Přejít na obsah

Identifikace náram. hodinek a strojků


Návštěvník YPO

Doporučené příspěvky

Identifkace... jako přečíst nápis na ciferníku?

Renovovat není co. Čísla 4 a 8 jsou ve slušném stavu, zbytek je ve stavu nepoužitelném, který zrenovovat nejde, nebo nemá smysl. Jde z nich třeba použít strojek do jiných, ale to není renovace. Nebo jde povyměňovat to špatné, tedy vše kromě strojku, ale to taky není renovace.

Já bych s tím nedělal nic a vrátil to zpátky do skříně. Je to rodinná památka, ničit to předěláváním je nevratná likvidace.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tyhle hurá akce (něco jsem našel, nic o tom nevím, ale chci s tím hned něco dělat), to není dobré. To chce klid. Zcela jistě budeš mít za čas zase jiný názor.

 

Ano, nechat zprovoznit (opravit, vyčistit, promazat), ale nějaké změny bych prozatím odložil.

Upraveno uživatelem Karlos
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Opravit je samozřejmě můžeš nechat všechny viď, třeba se najde nějaký blázen, který ti to udělá, jinak se nevyplatí renovovat žádné z těch hodinek, protože renovace tě vyjde většinou dráže, než za kolik koupíš stejné hodinky na nějakým inzertním portále. Jinak pochopil jsem, že mají pro tebe citovou vazbu, není lepší je uchovat takto? Určitě si vybavíš všechny ty krásné vzpomínky, které jsi prožil a každý škrábanec má určitě svůj vlastní příběh jak jsi k němu přišel! Radši si vzpomeň na tu radost, která Vás určitě provázela, když jste dostal od rodičů své první hodinky, atd.. !! 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...