Přejít na obsah

Hodinky na splátky


xpolp32

Doporučené příspěvky

Půjčit si na hodinky za dobrou cenu, u značky, kde stabilně roste cena a za dobrej úrok neni zas taková kravina jako půjčka na dovolenou. V tomhle jsou některý hodinky jak barák, neztrácej hodnotu.

Když vidím vývoj cen, vůbec nebylo marný před osmi lety si půjčit tři kila a koupit si na fóru patery rolády nebo paneraie...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky mám pocit, že kdybych si před těma 4 rokama, co jsem vlezl na fórum na moony půjčil, tak jsem na tom vydělal, to stejný by byly GMT pepsi :-D

 

Umím si i představit, že by si někdo půjčil třeba krátkodobě např na nákup na ashford, když zrovna nemá střelivo a hodinky jsou v akci...když vemu, že se tu jetý prodávají za cca 25k+, tak by se to taky vyplatilo

http://www.ashford.com/us/watches/hamilton/timeless-classic/timeless-classic-pan-europ-auto-chrono/H35756735.pid?nid=cpg_cat680070&so=20

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nie je poziciavanie ako poziciavanie. Hlavne by som sa zamyslel nad tym ci ide o "investiciu", alebo na spotrebu. Ak na spotrebu, tak poziciavanie je nezmysel. Ak sa jedna o invest (vyhliadnuty kusok je kupeny na second hand markete a ma potencial rast na cene), tak by som sa toho dlhu az tak moc nestitil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych to zase tak úplně negativně nesoudil. Připadá mi, že jsou tady všichni hrozně zodpovědní. Spousta lidí (včetně mě) vyhazuje desetitisíce za chlast, tabák, rychlý auta a jiný zbytečnosti. Možná by bylo lepší splácet hodinky i s úrokem, než ty prachy vyhazovat z okna. :D

Když si půjčíš peníze, nemáš problém se splátkami a je to na nějakou věc, která ti fakt udělá radost, je to vlastně investice do dobrého pocitu a do radosti. Na první pohled nezodpovědná, ale... Můžeš šetřit a celý rok si odpírat a mezitím ti ty hodinky třeba zdraží a budeš tam, kde bys byl, kdybys je koupil na splátky. 

Kámoš si půjčil peníze na dovolenou a splácel asi půl roku. Vůbec mu to nevadilo. Sice ho to přišlo dráž, ale co. Za půl roku by měl sice prachy, ale neměl by čas někam jet. 

Blbý je, když si lidi půjčujou s vědomím, že na ty splátky nemají a přesvědčujou sami sebe, že to nějak zvládnou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli nemas problem s cash-flow (pujcku zvladnes uplatit) a pujcit si na hodinky je jen cesta jak penize presmerovat za nejakym ucelem misto rozhazeni za kokotiny, tak proc ne. Vsichni jsou tu OK s pujckou na auto, pritom auto je na rozdil od hodinek jen cerna dira na prachy. Worst case scenario je zas prodas.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Wau, wau, wau..... Já vím , že je jiná doba a že ten kdo nemá aspoň jednu hypo, dvě auta na leasing a 4 půjčky jako by ani nebyl , ale podle mě je to nesmysl. Pamatuji si na dobu, kdy jsem chodil kolem výlohy a slintal nad vysněnýma hodinkama a říkal jsem si přece nedám tolik peněz za blbé hodinky.... ( tak jako ty jsem nebyl schopen za ně tolik utratit ikdyž jsem na ně měl ) na tu dobu si prostě musíš počkat. Až si budeš moci říct, tak a teď už si je zasloužím, deset let jsem dřel jako vůl a je třeba si dát odměnu ( je to jen můj názor ) a pokud tě bude těšit nosit na ruce cosi, na co v podstatě nemáš tak to je jen tvoje věc. Takové hodinky si kup až v době, kdy to tvůj , případně rodinnej rozpočet vůbec neucítí.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli je chceš, tak je vezmi...je to normální uspokojení Tvých potřeb a je jen na Tobě, jakou zvolíš cestu (šetření, splátky apod.) Osobně si myslím, že hodinky na splátky jsou blbost, ale nevidím Ti do hlavy. Pokud uznáš že je to dobrý nápad, tak směle do toho...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...