Přejít na obsah

SARB017 Alpinist


Brolo

Doporučené příspěvky

Ahoj a díky! :) Zatím jsem v honeymoon fázi, takže se spíš často v práci přistihnu, jak si čumím na ruku, poslední dny nejsem nejproduktivnější :D. Namátkou jsem to už jednou myslím měřil, myslím že to bylo cca 8 s.

 

Pomalu zjišťuju, že i když jsou krásný samy o sobě, tak se opravdu nehodí ke všemu, k smart casual to nebylo úplně ono. Zvlášť k modré, jak už tady někdo zmiňoval.......ale řešení bude jednoduchý - potřebuju další hodinky :)

Víš jak se to říká o zelený a modrý a pro koho je dobrá :lol2: Pokud jsou na tahu, celkem se to neutralizuje, ale Alpinisty jsou prostě zelený ze všech úhlů a za všech okolností. Kdo chce víc stealth zelenou, ať jde do SBGE 033. dokud ještě jsou, i když za ty prachy by si člověk mohl koupit celou SARB řadu :)

 

8s do plusu/24h? To je u 6R15 v toleranci, ale většinou to bývá lepší, ono se to ještě časem asi ustálí... v alpinistech mi dělá -3, v SDGM to musím zase změřit. 

Já bych spíš řekl ať ti to aspoň takhle vydrží...

Já už se u svých Alpinistů dostávám skoro k -20s za den a přijde mi, že je to čím dál horší, tak přemýšlím, jestli to nějak řešit, mám je teprv od června...

Mám 6R15 i v SARB 065. Celkem se zpožďovaly, tak jsem si je nechal proklepnout, no a malá amplituda etc., 1 rok JP only JDM záruka, takže smolík.  Tak jsou teď drobečci seřízení dost do plusu a až hexnou, tak hexnou. Pochopitelně jsem si potom pak hned nechal prohlédnout i Alpinisty, tam není problém, tak jsem klidný a beru, že jsou holt temperamentnější. Nech si je zregulovat.

Keby ste sa chlapci chceli niekto "zbavit" Alpinistov, napiste....rad by som nejake "adoptoval" :)

 

F.

Adopce, hm... To nezní moc slibně, tam bych čekal max. nějaký režijní poplatek :) SZ

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dneska dorazili,jupi. Dojedu k baraku a necerim svym ocim postak to nechal na okne. Barak je normalne u cesty,doma nikdo,zena s deckama dojeli se mnou. Zitra davam echo poste co to jako je.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dneska dorazili,jupi. Dojedu k baraku a necerim svym ocim postak to nechal na okne. Barak je normalne u cesty,doma nikdo,zena s deckama dojeli se mnou. Zitra davam echo poste co to jako je.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

 

Lord: asi by se divili kdybys byl hajzl a nahlasil ztratu

Mě tak kdysi nechali Breitlingy v balíku ze servisu z Vídně. Krabice pochopitelně polepená firemní izolepou.

Taky jsem byl teda v šoku..dnes bych byl svině a ptal se po balíku..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak teď jsem se nasral - tři týdny starý řemen údajně tradiční italské značky se z ničeho nic rozpadl a zevnitř vypadla jakási pěnová vložka.....čili pánové odkud berete kožený řemeny, na alpinisty vinážní/distressed vzhled? Mimo teda strapshop...

 

post-50048-0-62329500-1485361542_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...