Jump to content

Identifikace náram. hodinek a strojků

Guest YPO
 Share

Recommended Posts

• 5 months later...
  • 2 weeks later...

Pre zaujimavost nevie niekto o ake hodinky by mohlo ist ? diky moc 🤞F949F0E1-4CAE-47D4-926F-F2C4DBBA6758.thumb.png.e03abfd35b03b867430e5d001189d39d.png1DF303CD-7D2C-4307-A8C9-8863337C99CA.thumb.jpeg.8a873e2722a9f681c67c1690d4f6ec3f.jpeg

• 1 month later...

Zdravím všechny vespolek. Z pozůstalosti mám krabici se starými hodinkami, je jich vic. Zaregistroval jsem se zde, aby se pokusil zjistit, co jsou zač a jestli vůbec mají nějakou cenu. Předesílám, že nejsem žádný prodejce a a vůbec hodinkám nerozumím. Mám to sem zkusit nahrát, nebo má někdo zájem, abych mu odeslal celý soubor např. na úschovnu? Předem děkuji za info.

Osobní názor - ty Doxy jsou super 😍👍 Známá Švýcarská značka a navíc jsou fakt pěkný.

Primky jsou fajn pro toho, kdo je má rád. Osobně nevidím nic super extra, ale je to o tom, co s nimi zamýšlíš. Pokud k nim máš citový vztah (hodinky po dědovi atd...) neprodávej, tolik na nich netrhneš a máš solidní základ do sbírky. Primky jsou celkem horký zboží, ale na to jsou zde jiní členové, kteří ti je ohodnotí daleko lépe, než já. 

Takže základní otázka zní - co s tím zamýšlíš? Hodlas si vše ponechat, prodat, nebo zjišťuješ, co z toho si nechat? Já osobně bych si nechal ty Doxy a Primky jako základ hezké sbírky.

PS: ty cibule jsou krásný všechny 😍 Ale cenově to asi nebude žádný trhák, ale moc rád bych se pletl. Pokud ano, omlouvám se.

Edited by DarylVanHorne

Zatím s tím nemám žádný úmysly, prostě jsem dostal do ruky krabici s hodinkama, ke kterým ani nemám žádný vztah. Dokonce ani hodinky nenosím. Tak teď jen zjišťuju, co jsem vlastně dostal a jestli to má vůbec nějakou hodnotu. Jsou v tom i starý japonský digitálky a nějaký kousky "sdělano v cccp".  Taky samotný strojek Glashutte, ale nefunkční.

9a.jpg

12.jpg

15.jpg

17.jpg

19a.jpg

8a.jpg