Přejít na obsah

Prosím o radu - hodinky Breitling


R.M.

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 92
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po 3 týdnech...
  • po 2 týdnech...

Zkusím zde, asi to bude výkřik do tmy a obtěžuju zbytečně, ale co říkáte na tohle ? Mě se líbí, na léto jak vyšitý, jen netuším jak moc to je blbost, ženě (bylo by to pro ní, jen pro jistotu napíšu 😀) se líbí, ale nechce takhle "drahé" hodinky. Neviděl jsem naživo, spíš prostě nevím... Díky za názor, ono to asi nedopadne, ale znáte to, s kým se kde dá pokecat ? 🤔😄

 

https://www.carollinum.cz/cs/hodinky/breitling-superocean-heritage-57-a10340a11a1x1

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 22 minutami, Frantik napsal:

Pokud beres halucinogeny nebo chlastas, tak Ok 🙂 

Což o to, žena leje každý den 😀. No já vím že je to trochu kolotoč 🙄, jde jen o to jak moc 😂.  Být to Seiko do desítky, mám rozhodnuto....🙂.

 

před 21 minutami, Bert napsal:

Tak zrovna v tomhle bych @Frantik ovi věřil .... 🍻

Chápu, kdysi jsem zkoušel moc přírody 😀. Ale jen z blbosti, než z potřeby 😕.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkusím zde, asi to bude výkřik do tmy a obtěžuju zbytečně, ale co říkáte na tohle ? Mě se líbí, na léto jak vyšitý, jen netuším jak moc to je blbost, ženě (bylo by to pro ní, jen pro jistotu napíšu ) se líbí, ale nechce takhle "drahé" hodinky. Neviděl jsem naživo, spíš prostě nevím... Díky za názor, ono to asi nedopadne, ale znáte to, s kým se kde dá pokecat ?
 
https://www.carollinum.cz/cs/hodinky/breitling-superocean-heritage-57-a10340a11a1x1
 

Vubec je neposlouchej, me se to taky nelibi, ale kamos v kanade je ma a na ruce vypadaj spickove.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 minutami, JoyStick napsal:


Vubec je neposlouchej, me se to taky nelibi, ale kamos v kanade je ma a na ruce vypadaj spickove.

Což o to, s ženou jsme už dlouho spolu, tak jsme taky už kámoši 😀.

Mno na Olympiádu ji taky už nevezmou 🙂

Každopádně děkuji za názory + i - někde je okouknu a uvidím co sama řekne.... bojím se že mě pošle do háje, řekne ať si něco koupím sám a dám jí pokoj 😀.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Po delší době plánuji opět koupit SOH a jelikož nemám možnost zajít do hodinářství a ověřit pravost hodinek, tak bych se raději zeptal i zde, i když věřím, že ve skutečnosti originál poznám i sám. Ref.číslo z datakarty neodpovídá, protože údajně byl měněn mesh za kaučuk. Na co si dat při kontrole před koupi pozor?

E6ADFE24-1C1F-423C-8746-04457C96336D.jpeg

4CD7D41F-05A8-4F96-981B-85BEA6318751.jpeg

D0270905-AE1B-48E7-9C41-91567D2BA134.jpeg

4AAE56A3-A4E8-4A14-9DB1-09CC5A540BDD.jpeg

BF1B8462-054D-4AB1-A3C5-E3522C8CE094.jpeg

7AF64860-200F-4ED4-9A4F-6541A4DFFED5.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak vypadá to na první pohled legit, ale ta hláška o výměně gumy mě nějak nesedí. sériové číslo je na dýnku pouzdra, to by mělo odpovídat. certifikát dycky obsahoval to stejný číslo, který na fotce nevidím, ale mám podezření, že novější certifikáty už ho neobsahují.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 19 minutami, Ondazz napsal:

tak vypadá to na první pohled legit, ale ta hláška o výměně gumy mě nějak nesedí. sériové číslo je na dýnku pouzdra, to by mělo odpovídat. certifikát dycky obsahoval to stejný číslo, který na fotce nevidím, ale mám podezření, že novější certifikáty už ho neobsahují.

Řekl bych, že sériové číslo na dýnku mu sedí s kartou. Má jiné to referenční. S kaučukem by mělo být AB2030121B1S1. Mám stejný případ na Zenithkách. Mám je na tahu a ref.č. na kartě je s řemenem.

Pokuď si nejsi jistý, určitě si najdi čas a navštiv AD.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...