Přejít na obsah

Poraďte pilotky do 150?


Doporučené příspěvky

Vykašli se na limit a udělej si radost a kup si Steinhart bronzy nebo i jiné.

Dáš za ně sice cca 400 EUR ale nebudeš litovat a konkurence je skoro 2x tak drahá.

 

Já jsem taky  původně uvažoval o nějakých levnějších  na tomhle webu

( po zavrhnutí quartz variant )

Některé tam mají 10ATM = 100WR a mají Miyotu, ale potom u štajnů jsem u WR z toho cukl jen na 3 ATM.

 

http://www.sizzlinwatches.com/product-category/pilot-watches/

 

Teď už jsem ale o pilotkách tak 1,5 roku nebádal.

Pilotky by měli mít podle mne  tak min 44mm

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To forgyforg:

Dopadá to nějak? Ono se to zase "zahltilo" dobře míněnými návrhy, jak Ti zabránit promrhat 150,- éček za nějakou pí.ovinu. Oni ti zkušenější kolegové mají v zásadě pravdu, jen nám, začátečníkům, to nedocvakává: prostě chceš něco nutně mít! Pak to samosebou mít s něčím střídat! Koupíš teda k pilotkám potápky za dalších 150 euro. Pak se žení bratranec, chce to logicky oblekovky... Samosebou ne nějaký Tommy Hilfiger... No a k tomu všemu ňáký řemeny na výměnu. Taky překlápěčku k těm pěknejm řemenům, ať si je zbytečně nekurvíš trnovkou... A najednou koukáš, že jsi během půl, tři čtvrtě roku utratil v souvislosti s hodinkama po kouskách 1000 euro!!! Za to bys měl prakticky nový žlutý Fortisky B-42 ze zdejší inzerce, což bezpochyby pilotky jsou! Tolik zkušení.

 

Za začátečníky: Utrať těch 150 éček za jakýkoli pilotky, ze kterejch se budeš těšit jako děcko hóóódně dlouho. Pak dokup potápky, oblekovky a opět se raduj jako děcko. Pak to všechno chvilku toč se stále menším faktorem "radostjakmalejJarda". Nakonec to se ztrátou prodej, něco doplať a zkus něco "jedinýho definitivního". (K téhle fázi se dopracovávám.) Až nastane bláznivá radost

z koupě vysněných hodinek, nastává zároveň čas jednoho z nejdůležitějších rozhodnutí v životě: S definitivníma hodinkama opustit fórum a dál žít jako relativně normální člověk? Nebo sem chodit dál a definitivně se stát Chronomagorem? Nevím,co je lepší/horší...

 

Za normální lidi: Přestaň to číst a začni pátrat, kdo stojí za vraždou Kennedyho... :o)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak, viděl a vyzkoušel jsem ty pilotky od Tisselu naživo a mám z nich velice dobrej pocit ( až nadšenej ). Mimo řemenu super zpracování, parádní přesnost. Proto na začátek klidně ber je ( když bude ta šance je sehnat ).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Ten watchshop je v USA ?

A mají tam např tyto hodinky jsou řízené rádiem půjde to i v CR ? Někde tady jsem četl že když hodinky nemají DFC tak v Evropě nejdou

http://www.watchshop.com/mens-casio-g-shock-waveceptor-alarm-chronograph-radio-controlled-solar-powered-watch-awg-m100-1aer-p99945635.html

V UK (takže žádné DPH ani clo) a hodinky DCF samozřejmě mají, resp. při označení Multiband 6 mají příjem se všech 6 vysílačů na světě.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...