Přejít na obsah

Jak to chodí u vás ve firmě?


safi

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 844
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Jsem v dobre spolecnosti - sales director GMT Master II, ja BLNR, CEO nosi Aquaracer, no a finale - majitele jeden Hublot (model nevim, velky zlaty obdelnik skeleton) a druhy Patek Phillipe Nautilus Chronograph rose gold - z nich jsem si sedl na prd...l.

 

edit: Hublot je Spirit of Big Bang rose gold with ceramic bezel.

Upraveno uživatelem Taurus.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jedny. Vždycky jenom jedny. Jako že né že bych si jiné neponosil, ale takovou investici kvůli pár ponošení večer k obleku si nedokážu ospravedlnit. A nějak mi to narušuje intimitu vztahu k mým "hlavním" hodinkám, tekže s více hodinkama nemám klid. Mám to se vším, s autama, telefonama, zbraněma. Je to hodně vzácná pošahanost, nebo tím tady taky někdo trpí?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sorry za OT, špatné fórum, moc alkoholu :D Teď to teda zachráním: Špeditéři, 1000 lidí po celém světě. Majitel američan Béčka s ručkama a displejem (nevyznám se v nich). Má pilotní licenci a po zkouškách nikdy neletěl, takže něco jak já, Suby a v peněžence zahnívající kartička na potápění se s láhví. Šéf celého IT megavelký chlapácký chronografy, odkládá si je při práci vedle klávesnice, čemuž se nedivím, protože vypadaj, že maj půl kila. Takže jsem neodolal - je to Michael Kors. Jinak fashion značky, jen kolega ajťák se mi jednu svěřil, že našel na netu zahraniční stránku, kde si můžeš koupit Omegy za v přepočtu tři litry :D Jo a jeden kolega má Prim Sport II v nablýskané kondici, což o něm samozřejmě v mých postižených očích vypovídá jen to nejlepší.

Upraveno uživatelem auster
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem svědkem jakési hodinkové evoluce.

Ředitelé odhazují svoje Omegy a hojně nakupují Apple Watch a to i v kreativních barvách. Ale možná je to jen nástup druhé mízy a souvisí to s demonstrantivním pitím protejnu a sporými návštěvami fitka. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to se ti stane samo ..... až ti bude padesát + ..... naroste ti samo panděro a erekce přijde jednou za tejden ....... přej to vyřešej apple watch, ale to nefunguje ...... mám xiaomi a kromě toho že mě škrtěj trenýrky, tak mě škrtí i náramek ..... úplně nahovno

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jedny. Vždycky jenom jedny. Jako že né že bych si jiné neponosil, ale takovou investici kvůli pár ponošení večer k obleku si nedokážu ospravedlnit. A nějak mi to narušuje intimitu vztahu k mým "hlavním" hodinkám, tekže s více hodinkama nemám klid. Mám to se vším, s autama, telefonama, zbraněma. Je to hodně vzácná pošahanost, nebo tím tady taky někdo trpí?

Mozna jsem to spatne napsal - mame dva spolumajitele a jsou to hodinky jednoho a pak druheho.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Dnes jsem mel prvni setkani s novym velkym sefem. Matne jsem zahledl sponu pod manzetou kosile, byly to pátky. Hodinky vykoukly jen jednou, videl jsem mesicni fazi. Tipl bych 5247, zlato. Model vazne jen odhaduju, ale busilo mi srdce. Blizka setkani tretiho druhu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když jsem nastoupil do firmy tak oba šéfové měli Tagy. Nějaký průměr ale mě se vždycky líbily. Jinak zbytek kanclu nenosí nic. Jen jeden technik staré Primky. Mladí kluci na dílně většinou casia apod do 10 litrů.

Jenže pomalu zmena i u sefiku. Posun k smart watch a outdoor hodinkam.

Beru když je člověk na horách a má na sobě ten typ ala Garmin apod. Ale máme poradu, koukám na ruce a všichni pod kosilema na rukou plast. Apple w. Atd. Uz i obchoďáci...ja delam designéra takže tam si každý nosí co chce ale u těch šéfů kteří jednají se zákazníky to vypadá fakt divně:D asi to každý vnímá jinak:) ale když za mnou přijde zákazník a na ruce breitling tak vím s kym jednám. Občas i to máte ale pri troše citu hodinky prozradí dost.

Upraveno uživatelem darecekkk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem začal nově. U nás v oddělení nikdo nenosí hodinky, akorát jeden má Timex Weekender Chronograph. V pátek kolega se mi ptal co to mám na ruce. (měl jsem vintážní Orient Crystal). Tak jsme se trochu kecali o hodinkách a jsme domluveni, že až budu mít první výplatu tak si oba koupíme SKX007 (jeho vysněné prý) a budeme jako hodinkoví bratři :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 5 týdnech...

@ darecekkk: docela mě zaujala ta kombinace designer a Breitling. Jaký máš názor na hodinky této značky z hlediska designu?

@ TomNguyen: to máte skvělý deal s kolegou, závidím!

u nás šéf má nějaká masivnější chrona, zatím nevím značku. Asi 3 kolegové Apple, jeden má Certina DS s manuálním nátahem (moc pěkné), další kolega má dnes na ruce fake Rolex, má to na háku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

šéf nosí docela vkusne Longines Master collection. Jeden kolega Tagy Carrery, další tool potapky od Certiny. Já obvykle Longines HC. ale jinak nenosí zaměstnanci buď nic nebo nějaké ty quartzky nebo nějaké podivné fitnes/smart gumové cosi...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...