Přejít na obsah

Pojdme venovat hodinky nasemu letci RAF


TOMASS

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 600
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

TOMASS - 1500
Anela - 500
Maxel - 500
Libor_OV - 500
Gulas - 500
Špelda66 - 500
VitoCorleone - 500
Xprcz01 - 500
Prischera - 500
Funthom95 500
roura74 500
AndyAaron 500
xcmaniax 500
rodkopf 500
Honza.manta 500
Mechac 500
Varjag 500
abraka111 - 500
Pavelpu27 - 500
Prukajda - 500
Mr.Štěpka - 500

Michal Petrán - 500

Celkem 12.000,-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

panove, budu do pulky ledna bez pristupu k internetu, az se vratim ze zacneme resit final podobu remenu, navrh predvaciho dopisu.. se spitfiristama jsem domluven, ze predani nam pomuzou zorganizovat.

 

budu rad kdyz se najdou v mezicase dalsi prispevatele :)

 

Hezky svatky preju!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to pěkná předvánoční emotivní akce, ale neměl by se někdo zamyslet, zda to pánové ocení? Jestli to děláte spíše pro sebe, tak OK, ale jestli to děláte pro ne, jste si jisti, ze v devadesáti ocení hodinky a budou za tím řešit nějaký příběh? Nevim. Jen tak se zamejslim.

Projel jsem celé vlákno,,,a přilípnu to k úvaze Frantika, protože se jí podobá. Chápu smysl, vaše nadšení,,, a jistě, takový dárek z hodinkového fóra je v pořádku, ale myslím si, že chlap v tomto věku by možná více ocenil něco jiného..ptali jste někoho z jeho blízkosti, jestli by se mu nehodily spíše prachy na lepší péči, obědy apod? Na to bych to pětikilo dal..

Upraveno uživatelem MejlaG
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslim ze mozna neoceni hodinky, ale spis to gesto, to ze nekdo z mladsi generace porad ocenuje to co udelali a bere si z toho treba svym zpusobem priklad. Nejde o hodinky. Vim ze techto oceneni ma ze vsech stran dost, ale zas spis ze svych kruhu (myslim geronto a vojenskych). Tohle by mohl brat trochu jinak. Nevim jak myslis ze by ocenil neco jinyho. Ten prispevek na jidlo beru jako spatnej vtip, to memuzes myslet vazne... Presne to chlap jako on urcite chce, ukazat mu jakej je nuzak!!! Proboha to je picovina..., sorry.

 

Co dat takovymu chlapovi jinyho, nez pocit, ze je pro dalsi generace v urcitym smeru priklad, autorita. Ja bejt starej, tak by se me to urcite libilo. Asi nejvic ze vseho...

 

Pokud bx na tom bxl opravdu existencne tak spatne a to se me nechce verit, muze hodinky prodat, to uz je jeho boj. Ale my mu dame najevo ze si ho vazime, ne ze je chudak starej duchodce co potrebuje charitu!

Upraveno uživatelem varjag
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro Varjag... Neber muj nazor, jako utok na vasi akci...v pripade, ze sotva vidim, skoro nechodim a penez mam jako bezny duchodce, jsou picovina hodinky...za tím si stojím..a troufnu si říct, že to napadlo nejjen me ,,takze klidem Ale..zda se ale, ze to je jinak jak píše Tomass, takze drzim pesti, aby to vyslo a obdarovany byl potesen..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja to tak neberu. Osobne uz vubec ne. Ale uplne normalni duchodce neni general ve vysluzbe a nelita si do anglie prohnat jeste jednou spitfira. Me proste prakticky darky prijdou pitomy v tomhle pripade. Tady nejde o lepsi obed, ale o oceneni zasluh a gesto ze si toho vazime a ze to neni zapomenuto ani u dnesni "bezne" populace. A myslim ze clovek jako on to tak pochopi. Pevne doufam

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já myslím,že by pan Boček byl úplně ze všeho nejraděj,kdyby se mu nekdo složil na další let Spitem.To je pro pilota ta nejlepší věc.

Hodinky?Na nic.....

Boze to jsou kecy... Souhlas s pavlem, bez se realitovat nekam jinam. Tvuj fundovany nazor tady nikoho nezajima, vzhledem k tomu, ze nejsi na seznamu prispevatelu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

TOMASS - 1500
Anela - 500
Maxel - 500
Libor_OV - 500
Gulas - 500
Špelda66 - 500
VitoCorleone - 500
Xprcz01 - 500
Prischera - 500
Funthom95 500
roura74 500
AndyAaron 500
xcmaniax 500
rodkopf 500
Honza.manta 500
Mechac 500
Varjag 500
abraka111 - 500
Pavelpu27 - 500
Prukajda - 500
Mr.Štěpka - 500

Michal Petrán - 500

eloga - 500

Celkem 12.500,-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

TOMASS - 1500
Anela - 500
Maxel - 500
Libor_OV - 500
Gulas - 500
Špelda66 - 500
VitoCorleone - 500
Xprcz01 - 500
Prischera - 500
Funthom95 500
roura74 500
AndyAaron 500
xcmaniax 500
rodkopf 500
Honza.manta 500
Mechac 500
Varjag 500
abraka111 - 500
Pavelpu27 - 500
Prukajda - 500
Mr.Štěpka - 500

Michal Petrán - 500

eloga - 500

McLenin - 500

Celkem 13.000,-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Boze to jsou kecy... Souhlas s pavlem, bez se realitovat nekam jinam. Tvuj fundovany nazor tady nikoho nezajima, vzhledem k tomu, ze nejsi na seznamu prispevatelu.

:lol2: tys někdy lítal?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:lol2: tys někdy lítal?

Co to s tím má co dělat? Jestli mu chceš koupit éro, tak směle do toho. My tu řešíme pilotní hodinky pro bývalého pilota s označením jeho perutě. Co je na tom špatně?

Kamarád teď končí v práci a dostane od firmy breitlingy. Myslíš, že jako ajťák, by víc ocenil nový počítač?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už jen že porovnáváš lítání s počítačem,hodně naznačuje... :) No beru to podle sebe.Vidíš to letadlo v okýnku nalevo? Je teď pro mě nedostupný jako Spit panu Bočkovi.Srdce pilota víc potěší,když do toho může zase vlézt.Ale hodinky jsou furt lepší nápad,než krabica stravenek  :) A protože pana Bočka znám,setkávali jsme se v Brně na Slatině v Aeroklubu,taky určitě přidám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:lol2: tys někdy lítal?

???

 

...sice mimo mísu, ale jo, lítal. Chceš ještě vědět jestli jsem se třeba potápěl?? Taky, dokonce jako vojenský potápěč. Jo a taky jsem byl jednou na horách, kdybys měl třeba za známého Reinholda Messnera a chtěl mě nějak poučit.

 

Jestli chceš přispět tak vítej, jen nechápu, proč přispíváš když je to taková kravina. Mám v duchu tvých příspěvků taky návrh, co zařídit,aby vstali z hrobu jeho staří kamarádi, sehnat letku Spitfirů, pár starých Němců ve stodevítkách a že by si ještě zabojovali! Nic přeci nepotěší starého bojového pilota jako tohle, vše ostatní je marná kravina a nemá cenu se snažit....Zařiď to prosím tě, já se pak přidám k přispěvatelům.

 

A tuto diskusi definitivně končím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...