Přejít na obsah

Identifikace náram. hodinek a strojků


Návštěvník YPO

Doporučené příspěvky

Zdravím všechny, moje známá dostala hodinky Cartier z pozůstalosti. Dokážete říci, zda se jedná o originál nebo padělek? Pokud by se jednalo o originál, uvažuje, že by je prodala. Jaká může být přibližná cena? Děkuji za názory! :)

post-66092-0-05503900-1538663438_thumb.jpg

post-66092-0-96905200-1538664254_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pohledej ceny zde: https://www.chrono24.com/cartier/ballon-bleu--mod165.htm#gref

vypadaj koser, ale jistotu ti da jenom AD

 

Zdravím všechny, moje známá dostala hodinky Cartier z pozůstalosti. Dokážete říci, zda se jedná o originál nebo padělek? Pokud by se jednalo o originál, uvažuje, že by je prodala. Jaká může být přibližná cena? Děkuji za názory! :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud dobře koukám, jedná se o typ 66 501 3, označovaný někdy jako "Rolex", s rokem vzniku 1984. Na kolik by vyšla "renovace", si odhadnout příliš netroufám, komplet vyčištění tipuju do tisícovky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Poprosim znalych za kamarata o nejake info k tymto omegam. Ma ich v rodine nejaku dobu uz a nevie sa dopatrat k ziadnym informaciam. Hodiny su nefunkcne bohuzial no zaujima ho aky je to typ a ci maju nejaku hodnotu popripade aka by bola cena opravy. Viem ze tazko zistit co tam je nefunkcne len z fotky ale nejdu vobec nastavit a ked ich skusal natiahnut tak korunka len pruzi a vrati sa spet. Vdaka za akekolvek info

post-38518-0-62547500-1540236253_thumb.jpeg

post-38518-0-07466000-1540236265_thumb.jpeg

post-38518-0-63630700-1540236276_thumb.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hodinky značky Omega, typ kapesní, pánské. No fakt :)

Představu o cenách si můžeš udělat snadno sám v ukončených aukcích na aukru. A když se s hodinkama stavíš u hodináře, tak ti řekne co asi jim může být a asi i napoví cenu opravy. Z fotky to fakt věštit nejde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím všechny, moje známá dostala hodinky Cartier z pozůstalosti. Dokážete říci, zda se jedná o originál nebo padělek? Pokud by se jednalo o originál, uvažuje, že by je prodala. Jaká může být přibližná cena? Děkuji za názory! :)

 

Za mě rovněž Fejk. K tomu co zmiňují kolegové přidám podivný disk datumovky - vypadá to, jako kdyby byl menší než je třeba. Na pravé straně už je vidět jeho hrana. To by na originálu určitě neprošlo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Vypadá to na předělávku kapesních hodinek. Pouzdro pravděpodobně zlaté. Značka Union Horlegere zanikla někdy začítkem 20. stol. aby byla znova obnovena v roce 2011. Nevím kdo to teď vlastní, ale hodně podobných příběhů má něco společného s Čínou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...