Přejít na obsah

Pojdme venovat hodinky nasemu letci RAF


TOMASS

Doporučené příspěvky

Beemene, super, diky moc!

 

Diky vsem za zajem a aktivitu!

 

Navrh remenu se mi  libi, tvarove myslim sekne, nyty - krasa, monogram vybornej....mozna bych zvazil zda davat nyt i na spicku remenu, zda to nebude spis prekazet, co myslite?

mejme na pameti, ze z fotek to vypada ze pan Liskutin bude mit uzke zapesti (ikdyz dlane ma jako lopaty), pak si myslim ze  kozena podlozka by nemuselo byt to prave - jak to vidite?

jakou dame barvu prositi?

 

co se tyka spony, tak se delavala v te dobe i takova jak to popsat.. zakoncena trubickou, ktera se protacela, takovou sehnat by byla parada..   prikladam fotku,pujcil jsem si ji z vlakna  repliky Longines MVS od Precisty (Timefactors) tak snad to klukum nebude vadit:)

 

 

myslenka se mi velmi libi, proto by mi bylo cti taky troskou prispet do mlyna, budete-li o to stat, resp. jestli bude o co stat ;-)

 

prikladam navrh reminku, vitam jakekoliv pripominky ci napady, vysledek bude sice (kvalitativne) nejisty, ale vynasnazim se co mi moje kratka praxe dovoli a bude mi potesenim se jeho tvorbe venovat

 

post-45656-0-94391000-1481092336_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 600
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

- mozna bych zvazil zda davat nyt i na spicku remenu, zda to nebude spis prekazet, co myslite?

- pak si myslim ze  kozena podlozka by nemuselo byt to prave - jak to vidite?

- jakou dame barvu prositi?

 co se tyka spony, tak se delavala v te dobe i takova jak to popsat.. zakoncena trubickou, ktera se protacela

 

 - na spicce nyt tedy nebude

 - udelam s "podlozkou", mam pocit, ze starsi panove to tak mnohdy preferuji - alespon kdysi, prinejhorsim si pan bude moct vybrat, mam pocit, ze nebudu sam, kdo nejaky reminek vytvori ;-)

 - barvu prositi jsem planoval bilou, max bezouvou

 - sponu se pokusim sehnat, myslim, ze v Kutilovi jsem takovou videl, ale kdyby nekdo nahodou neco takoveho doma mel...

 

 - barvu planuju hnedou, tmavsi nebo svetlejsi, to jsem se jeste nerozhodl

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nabizim jeden z argumentu proc nedavat kuzi pod dynko :) neni skoda schovat tu krasu?

 

remen bych dal navrhoval dat jeden, myslite ze v 96 letech budeme schopni a mit chut si menit remen ? nebo i sundavat kuzi z pod dynka? :D

 

Anela + Beeman - domluvite se prosim chlapi kdo bude dvornim "kozeluznikem" :photo:   pana Liskutina??  :notworthy:

post-45656-0-53420200-1481103277_thumb.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@TOMASS tak super. Ja to z toho tveho prispevku pred tim nepochopil. Pokud jde tedy o tu chronomag RAF limitku, tak nemam dalsich namitek. A dynko bych taky nezakryval. Nejen, ze pak nejde videt, ale dostava se mezi to prach o tvori se vlasecnice. Poradnej mekkej pohodlnej pilotni remen bych tam vrazil

Upraveno uživatelem AndyAaron
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vime - 312. perut, oni oba zijici letci jsou z 312..... 

to je jedina drobnost, kde uplne nelicujeme :(  (predni cast hodinek nam vpohode pasuje, i to ze priletel jednim z 54. spitfire je myslim velmi osobni vazba na hodinky ...) a myslim si ze kolegy z 310. perute znal :)

 

ono najit vhodnou kombinaci hodinek s RAF tematikou vs RAF letce je docela orisek :D

berme vpotaz i to, ze to nejsou hodinky delane na miru panu Liskutinovi, to mu verim v dopisu okomentujeme...

 

 

pokud bychom hledali nejakeho pozemniho pracovnika 310. perute,  tak nam zas nebude pasovat na tech 54  spitfire :( neni to jednoduchy...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to pěkná předvánoční emotivní akce, ale neměl by se někdo zamyslet, zda to pánové ocení? Jestli to děláte spíše pro sebe, tak OK, ale jestli to děláte pro ne, jste si jisti, ze v devadesáti ocení hodinky a budou za tím řešit nějaký příběh? Nevim. Jen tak se zamejslim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ohledne toho zda to nekdo oceni - mel jsem stejnou obavu - ptal jsem se na to cloveka co se v historii a kolem teto oblasti pohybuje a radost to pry kazdopadne udela.. myslim ze obdarovany ma radost primarne z toho ze si na nej nekdo vzpomel, na zaklade toho jak zil, co v zivote delal... ikdyby to byl dar co treba nepouzije a da ho jen do vitriny.... muj deda byl taky vojak, o valce dost casto vypravel, tito lide tim myslim ziji jely zivot, zvlast kdyz pan Liskuin o tom pise i knihy... 

 

budu rad za dalsi nazory, je tu nekdo kdo se v teto oblasti pohybuje?

 

mohli bychom delat radost i necim jinym, mne napadl tento originalni darek, vzhledem k zamereni naseho fora... 

 

to Karlos: ty hodinky jsou samozrejme nove, koupeny nedavno v prodejnim vlaknu od Sibire, mel je 5 min na ruce...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Souhlasím s Tomassem. Nejedná se přeci o nějaké nošené hodinky se smradlavým řemínkem:-) Radost to určitě udělá, nevím jak je na tom s rodinou, ale předpokládám, že se z těch hodinek může stát něco jako rodinné dědictví. Není to třeba nějak dramatizovat, zatím zdaleka nejsme na požadovaném budgetu, tak kdoví jak to dopadne. Přemýšleli jste o nějakém drobném PR s předáním spojeném?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...