Přejít na obsah

Ivan Lelák


Doporučené příspěvky

Netuším, prečo dlhoročný, člen s viac ako 2000 príspevkami nemá založené hodnotiace vlákno.

Obchod s Ivanom prebehol na jednotku. Rýchla komunikácia, rýchle dodanie.

Ďakujem za obchod, odporúčam a hodnotím na 1*

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuji. Já už žádné hodinky delší dobu neprodával, tento obchod se týkal něčeho jiného. Snažím se chovat tak jak chci, aby se chovali ostatní a navíc, od r.1990 se živím obchodováním a záleží mi na tom, co si o mne zákazníci a obchodní partneři myslí. Důvěra se získává dlouho, ale ztratit se dá během okamžiku. Díky za tu vaši.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
  • Po roku...
  • Po roku...

S Ivanem jsme ladili poměrně náročný obchod a to jak finanční, tak časový. V zásadě od počátku špičková komunikace, vše proběhlo, jak bylo předem na dobré slovo domluveno a i po této náročnější časové ose se povedlo vše dotáhnout k maximální spokojenosti obou stran.

Ivana rozhodně doporučuji, protože co se řekne, to platí a hlavně vše je až perfekcionalisticky doladěno do posledního detailu!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • po měsících...

Další obchod a vše v absolutním TOP, jak už je u tohoto člena zvykem. Perfektní komunikace, včasný příjezd. Obchod se doladil na výbornou a protože jsme za poslední půlrok obchodovali jen spolu :D , platí výše uvedené.

Díky Ivane.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • po 4 týdnech...
  • po měsících...
  • po měsíci...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...