Přejít na obsah

Jak to chodí u vás ve firmě?


safi

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 844
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Po tom co jsem změnil práci tak můj přímý nadřízený (manažer poboček) nosí applewatche a když viděl že mám Speedy tak jednou do práce donesl fejkové TAGy....jinak u nás ve firmě vládnou garminy, applewatche a myslím že kolegyně nedávno přinesla Bering.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem nedávno zabodoval v práci - kolegyně měla Wellington, bohužel ne stejk, ale hodinky toho jména. Tak jsem jí pochválil NATO strap a optal se, jestli neuvažuje že si k němu dokoupí hodinky..? Nasrala se, že prej má hodinky ráda a tyhle jsou něco jako dreamwatch.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 21 hodinami, beerlao napsal:

A kde jsou koupený ty předpokládám Vacheron Constantin s tím bílým cifrem ,v Egyptě ,nebo Thai ??.. :))

Jako ze jsem pochvalil fiky? Klidne se mohlo stat, nebyl cas a ve VC a spouste dalsiho se absolutne neorientuju. Nicmene me tak laicky neprisly a vzhledem k nositeli bych fiky necekal, ale co ja vim :shutup:

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, AndyAaron napsal:

@Cancri - fotka je to blba, ale levy subcifr odhaduju dny, pravy datum a spodni je 24h se stridanim dne a noci v podobe moonphase. Zbyva tedy otazka na co jsou tam ta tlacitka chonografu? emoji6.png

 

Před hodinou, Potkan napsal:

Hlavne rucicky vsech tri subcifru jsou absolutne vyoseny. Asi nejaka limitka. Jsou vyborny, pochval mu je dodatecne i za me :D

LOL tak jsem se na to konecne poradne v klidu podival :lol:

Mega limitka! :wacko:

Vubec mi to k nemu nesedi. Holt pouceni

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po roku...
  • po měsíci...

Já mám čerstvý poznatek od nás z práce. První kolega (už o sobě víme, že na hodinkách krapet ujíždíme) nový Certiny (dřív měl Seiko), ale zdaleka ne takovej šílenec jako já. Pojmy jako POčka, Pelagosy nebo Suby mu vůbec nic neříkají, nesleduje to. Ale minulý týden jsme si oba nad našima kouskama zaslintali a pravda, z mých PO předchozí generace byl unešenej už asi před rokem :)

Druhej kolega pilotky (tuším B cifr). Na první pohled noname, ale mechaniky na solidním řemenu. Vypadají pěkně, i když Laco ani Stowa to nejsou. Když je u stolu, tak je pořád sundává, nemohl jsem se na to dneska dívat, jak je měl položený na stole sklem dolů. Ale mlčel jsem, neboť bych se prozradil a to sám aktivně nechci.

Třetí kolega na levý ruce Apple watch a na pravý super Seiko Prospex (myslím, že je to nějaká limitka). To už vypadá na vážnější diagnózu. I když na moje POčka nereagoval (a já jsem taky taktně mlčel).

No a čtvrtý kolega, kterýhožto ruku jsem dosud neměl možnost zblízka shlédnout, dneska při bližším setkání nějaký myslím Tissoty a jestli jsem dobře viděl ručku, tak mechaniky.

Takže úroda tenhle tejden docela slušná. Samozřejmě, já tam jsem magor největší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
  • po 2 týdnech...
  • po měsících...

Tak se taky přidám se svojí trochou do mlýna... dělám u jednoho nejmenovaného výrobce aut a u nás šéf PAMy, IWC, Omegy a sektorově zaměřenou PRiM limitku. Do tý se nechali ukecat další tři kolegové. Další kolega do toho začíná pěkně zabrušovat, za poslední měsíc koupil Longines, Hamilton, včera Citizeny a nutné potřebuje něco dalšího... zbytek jede smart a někteří dokonce nic

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 32 minutami, Muffik napsal:

Koukám, že nošení tikajících hodinek je tady bráno jako šíření evangelia. :pope:

Jistě. Proč by se jinak říkalo AP, PP, VC svatá trojice?

Kdo netiká s námi, (ne)tiká proti nám.

Upraveno uživatelem wolfesh
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U nás v práci je to hodně rozmanité. Co jsem tak pozoroval, nejvíc zastoupené jsou chytré hodinky a Casia. S mechanickými hodinkami jsem ještě nikoho nepřistihl. Mám také jednoho kolegu chronomagora, ten má sice 37 hodinek, ale všechno z aliexpresu. 😊 Nicméně, trochu se mi daří na něho působit a nedávno si koupil alespoň Timexy a uvažuje o Primkách (těch z MPM quality). 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

U nás tragédie na n-tou, Apple vládne všem a pár rebelů má chytré Ťamťungy obřích rozměrů. Na hlavní kanceláři to jeden kolega střídá podle košile, leč pouze quartzky pochybné pověsti. Takže jsem za zajímavého exota :goof:... Tikající misionář rozhodně nejsem 👎

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...