Přejít na obsah

Pojdme venovat hodinky nasemu letci RAF


TOMASS

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 600
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Chlapci na to ste meli myslet na zacatku - tj. vobdarovat voba dva najednou. Tedka je uz to takovy... docela divny. Jako zapomenout na maminy narozeniny, davat ji darek dodatecne a na neco se vymluvit. Vona to treba nevi ale ja jo.

Upraveno uživatelem Zmizík
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapci na to ste meli myslet na zacatku - tj. vobdarovat voba dva najednou. Tedka je uz to takovy... docela divny. Jako zapomenout na maminy narozeniny, davat ji darek dodatecne a na neco se vymluvit. Vona to treba nevi ale ja jo.

 

Milisi, ty jseš v poslední době jak svědomí národa  :D .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle vlákno sleduju jen z povzdálí, tak nevím, jestli to tady náhodou už neproběhlo. Kdyžtak sorry.

 

Dostalo se mi do ruky únorové číslo časopisu Motor Journal a je v něm na osmi stranách článek o Emilu Bočkovi, coby motocyklovém závodníkovi.Jestli chcete, můžu to naskenovat.

 

 

toto tu neproběhlo a zaujalo by to i neúčastníky limitky...

 

Tak jsem se k tomu po dvou týdnech konečně dostal. Neobtěžoval jsem se žádat autora o povolení, tak to, prosím, nikam nevyvěšujte. Přečíst a smazat!

 

EB1.pdf

 

EB2.pdf

 

EB3.pdf

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

A jak dneska hlásali v rádiu,už není plukovník,ale v květnu byl povýšen do generálské hodnosti,konečně. Zeman mu bude osobně v Londýně předávat hvězdy,páč se nemohl na ceremoniál osobně dostavit na Hrad :-) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • po měsíci...
  • Po roku...
  • Po letech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...