávili :-). 

 

No a dneska k mýmu stolu přišla zase ta kolegyně s Tudorama, ukazuje mi zápěstí a na něm TH Monaco lady na pěkném hadím řemínku.

 

Takže beru zpět a chválím naše holky. 

Panečku, tam bych chtěl pracovat.  :mobile:

 

Jinak u nás v IT firmě je to očekávatelné. Kolegové většinou nenosí nic, maximálně nějaký chytrý náramek. Jiné to je, když se na naši kolbenku přijede podívat někdo z centrály z US - na meetingu jsem zahlédl Paneraie, Speedmastery a IWC. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...