Přejít na obsah

SARB017 Alpinist


Brolo

Doporučené příspěvky

Trochu neumětelské srovnání nejstarších (zelených) a nejnovějších alpinistů v Koscomu.

attachicon.gif41923449-242F-4E21-B2F2-91C7D04964FB.jpeg

 

A co srovnání prostředních zelených a nových? :) Přemýšlím, že bych pustil 017 a šel do nových, ale nějak se neumím rozhodnout :D

 

Klidně poraďte i ostatní, které za vás lepší, já fakt nevím. Láká mě zkusit nový strojek a celkem se mi i líbí ten kyklop, na druhou stranu nevím, jestli nové nejsou moc velké...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ty světlé se stříbrnýma indexama+ručkama(SPB119) jsou teda parádní, jsem ani nevěděl že něco takového bude

Mam to stejne. Konecne alpinisty, ktere se mi libi. Tah nebude problem sehnat. Pokud se mnou xbraj nevymeni GS, tak by tohle byla varianta hodinek se svetlym cifrem :D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za mě teda tohle nee. Zmizelo Alpinist, a misto pěkného plastického dýnka s horou a jasným odkazem na sport je teď průhled na relativně nezajímavý strojek. Kdyby neměly SARB017 strojek s tak mizernou přesností, skoro bych zvažoval jejich opětovný nákup. Naštěstí pro mě se tady Seiko teda netrefilo a tak tedy jediným zástupcem doma zůstává SBGA211 :-).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No celkem jsem spěchal a navíc prodavač ze mě měl prdel :)

 

V každém případě za mě ty nové celkem zklamání. Jsou dost vysoké, reálně dost dělá průhled. Mám malou ruku a tedy pro mě velikostně na hraně možná i za. V každém případě naživo a ještě v porovnání s red alpinist na které odkazují nic moc. Ale i tak nějak ty proporce v kombinaci s výškou. Například moc široká luneta atd... vypadají tlusté. Když to srovnám proti redům, tak je to jako krásná holka na kterou se těšíte a pamatujete si jí ze střední a na srazu zjistíte, že přibrala 15kg :D

 

post-22755-0-69411700-1581937295_thumb.jpeg

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ale vubec, to jen nez si na ne zvyknete, i ty cerne jsou super a alespon maji cervenou na cifru :)

 

mi je ale stejnak po objeveni szsb006 vsechno ostatni jedno...

 

úú, ještě že jsou 40mm, ty jsem ani nezaregistroval a vypadají fakt SUPER

 

Seiko-SZSB006-TicTAC-Watch-Review-23.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No celkem jsem spěchal a navíc prodavač ze mě měl prdel :)

 

V každém případě za mě ty nové celkem zklamání. Jsou dost vysoké, reálně dost dělá průhled. Mám malou ruku a tedy pro mě velikostně na hraně možná i za. V každém případě naživo a ještě v porovnání s red alpinist na které odkazují nic moc. Ale i tak nějak ty proporce v kombinaci s výškou. Například moc široká luneta atd... vypadají tlusté. Když to srovnám proti redům, tak je to jako krásná holka na kterou se těšíte a pamatujete si jí ze střední a na srazu zjistíte, že přibrala 15kg :D

 

attachicon.gifWhatsApp Image 2020-02-12 at 15.07.35.jpeg

 

Pěkná práce  :)  No prostě je trochu zmršili stejnym stylem jako tu náhradu za SKX. Navíc ještě to "X" namísto "Alpinist"  :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...