Přejít na obsah

Pojdme venovat hodinky nasemu letci RAF


TOMASS

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 600
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Velké díky organizátorům akce proběhla na výbornou, z pana generála vyzařuje ohromná energie a vitalita, byl to moc fajn večer

Ještě přidávám dva mobilocvaky z besedy

post-12657-0-43050100-1488308864_thumb.jpg

post-12657-0-02639500-1488308871_thumb.jpg

Upraveno uživatelem honzyk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapi díky za zorganizování, opravdu mě mrzí, že jsem se nemohl zúčastnit, ale aspoň na dálku vstřebávám tu pozitivní náladu, která tam vyzařovala.

 

Všechna čest: 

 

?Nevím, jestli si to zasloužím, tehdy to byla naše povinnost. Němci nás zabrali a zůstalo to na nás mladých,? 

Upraveno uživatelem Rodkopf
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tato udalost je krasnou, povestnou tresnickou myslenky vytvorit tuto limitku. Tomassi, super napad. Staline, diky za oganizaci a zprostredkovani VIP posezeni s panem generalem. I kdyz jsem byl osobne pritomen, tak az s odstupem casu si plne uvedomuju to kouzlo, byt pro me ve spravny cas na spravnem miste. Ty prijemne pocity ale ve mne porad zustavaji. Samotna kavarna v Brne ma sve kouzlo a k tomu byt tam s primym ucastnikem te doby a udalosti, ktera je vyobrazena po zdech..pro me jako fanouska a obdivovatele nezapomenutelne. A jeste ten "medialni presah" predani hodinek, s tim tady asi nikdo nepocital :)

K samotne osobe pana generala, za tu chvili co jsme s nim debatovali, tak jak jiz bylo zmineno, je to opravdu skromny, uprimny a vitalni clovek.

 

Tento cely napad se tady na chronomagu opravdu povedl  :notworthy:

Upraveno uživatelem abraka111
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...