Přejít na obsah

Pojdme venovat hodinky nasemu letci RAF


TOMASS

Doporučené příspěvky

Ahoj,

 

Mam v planu zrealizovat akci, kterou uz drive někdo natukl pri tvorbe limitovane edice hodinek Davosa RAF

http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/77426-davosa-pilotky-raf/

a to obdarovat těmito hodinkami nekoho kdo byl clenem RAF, kdo zazil co vse to obnášelo?

 

Dle mne dostupných informaci ziji uz jen 2 letci (a ještě nekolik dalších clenu RAF). Jeden je verejne znamy general Bocek, druhy není az tak znamy a proto je mne osobne sympatictejsi obdarovat jeho. Tento pan napsal třeba několik knih o RAF a také se na stara kolena proletel ve Spitfire (letectvi se venuje cely život) a je to Miroslav Liškutín (plukovník).

 

http://zpravy.rozhlas.cz/radiozurnal/zzz/_zprava/navsteva-u-jednoho-z-poslednich-hrdinu--937302

http://flymag.cz/article.php?id=8793

a dále viz google  :)

 

Proc tuto akci podniknout?

  • delame si tady radost, představme si, ze  udelame radost i nekomu komu je tema RAF velice blizke
  • cilem je nezistne potesit nekoho kdo byl clenem skupiny, bez existence ktere by hodinky RAF nikdy třeba nevnikly, nebo ne v této podobe, pojdme se podelit o neco co vzniklo inspiraci na zaklade prace a cinu clena RAF
  • a treba i vzpomenout k 75.vyroci a podekovat necim tematickym za jeho praci behem valky i po ni 

 

Jak to proběhne?

  • Vybereme zde cilovou castku na hodinky (zakoupil jsem je nedavno v prodejni sekci za 25 tis) + dopravu (do UK jsem nasel za 500 Kč) = 25 500Kč
  • Neni dana vyse min prispevku, bereme všechny, je to na nas, doporucena castka dejme tomu 500 Kc a vice  :)
  • Zacnu shanet kontaktni adresu a domluvim to třeba i s nekym z rodiny
  • Napíšeme spolecne dopis ktery prilozime
  • Slozime peníze na ucet
  • A posleme to  :)

Pro ty, ktere tato myslenka oslovuje, vytvorim seznam na cilovou castku. Je to gentlemansky seznam, se zavazkem prispet, když se cela sbirka podari (tady to není udelovani vyznamenani panem z hradu  :D).

 

Co Vy na to?

 

Pokud Vam to prijde jako blbost, tak to prosim ignorujte, kriticke poznámky zde nejsou nutne, myslim  :) Diky.

 

PS: nenasel jsem vhodnejsi sekci, tak snad to zde nebude nejak moc trcet...jsou to hodinky Davosa military :)

 

post-45656-0-29653900-1481022226_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 600
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Taky přihodim pětičento na dobrou věc. Plus spešl řemen by Anela bude určitě fajn, bo ten origio černý hodinkám moc nejde.

Předpokládám, že jakmile dosáhnem potřebné částky, obešleš nás s detaily platby?

 

Seznam prispivajicich:

TOMASS - 1500 

Anela - 500

Maxel - 500

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

wow, tam tomu rikam dobry napad! treba s inicialy...

nejaky remen pro piloty.. v designu te doby by byla pecka.. 

 

je to 22mm, origo remen ma 80 a 115mm, a NATO co je k tomu ma 27cm

roztec ztezejek je 45mm

pocitam ze pan nebude mit velke zapesti, spis mensi, jako pilot bude celkove mensi postavy 

 

 

Pětikilem přispěju.

Ps. Klidně bych ušil i nějaký spešl řemen :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

myslenka se mi velmi libi, proto by mi bylo cti taky troskou prispet do mlyna, budete-li o to stat, resp. jestli bude o co stat ;-)

 

prikladam navrh reminku, vitam jakekoliv pripominky ci napady, vysledek bude sice (kvalitativne) nejisty, ale vynasnazim se co mi moje kratka praxe dovoli a bude mi potesenim se jeho tvorbe venovat

 

post-41679-0-94747600-1481058352_thumb.png

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Seznam prispivajicich:


 


TOMASS - 1500


Anela - 500


Maxel - 500


Libor_OV - 500


Gulas - 500


Špelda66 - 500


VitoCorleone - 500


Xprcz01 - 500


Prischera - 500


Funthom95 500


roura74 500


AndyAaron 500


 


Celkem: 7 000,-


 


Napad se mi zamlouva. Trosku skoda, ze to nebude primo ta RAF limitka Davosek. Pokud by se tedy nenasel dobrovolny darce :whistling:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

YPO, ty divochu, ty musis vzdycky na vsem videt problem Ovsem pravda je ta, ze o vyberu hodinek jsme tu mohli trosku diskutovat a ne prijit k hotove veci. Myslim, ze bychom nasli i kapku lepsi kousky. Proto jsem uz pred tim zminoval, ze ta RAF limitka by byla vhodnejsi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...