Jump to content
TOMASS

Pojdme venovat hodinky nasemu letci RAF

Recommended Posts

Chlapci na to ste meli myslet na zacatku - tj. vobdarovat voba dva najednou. Tedka je uz to takovy... docela divny. Jako zapomenout na maminy narozeniny, davat ji darek dodatecne a na neco se vymluvit. Vona to treba nevi ale ja jo.

Edited by Zmizík

Chlapci na to ste meli myslet na zacatku - tj. vobdarovat voba dva najednou. Tedka je uz to takovy... docela divny. Jako zapomenout na maminy narozeniny, davat ji darek dodatecne a na neco se vymluvit. Vona to treba nevi ale ja jo.

Milisi, ty jseš v poslední době jak svědomí národa  :D .

Zvysil sem davkovani vecerniho chlastu, po 21:00 zacinam bejt zas chytrej. Jako driv pred 7:00.

:) lepší pozdě, nežli později, ne? Přeci jen žije v Británii. 

1'000 In. 

Pravda je, ze se to tu navrhovalo nejakej mesic zpatky a nejak to vysumelo. Skoda, mohlo se to stihnout k vyznamenani. Na druhou stranu lepsi pozde, nezli pozdeji.

Rodkopf 1000

AndyAaron 1000

Tohle vlákno sleduju jen z povzdálí, tak nevím, jestli to tady náhodou už neproběhlo. Kdyžtak sorry.

Dostalo se mi do ruky únorové číslo časopisu Motor Journal a je v něm na osmi stranách článek o Emilu Bočkovi, coby motocyklovém závodníkovi.Jestli chcete, můžu to naskenovat.

toto tu neproběhlo a zaujalo by to i neúčastníky limitky...

Tak jsem se k tomu po dvou týdnech konečně dostal. Neobtěžoval jsem se žádat autora o povolení, tak to, prosím, nikam nevyvěšujte. Přečíst a smazat!

EB1.pdf

EB2.pdf

EB3.pdf

Ja bych se taky rad pridal.

Pouze mi vadi ta 310. perut na dynku.

Prece jenom letal u 312.

V pozdravu "čtenářům" (v tom článku v pdf) má u podpisu 310. sqd., tak by možná stálo za to to ještě ověřit...

V pozdravu "čtenářům" (v tom článku v pdf) má u podpisu 310. sqd., tak by možná stálo za to to ještě ověřit...

Nic, beru zpět, jsemchuj...článek je o gen. Bočkovi :death:

A jak dneska hlásali v rádiu,už není plukovník,ale v květnu byl povýšen do generálské hodnosti,konečně. Zeman mu bude osobně v Londýně předávat hvězdy,páč se nemohl na ceremoniál osobně dostavit na Hrad :-) 

Jsem poptal Kaspera o moznost sehnat Davosa prazdny dynko... ale delsi dobu je to bez reakce..

Vzhledem k tomu ze nejedou SZ, Staline, doufam ze to budes cist, ozvi se me prosim na mail cagmar1@gmail.com (ohledne te vikendove akce) diky!!

M.

tak nam pan general dostal na Hrade vyznamenani, nesledoval nahodou nekdo co mel vecer na ruce? :)

Na přenos jsem nekoukal, na idnesu moc dobrá fotka není, ale podle ní bych si skoro tipnul, že hodinky nechal doma 

post-12657-0-69510100-1572367222_thumb.jpg

ja videl vcera kousek reportaze ceske televize a na nekterych zaberech na ruce neco mel - to ale urcite nebylo z toho predavani, v te reportazi mel vojenskou uniformu a sedel v kokpitu letadla