Přejít na obsah

Pojdme venovat hodinky nasemu letci RAF


TOMASS

Doporučené příspěvky

Servilnost je mi zásadně cizí . Nicméně v případě tohoto pána mě to do jakéhosi nadstandardního respektu prostě nutí. Jen jsem se chtěl prostě porvat s tím, že máme tu drzost očekávat, že taková osobnost "očekává" jakési dary od nás. Po pravdě se, ale  divím, že jsi první kdo to napadl  :smile_anim: "S Vašim laskavým svolením ...." asi stačí 

 

Jo souhlas, "S Vašim laskavým svolením ...." uplne staci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 600
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Vážený pane generále,

 

 

 

s Vaším laskavým svolením si Vám dovolujeme, u příležitosti Vašich 94. narozenin, věnovat švýcarské hodinky ?Davosa Military RAF?, které vznikly pro připomenutí 75.výročí založení čs. Perutí, které operovaly v rámci Royal Air Force.

 

 

 

Hodinky jsou zdobeny českými RAF symboly na číselníku a znakem 310. perutě na dýnku hodinek. Hodinky byly vyrobeny v limitované edici 54 kusů. Množství vyrobených kusů symbolizuje počet  letounů Spitfire, které přistály v Ruzyni 13.ledna 1945 při poválečném návratu českých pilotů ve službách RAF do vlasti. Součástí hodinek je i kožený řemen, ručně vyrobený pro Vás.

 

 

 

S úctou 

 

milovníci hodinek sdružení na internetovém fóru Chronomag.cz s podporou Klubu vojenské historie "Pětačtyřicítka" Brno
 

 

Léta páně 2017

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je to cely divny.... od prvniho prispevku ... ..... az po vyse zminenou koncovku .....

 

z vlastni zkusenosti vim ze starec (veteran) bude mit vetsi radost z litrovyho ferneta nez z nejaky picoviny kterou vrazi do supliku a za dva dny vo ni nevi.....ale nechci vam kazit radost jenom sem se tu chtel trochu uprdnout

 

doufam ze mi zase ten vocas neda ban za nazor .... a kdyz jo tak jo :)

Moc dík za názor. Jestli je to celý divný, tak ten názor sem dokonale zapadá. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO

Ale vůbec ne. Má to především symbolický význam. Radost mít samozřejmě bude. Když Ti dá někdo hodinky v tomto věku, znamená to, že s tebou dál počítá. To se mi na tom moc líbí. Navíc je to úžasná tečka za celým příběhem těch hodinek, který nakonec skončej v rukou člověka, kterej je v podstatě sám o sobě historickým důvodem jejich vzniku.  

sorac.... ale pribeh hodinek je takovej ze si ponorka koupil predrazeny hodinky a par pitomcu mu od nich v ramci akce letec pomaha .... nevim jaky mas zkusenosti s panama v tomhle veku ale ja vim ze vice oceni jeste nejaky zazitek ( pokud na to maji) nez nejaky krumpl na ktery uz ani nevidi

 

nicmene delate dobrou vec .... a pan ma rozhodne muj respekt

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ani já do toho nemám co kecat, ale s Frantíkem souhlasím a celý text bych zjednodušil. Asi tak na půlku. V jednoduchosti je krása.

Třeba obrat "přiletivších Spitfire" je celý divný.

Přesně tak. Úplně souhlasím. V jednoduchosti je krása. A jednoduché je to přesně tak akorát.  B)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sorac.... ale pribeh hodinek je takovej ze si ponorka koupil predrazeny hodinky a par pitomcu mu od nich v ramci akce letec pomaha .... nevim jaky mas zkusenosti s panama v tomhle veku ale ja vim ze vice oceni jeste nejaky zazitek ( pokud na to maji) nez nejaky krumpl na ktery uz ani nevidi

 

nicmene delate dobrou vec .... a pan ma rozhodne muj respekt

i kdyby to tak bylo, jako že si to nemyslím, tak je to dobrá obchodní strategie. Celej život je vlastně sales. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sorac.... ale pribeh hodinek je takovej ze si ponorka koupil predrazeny hodinky a par pitomcu mu od nich v ramci akce letec pomaha .... nevim jaky mas zkusenosti s panama v tomhle veku ale ja vim ze vice oceni jeste nejaky zazitek ( pokud na to maji) nez nejaky krumpl na ktery uz ani nevidi

 

nicmene delate dobrou vec .... a pan ma rozhodne muj respekt

YPO, já myslím, že tady primárně o peníze fakt nejde. Nevím, co ten pán ocení více, ale je lepší udělat alespoň něco, než nic. Znal jsem dva bývalé letce RAF a moc jsem si jich vážil.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jsem jeste zkusil dat pryc "laskave svoleni" a vice dopis personifikoval.. +otazky - viz tucne 

 

Vážený pane generále,

 

 

 

dovolujeme si Vám uctivě, u příležitosti Vašich 94. narozenin, věnovat švýcarské hodinky ?Davosa Military RAF?, které vznikly pro připomenutí 75.výročí založení čs. Perutí, které operovaly v rámci Royal Air Force.

 

 

 

Hodinky jsou zdobeny českými(vecna - nebylo to spis CS ?)RAF symboly na číselníku a znakem vaší 310. perutě na dýnku hodinek. Hodinky byly vyrobeny v limitované edici 54 kusů. Množství vyrobených kusů symbolizuje počet  letounů Spitfire, se kterými  jste přistáli v Ruzyni 13.ledna 1945 při poválečném návratu českých (vecna - nebyli to spis CS piloti?) pilotů ve službách RAF do vlasti. Součástí hodinek je i kožený řemen, ručně vyrobený pro Vás.

 

 

S úctou 

 

milovníci hodinek sdružení na internetovém fóru Chronomag.cz s podporou Klubu vojenské historie "Pětačtyřicítka" Brno
 

 

Léta páně 2017

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Můj názor je ten, že pokud někdo nepřispívá, nemusí tu publikovat svůj názor, protože už ho dostatečně vyjadřuje právě tím, že tu tendenci přispět nemá.

 

Pokud ovšem myslí, že má lepší nápad, nechť založí vlákno, a tam se k němu ostatní vyjádří.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak vyladena verze :)


 


Vážený pane generále,


 


dovolujeme si Vám uctivě, u příležitosti Vašich 94. narozenin, věnovat švýcarské hodinky ?Davosa Military RAF?. Tyto hodinky vznikly pro připomenutí 75.výročí založení československých perutí, které operovaly v rámci Royal Air Force.


 


Hodinky jsou zdobeny československými RAF symboly na číselníku a znakem vaší 310. perutě na dýnku. Hodinky byly vyrobeny v limitované edici 54 kusů. Množství vyrobených kusů symbolizuje počet  letounů Spitfire, se kterými jste přistáli v Ruzyni 13. srpna 1945 při poválečném návratu československých pilotů do vlasti. Součástí hodinek je i kožený řemen, ručně vyrobený pro Vás.


 


 


S úctou 


milovníci hodinek sdružení na internetovém fóru Chronomag.cz s podporou Klubu vojenské historie "Pětačtyřicítka" Brno


 


 


Léta páně 2017


Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...