Přejít na obsah

Jak to chodí u vás ve firmě?


safi

Doporučené příspěvky

Nový kolega v týmu dnes přišel s tímto. Je u nás na jako expat z Číny, takže jsem byl zprvu nedůvěřivý, ale zdá se, že jsou košer - prý je koupil na Amazonu. Nevím jestli by se vůbec vyplatilo takové hodinky fejkovat. No pokud jsou OK, tak jsem rád, protože by to byl první člen týmu s normálníma hodinkama. Jinak tu mám samé Garminy a nějaký fashion no-name. Teda v jiných odděleních je to lepší...ale u mě je to bída. Nějak se mi nedaří evangelizovat :-D.

post-27283-0-56403300-1562763324_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 844
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

U nás majitel firmy Omega PO nebo Breitle , dva šéfové nosí Tag Heuer aquaracer nebo Tissot. Zbytek nějaké Festiny atd. Takže jestli došetřím a koupím vysněné Expy tak na tom budu nejlépe a určitě si řeknou že mě moc platí

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele je to zajímavý ale můj šéf si vždycky všimne když mám nove hodinky. A jelikož to o mě vědí tak už jsem od nich dostal dvoje za zásluhy. Jednou nějaký Citizen ( dal jsem je tátovi) a po druhy Tissot co sami nosí ( taky jsem je dal tátovi neboť já nenosím quartz. ) takže všimnou.ale je mi to jedno, to bylo jen konstatování . Sami vědí jak mě platí a jestli se jim to vyplatí a já myslím ze rozhodne jo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to sme u nas v praci na tom celkom dobre. Je nas sice len trochu cez 20 ale chrono zastupenie je slusne... Okrem mojej zbierky mame v office keramicke bi-metal GMT, starsi plechovy Sub, Breitling Aerospace, TAG Carrera, dalsi kolega strieda IWC Portugieser a nejake Davosa Chrona, jeden polsky patriot nosi G.Gerlach a este mame niekolko Stowa Flieger ktore davame zamestnancom ako prezent po piatich odpracovanych rokoch (ako inak moj napad ;) ). Samozrejme sa najdu nejake Casia, Apple a ine smart hodinky a vela ludi nenosi hodinky vobec. Napriek tomu vyslovene chronomagor som len ja...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To vypadá na slušný oddíl. U nás nejvyšší RLX Daytona bico, já střídačka Prim, Tissot, Omega a Rlx, jinak kolegyně vintážní Prim 66, jeden kolega Sinn, a jinak vše do 1500 kč. Tam už ani nevím o co jde. Je u jedněch vím, že byly v nějaké bonboniéře. Ale kolegyně je nosí už asi čtyři roky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to sme u nas v praci na tom celkom dobre. Je nas sice len trochu cez 20 ale chrono zastupenie je slusne... Okrem mojej zbierky mame v office keramicke bi-metal GMT, starsi plechovy Sub, Breitling Aerospace, TAG Carrera, dalsi kolega strieda IWC Portugieser a nejake Davosa Chrona, jeden polsky patriot nosi G.Gerlach a este mame niekolko Stowa Flieger ktore davame zamestnancom ako prezent po piatich odpracovanych rokoch (ako inak moj napad ;) ). Samozrejme sa najdu nejake Casia, Apple a ine smart hodinky a vela ludi nenosi hodinky vobec. Napriek tomu vyslovene chronomagor som len ja...

Kde pracuješ, že po 5-ti letech dostanete stowy? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kde pracuješ, že po 5-ti letech dostanete stowy? :)

Ja nic nedostanem? Ja ich rozdavam :D Stowa nam robila limitku ako darcek pre klientov no a pri tej prilezitosti sa dalo par na stranu ako ocenenie pre zasluzilich kolegov. Ked je sef chronomagor, zvezu sa aj zamestnanci? :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja nic nedostanem? Ja ich rozdavam :D Stowa nam robila limitku ako darcek pre klientov no a pri tej prilezitosti sa dalo par na stranu ako ocenenie pre zasluzilich kolegov. Ked je sef chronomagor, zvezu sa aj zamestnanci? :D

Super, hezká motivace. U nás nedostaneme nic. Max cyklodresy a ty si musíme ještě platit :/ u nás ve firmě (110 lidí +) ani jeden chronomagor.....ani jeden :) 8/10 žádné hodinky a nebo boss, diesel, ale to nebudu urážet hodinky :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hustý. 4 roky mi snad žádný hodinky nevydržely. Zkusím tu bonboniéru!

Dawe, však víš, že se můžeš kdykoliv zastavit  :cheers:  Když tady kolegyně bude, uvidíš je na vlastní oči. Kouzlo je v tom, že je nelze prodat :) . Mrkneš i na moje Suby. Však víš. Pořád super stav.  :rolleyes:

post-18595-0-63343900-1562911757_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fajkus: ani nevíš kamaráde, jak bych je chtěl zpátky..vůbec nechápu, proč jsem ti je prodával :) Určitě se rád někdy zase zastavím. Já už tam byl mockrát, ale musím tam vzít kluka konečně. Měj se bezva a ať se daří.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...